Jezdecký magazín EquiTV 13. února 2014

13. 02. 2014 19:00

Obrázky: 3

Autor: Josef Malinovský Rubrika: EquiTV Počet přečtení: 2264 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

V dalším dílu Jezdeckého magazínu EquiTV vás zavedeme v první řadě do Zduchovic, kde již brzy oficiálně zahájí provoz zcela nová jezdecká hala. Posléze se přesuneme do nedalekého Kamýku nad Vltavou na pony galavečer...

O nové jezdecké hale jsme si povídali s provozovatelem areálu Ing. Ladislavem Krulichem. Kdy se hala otevře závodům a co vše ve Zduchovicích tento rok plánují, se dozvíte ve videu pod článkem.

Galavečer ponyVe Zduchovicích jsme natáčeli v sobotu 8. února a tento den byl také ve znamení galavečera pony, který se uskutečnil v nedalekém Kamýku nad Vltavou. Právě tam jsme se s televizním štábem přesunuli, abychom připravili následující reportáž.

Ceny převzali během slavnostního ceremoniálu jak jezdci z předem známých výkonnostních žebříčků, tak i z tajného hodnocení odborné a veřejné ankety. Nikdo např. do poslední chvíle netušil, kdo se stane jezdcem, trenérem, koněm či pořadatelem roku. Vyhodnocovaly se výkonnostní žebříčky a vyhlašovali vítězové anket. Vítěze se dozvíte ve videu!

Na Galavečeru nechyběl ani doprovodný program a my jsme na samotný závěr večera požádali o krátký rozhovor manažerku pony komise České jezdecké federace - paní magistru Janu Perníčkovou.

Pusťte si pod článkem video Jezdeckého magazínu!

 

Ani tentokrát nemůže chybět pravidelná divácká soutěž - tady je její zadání!

Soutěžní otázka zní:

Kdo zvítězil v odborné anketě o jezdce roku na pony za rok 2013?

  • A) Sofie Najmanová
  • B) Tereza Markusková
  • C) Barbora Kamírová

Odpovědi zasílejte na e-mail: soutez@jezdeckymagazin.cz do pondělí 17. února 2014. Hraje se o 3x PREMIUM program EquiTV.cz mj. s možností stahování videí do počítači, tabletu či mobilu. Podrobnosti o soutěži najdete na www.equitv.cz.

Pokud si nejste jisti správnou odpovědí, můžete se podívat na tento díl Jezdeckého magazínu ještě jednou - buďto při některé z televizních repríz, nebo na www.jezdeckymagazin.cz, kde najdete kompletní archiv publikovaných dílů. Premiéra toho příštího bude opět čtvrtek večer. Na viděnou!

Připojené obrázky

Připojená videa

Jezdecký magazín 5

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com