Jezdecký magazín EquiTV 10. dubna 2014

10. 04. 2014 19:00

Obrázky: 3

Autor: Josef Malinovský Rubrika: EquiTV Počet přečtení: 2027 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

V dnešním Jezdeckém magazínu vás v první řadě zavedeme na Ranch Happy Hour v Krakovanech, kde se ve dnech 12. a 13. dubna uskuteční první závod série NRHA Shows 2014. V druhé reportáži si budeme povídat o přípravách na závody CSI3*-W v Olomouci.

Podrobnosti o reiningových závodech NRHA na Ranchi Happy Hour v Krakovanech nám prozradila manažerka areálu Blanka Košíková. Dozvěděli jsme se od ní například, že u letošního seriálu byl snížen počet kol ze čtyř na tři kvůli Alltech FEI Světovým jezdeckým hrám v Normandii, kam se chystá jeden z jezdců startující na národních závodech v barvách tohoto areálu a pokud vše dobře dopadne, pojede tam s ním z Krakovan hojná výprava.

Pusťte si video pod článkem!

Parkurovou událostí letošního roku se stanou tříhvězdičkové mezinárodní závody v Olomouci zařazené do Světového poháru. Uskuteční se sice až od 12. do 15. června, ale my jsme požádali ředitelku závodů Kláru Damborskou o sdělení podrobností již nyní. Také v tomto případě přijde téma i na Alltech FEI Světové jezdecké hry v Normandii. Vše totiž nasvědčuje tomu, že by i v Olomouci jezdci měli mít možnost splnit si kvalifikaci na tuto největší jezdeckou událost roku.

Ani tentokrát nechybí pravidelná divácká soutěž!

Jezdecký magazínSoutěžní otázka zní:

Který areál bude hostit letos v červnu závody Světového poháru v parkurovém skákání?

  • A) Equine Sport Center v Olomouci
  • B) Farma Ptýrov u Mnichova Hradiště
  • C) Jezdecká společnost Equitana Martinice

Odpovědi nám zasílejte na e-mail: soutez@jezdeckymagazin.cz do pondělí 14. dubna 2014. Tři z vás obdrží PREMIUM program EquiTV.cz, který vám mj. umožní stahovat jednotlivé díly Jezdeckého magazínu i dalších publikovaných videí o koních a lidech kolem nich do počítače, tabletu či mobilu.

Již nyní se s vámi těšíme na viděnou u sledování dalšího pokračování Jezdeckého magazínu. Premiéra pořadu je každý čtvrtek večer a pokud vám některý díl unikne, klikněte na adresu www.jezdeckymagazin.cz, kde najdete odkaz na kompletní archiv.

Připojené obrázky

Připojená videa

Jezdecký magazín 13

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: