Jezdecký magazín EquiTV 17. dubna 2014

17. 04. 2014 19:00

Obrázky: 5

Autor: Josef Malinovský Rubrika: EquiTV Počet přečtení: 2078 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Dnešní Jezdecký magazín EquiTV bude hodně pestrý. Nejprve vás zavedeme na parkury do Martinic na Příbramsku, poté se podíváme na reiningové závody NRHA v Krakovanech a nakonec se budeme věnovat tématu vozatajských závodů v Kladrubech a v Němčicích...

Sezona 2014 v Martinicích na Příbramsku bude velmi bohatá. Tento areál totiž bude hostit řadu významných jezdeckých událostí včetně seniorského mistrovství České republiky v parkurovém skákání. Podrobnosti nám prozradil osobně ředitel resortu Equitana Martinice - Martin Pecka.

Jezdecký magazín 17. dubnaÚvodní závod Happy Hour 2014 NRHA Shows se uskutečnil v Krakovanech 12. a 13. dubna. Nejatraktivnější sportovní podívaná proběhla v rámci nedělní kategorie Open, která celé závody uzavřela. Jediným českým jezdcem na startu byl Pavel Orel v sedle Look At The Sunrise. Startoval jako třetí od konce a od rozhodčích obdržel 143,5 bodu, což mu nakonec stačilo na třetí příčku. Po Pavlovi Orlovi nastoupil do soutěže Rafal Dolata s Twisters Hot N Spicy a českého reprezentanta pokořil těsně o půl bodu. Vzápětí se mu však stalo to samé, jelikož slovenský jezdec Miroslav Baniari s koněm Tag Along Shirley předvedl jízdu ohodnocenou 144,5 bodu. A jelikož byl posledním účastníkem, věděl, že ho již nemůže nikdo předstihnout a mohl se tak začít radovat z cenného prvenství.

Kladruby nad Labem i nedaleké Němčice budou hostit v následujících týdnech mezinárodní závody spřežení. Na podrobnosti jsme se zajeli zeptat ředitele Národního hřebčína Kladruby - Ing. Jiřího Machka, který prozradil též zajímavé informace o právě probíhající rekonstrukci kladrubského areálu, a také ředitele závodů v Němčicích - Josefa Hroudy.

Pusťte si video pod článkem!!

Ani tentokrát nemůže chybět pravidelná divácká soutěž!

Soutěžní otázka zní:

Jezdecký magazín 17. dubnaKde se jezdí tzv. Rudolfův pohár?
  • A) v Krakovanech
  • B) v Kladrubech nad Labem
  • C) v Němčicích

Odpovědi nám zasílejte na e-mail: soutez@jezdeckymagazin.cz do pondělí 21. dubna 2014. Tři z vás obdrží PREMIUM program EquiTV.cz, který vám mj. umožní stahovat jednotlivé díly Jezdeckého magazínu i dalších publikovaných videí o koních a lidech kolem nich do počítače, tabletu či mobilu.

V příštím Jezdeckém magazínu se můžete těšit na další podrobnosti o začínající hlavní části jezdecké sezony 2014, která bude hodně nabitá. Nezapomeňte nás tedy opět sledovat hned v premiéře ve čtvrtek večer, případně klikněte na www.jezdeckymagazin.cz, kde najdete kompletní archiv našeho pořadu. Na viděnou!

Připojené obrázky

Připojená videa

Jezdecký magazín 14

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: