Jezdecký magazín EquiTV 13. března 2014

13. 03. 2014 19:00

Obrázky: 1

Autor: Josef Malinovský Rubrika: EquiTV Počet přečtení: 2108 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Je tady další díl Jezdeckého magazínu EquiTV, tentokrát ze Špindlerova mlýna, kde probíhal historicky první pólo turnaj na sněhu v České republice. V druhé dnešní reportáži se podíváme na předposlední kolo Drive Winter Tour 2014 do Slatiňan...

Akce Audi Czech Snow Polo Masters se uskutečnila ve dnech 6. a 7. března 2014 ve Špindlerově Mlýně u dojezdu sjezdovky Svatý Petr. Během dvou dnů viděli přítomní diváci i projíždějící lyžaři celkem šest zápasů.

Co celé akci předcházelo, o tom jsme si mimo jiné povídali s Tomášem Pochopem ze spolupořádající agentury BPR. Mezi hosty ve VIP sektoru nechyběl např. známý hokejista Dominik Hašek. Nás samozřejmě zajímalo, co ho na koňské pólo přilákalo a zda to bylo jeho premiérové setkání s tímto sportem.

Jezdecký magazínHlavním organizátorem sportovní části Audi Czech Snow Polo Masters byl klub Gill Polo z Ostrova u Chlumce nad Cidlinou a podrobnosti o přípravách nám prozradila Šárka Gill, zatímco její manžel Naveed soutěžil za jeden z týmů. Na samotný závěr jsme si k mikrofonu pozvali zástupce vítězného týmu Brandeis Clinic - Michala Kaizara.

V sobotu 8. března se konalo ve Slatiňanech předposlední kolo Drive Winter Tour 2014 před finálovými závody v Lysé nad Labem. Sešlo se tam 17 jedniček, 19 dvojek a 6 čtyřek.

O tom, jak probíhal historicky první pólo turnaj na sněhu v ČR i předposlední kolo Drive Winter Tour 2014, se dozvíte ve videu.

Ani tentokrát nechybí pravidelná divácká soutěž!

Soutěžní otázka zní:

Kde se hrál vůbec první český pólo turnaj na sněhu?
  • A) ve Špindlerově mlýně
  • B) v Peci pod Sněžkou
  • C) ve Slatiňanech

Odpovědi nám zasílejte na e-mailovou adresu soutez@jezdeckymagazin.cz do pondělí 17. března. Tři z vás obdrží 2 vstupenky na Jezdecký festival pořádaný ve dnech 19. - 23. března na výstavišti v Lysé nad Labem a navíc PREMIUM program EquiTV.cz, který vám mj. umožní stahovat jednotlivé díly Jezdeckého magazínu i dalších publikovaných videí o koních a lidech kolem nich do počítače, tabletu či mobilu.

Na tento pořad se můžete podívat ještě jednou - buďto při některé z televizních repríz, nebo na www.jezdeckymagazin.cz, kde najdete kompletní archiv tohoto pořadu.

My se s vámi těšíme na viděnou opět u dalšího dílu při premiéře ve čtvrtek večer. Případně se přijďte za námi podívat na zmiňovaný Jezdecký festival do Lysé nad Labem, odkud náš štáb bude připravovat také živé internetové přenosy na EquiTV!

Připojené obrázky

Připojená videa

Jezdecký magazín 9

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: