Galavečer České jezdecké federace 2019 už zítra

25. 01. 2019 13:00

Obrázky: 2

Autor: tým Equiservisu Rubrika: Počet přečtení: 566 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Plesová sezóna je v plném proudu! Pokud i vy rádi tančíte a bavíte se, přijďte již tuto sobotu, 26. ledna 2019 od 17 hodin, na Galavečer ČJF do Národního domu na Vinohradech. Čeká vás vyhlašování jezdců i koní roku v kategorii skoky, drezura, všestrannost, spřežení, voltiž, vytrvalost i reining a také předávání výročních cen ČJF. Přijďte se pobavit a vyhrát novou helmu GPA!

Završením slavnostního večera bude slosování vstupenek, které proběhne ve 22 hodin, a ve kterém můžete vyhrát jednu z pěti atraktivních cen.

Equiservis, jako jeden z hlavních partnerů, věnoval do slosování naprostou novinku – jedinečnou a dokonalou helmu GPA Speed Air Concept.

Přijďte se pobavit, potkat se s přáteli a zkusit štěstí v losování!

 

Společnost Equiservis spol. s r.o. byla založena v roce 1993 jako jedna z prvních prodejen jezdeckých potřeb v České republice. Nyní můžete nakupovat ve třech kamenných prodejnách (Rudná u Prahy, Praha 9 - Letňany a Brno - Jih (Vídeňská 327/112)) a v e-shopu.

Otevírací doba kamenných prodejen:
Po - So: 9 - 20 hod

 

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: