Jezdecký magazín EquiTV 16. ledna 2014

16. 01. 2014 19:00, Aktualizováno 17. 01. 2014 09:42

Obrázky: 3

Autor: Josef Malinovský Rubrika: EquiTV Zdroj: EquiTV Počet přečtení: 2806 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Je to tady! Přinášíme první díl Jezdeckého magazínu EquiTV roku 2014, který od 16. ledna můžete sledovat v premiérovém vysílání každý čtvrtek po 19. hodině. Uvidíte v něm zpravidla dvě reportáže z jezdeckých akcí. Vždy vás také pozveme někam za koňmi a pravidelně si budete moci zasoutěžit o zajímavé ceny. Pusťte si video ;-)

Video letošního premiérového Jezdeckého magazínu najdete pod článkem a na kanálu EquiTV na YOUTUBE.

Na začátku roku 2014 jsme využili příležitosti a požádali o rozhovor prezidenta České jezdecké federace – pana Ing. Jaroslava Pecháčka, abychom společně nejen zrekapitulovali uplynulou jezdeckou sezonu, ale pověděli si více i o té nadcházející, která začíná díky prvním lednovým skokovým závodům nezvykle brzy.

A právě časnému startu jezdecké sezony je věnována druhá reportáž úvodního magazínu roku 2014. Jsme v období, kdy většinou býval klid od všech jezdeckých soutěží. Jezdci i koně odpočívají a chystají formu na jarní měsíce. Letos tomu bude trochu jinak. Jezdecká sezona se totiž otevře již velmi brzy, a to prostřednictvím zbrusu nového projektu Jump and Drive Winter Tour 2014. To, jaké disciplíny tento nový seriál v sobě zahrnuje, jak bude organizován a kdy začne, se dozvíte ve videu pod článkem.

Jezdecký magazínSOUTĚŽ

Jak již bylo zmíněno, v každém Jezdeckém magazínu EquiTV bude soutěž o zajímavé ceny. Pro ty, kteří budou pořad sledovat pozorně, rozhodně nebude problém znát odpověď na následující soutěžní otázku:

Kde probíhají první kola skokové i drezurní části seriálu Jump and Drive Winter Tour 2014?
  • A) v Lysé nad Labem
  • B) v Hradištku u Sadské
  • C) ve Zduchovicích u Kamýku nad Vltavou

Odpovědi nám zasílejte na e-mailovou adresu soutez@jezdeckymagazin.cz do pondělí 20. ledna. A na jakou výhru se můžete těšit? To už si poslechněte ve videu :-)

Nezapomeňte si tedy pustit premiérové vysílání Jezdeckého magazínu EquiTV! Co na něj říkáte? Dejte nám vědět svůj názor!

Připojené obrázky

Připojená videa

Jezdecký magazín 16. ledna 2014

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com