Horsemanship III.

Obrázky: 1

Autor: Sdružení Sraz Kategorie: Kurzy, Odborné semináře a školení, Přednášky Město: Praha 10 - Hostivař Země: Česká republika Okres: Hl.m. Praha

Hlavním tématem semináře jsou zásady práce přirozeného jezdectví. Je určen těm z vás, kteří byste ho rádi a s větším porozuměním praktikovali na koňském hřbetě. Budeme se zabývat metodami tréninku v návaznosti na komunikaci s koněm v sedle. Praktické ukázky dle horsemanshipu budou probíhat pod Václavovým vedením na našich huculských klisnách.

Pořadatel

Společnost: Sdružení SRAZ, z.s.
Jméno a příjmení: Zuzana Petržílková
Adresa: Třebušín Litoměřice
Telefon: 728330914
E-mail: zuzanapetrzilkova@seznam.cz
Web: http://www.toulcuvdvur.cz/index.php?option=com_redevent&view=details&id=2103&xref=31070446

Podrobnosti akce

Vstupné: 750,- Kč dospělí, 250,- Kč děti a mládež do 18ti let
Doprovodný program: Lektor semináře: Václav Bořánek
Václav Bořánek je moudrý a veselý učitel komunikace mezi člověkem a koněm, ale také jedinečný trenér. Je jedním z mála, kteří mají možnost vyměnit si názory se světově známými horsemany. Učí se od zkušenějších, sbírá nové poznatky a snaží se vše, co umí a zná o principech nenásilného výcviku koní, předávat dál. Pořádá kurzy Horsemanshipu, Vaquero Horsemanshipu, vydává časopis, DVD, píše knihy aj.

Hlavním tématem semináře jsou zásady práce přirozeného jezdectví. Je určen těm
z vás, kteří byste ho rádi a s větším porozuměním praktikovali na koňském hřbetě.

Program:
• budeme se zabývat metodami tréninku v návaznosti na komunikaci s koněm
v sedle
• praktické ukázky a rady
• dotazy, diskuse, výměna zkušeností

Praktické ukázky dle metod přirozené komunikace s koněm budou probíhat pod Václavovým vedením na našich huculských klisnách.

Více informací a možnost přihlášení naleznete na webu.

Občerstvení: V rámci semináře pro Vás bude zajištěna svačina a pitný režim, oběd je možné zakoupit v místní kuchyni, výběr ze dvou hlavních jídel (s masem nebo vegetariánské).

Připojené obrázky

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com