Jezdecký magazín EquiTV 20. února 2014

20. 02. 2014 19:00

Obrázky: 4

Autor: Josef Malinovský Rubrika: EquiTV Počet přečtení: 1997 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Šesté letošní pokračování Jezdeckého magazínu EquiTV bude věnováno v podstatě celé novému seriálu halových závodů Jump and Drive Winter Tour 2014. Nejprve se podíváme na kočáry do Zduchovic a pak si shrneme skokovou část před druhým kolem... Více ve videu!

Nová a zároveň v současnosti největší jezdecká hala v České republice byla otevřena ve Zduchovicích v sobotu 15. února druhým kolem Drive Winter Tour 2014. Celkem v rámci těchto závodů proběhly tři vozatajské soutěže...

Nejen o průběhu závodů spřežení ve Zduchovicích se dozvíte ve videu pod článkem.

Jezdecký magazín 20. 2.Jump Winter Tour 2014 má své druhé kolo naplánované na 22. a 23. února a uskuteční se, stejně jako to první, v Hradištku u Sadské. Po něm bude skokany čekat již jen pomyslné finále během Jezdeckého festivalu v Lysé nad Labem.

Během pěti dnů proběhne v hale C na výstavišti Lysá nad Labem celkem 36 soutěží ve čtyřech disciplínách. Vedle skoků a vozatajství budou zastoupeny drezura a voltiž. Další jezdecké disciplíny pod hlavičkou České jezdecké federace - všestrannost, reining a vytrvalost - budou představeny spolu s dalšími méně obvyklými jezdeckými odvětvími při sobotní večerní Fitmin Horse Show. Podrobnosti o programu najdete na adrese www.jezdeckyfestival.cz.

Ani tentokrát nechybí divácká soutěž!

Soutěžní otázka zní:

Která jezdecká disciplína nespadá pod Českou jezdeckou federaci?
  • A) skoky
  • B) pólo
  • C) drezura

Odpovědi nám zasílejte na e-mailovou adresu soutez@jezdeckymagazin.cz do pondělí 24. února. Tři z vás obdrží 2 vstupenky na zmiňovaný Jezdecký festival v Lysé nad Labem a navíc PREMIUM program EquiTV.cz, který vám mj. umožní stahovat jednotlivé díly Jezdeckého magazínu i dalších publikovaných videí o koních a lidech kolem nich do počítače, tabletu či mobilu.

Pokud si nejste jisti správnou odpovědí, můžete se podívat na tento pořad ještě jednou - buďto při některé z televizních repríz, nebo na www.jezdeckymagazin.cz, kde najdete kompletní archiv publikovaných dílů.

To je pro dnešek vše a my se s vámi těšíme opět na viděnou příští čtvrtek večer u dalšího vydání Jezdeckého magazínu!

Připojené obrázky

Připojená videa

Jezdecký magazín 6

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com