Hradištko bude opět hostit mistrovství ČR v paradrezuře

3. 10. 2013 17:00

Obrázky: 3

Autor: Tisková informace Foto: Josef Malinovský Rubrika: Parajezdectví Počet přečtení: 2605 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Ve dnech 5. a 6. října bude areál Jezdecké školy Equus Kinsky v Hradištku u Sadské hostit mistrovství České republiky v paradrezuře. Do mistrovských soutěží je nahlášeno 13 handicapovaných jezdců a další čtyři odstartují v Ceně Zuzky.

Ta je určena pro neklasifikovatelné a začínající jezdce, jež nemají možnost bojovat o mistrovské kovy. Zatímco v loňském roce zpestřili program svojí účastí jezdci z Ruska, letos se všichni těší na porovnání výkonů s německými reprezentanty. V kategorii IA bude konkurovat Lukášovi Hnátovi Silvia Logemann, v kategorii IB se pak s naší Anastasjou Vištalovou utká Alina Rosenberg, a to hned se dvěma koňmi.

Jan RousZatímco ve skupině II bude Jana Berušková zcela osamocena, v soutěži skupiny III se představí vedle několikanásobného mistra ČR Jana Rouse Kateřina Lesová a Němka Martina Bezinger. Čtvrtá kategorie již bude opět pouze českou záležitostí, zato v ní diváci uvidí hned čtyři dvojice. Dva koně bude sedlat Jiří Giogas, po jednom pak Zuzana Fialová a Dana Kiliánová. Do Ceny Zuzky jsou přihlášení Helena Kratochvílová, Jarmila Plháková, Helena Froňková a Jan Decastelo.

V sobotu jsou na programu vedle Ceny Zuzky hned dvě kola mistrovských soutěží. Dopolední část začíná v 9.30 hodin a odpolední v půl čtvrté. V neděli se diváci mohou těšit od 9.30 hodin na druhé kolo nemistrovské soutěže a o hodinu později vyvrcholí republikový šampionát volnými sestavami na hudbu. Vše zakončí slavnostní dekorování a vyhlášení mistrů České republiky, které je naplánováno zhruba na 13. hodinu.

Podrobnosti o programu najdete na stránkách www.klubkvitek.estranky.cz.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: