FOTOSOUTĚŽ na motivy Hubertových jízd - uzavřeno

23. 11. 2009 16:00, Aktualizováno 24. 11. 2009 17:06

Obrázky: 3

Autor: Helena Görnerová Foto: Lucie Hladová Rubrika: Soutěže Počet přečtení: 11932 Počet komentářů: 6 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 1 krát

Všech 66 soutěžních snímků je nyní nachystáno k hodnocení poroty ve speciální galerii. Podívejte se, které to jsou a zkuste i sami ohodnotit... /více/

foto: Hana Maredová23.11.2009 16:00

Do uzávěrky soutěže nám dorazilo krásných 73 fotografií - děkujeme!

Všechny soutěžní snímky, které splňovaly podmínky a zároveň naše požadavky na kvalitu technickou, jsme dnes zařadili do soutěžní galerie na adrese http://www.equichannel.cz/hubertova-jizda-galerie. Je jich celkem 66 a díky vám tak na Equichannelu vyrostla pestrá galerie "hubertovek".

Snímky, které jsme např. pro malé rozměry nebo vysokou neostrost nezařadili do galerie, jsou samozřejmě ale také "ve hře" a porotci je uvidí spolu s ostatními. Z celé soutěže jsme nakonec museli vyřadit pouze pár obrázků, většinou šlo o nesplnění základních podmínek - autor fotografie nebyl registrovaný, případně se vydával za autora něčeho, co mu neříkalo pane. Bohužel stále se tak občas děje, většinou na to ale již naše zkušená porota přijde včas.

Takže již zítra vyhlásíme první tři umístěné a zašleme jim slíbené výhry. Vy se zatím můžete procházet soutěžní galerií a pomocí hvězdiček sami hodnotit. (K této akci samozřejmě musíte být nejdříve registrovaní a přihlášení.)

A abyste se nám moc nenudili, vypukne fotosoutěž další. Zůstaňte s Equichannelem :o)


19.11.2009 22:30

Blíží se konec naší fotosoutěže! Ještě dnes a zítra, v pátek, 20.11. až do půlnoci zasílejte jeden až tři snímky na adresu helena@equichannel.cz.

Soutěžní galerie roste zde: http://www.equichannel.cz/hubertova-jizda-galerie a další snímky zveřejníme již v pátek.

Vyhlášení vítězů proběhne v úterý, 24.11.2009.


23.10.2009 16:00 zveřejnění prvních snímků

Protože nám již první došlé snímky udělaly velkou radost svým obsahem a kvalitou, rozhodli jsme se udělat pro vás soutěž napínavější a zobrazovat došlé snímky ihned. Sledujte proto průběžně galerii http://www.equichannel.cz/hubertova-jizda-galerie, kde můžete obrázky i hodnotit hvězdičkami, jak jste zvyklí již u článků (čím více hvězdiček, tím lépe). Pozorujte spolu s námi, jaké nápady přináší soutěžící a pokuste se také zapojit. Není to, jak vidno, zas tak složité :o)

TIP: Kliknutím do obrázku, umístěného v soutěžní galerii, získáte jeho velkou verzi, takže se můžete pokochat více detaily, nebo si obrázek pro vlastní potěchu nastavit jako pozadí plochy.


21.10.2009 12:00 soutěž vyhlášena

S hrůzou jsme zjistili, že jsme dosud všechny pěkné snímky Hubertových jízd dávali pouze k článkům a tak je letos nejvyšší čas to změnit. A dáváme šanci i vám, navíc s další soutěží!

driveTakže bez zbytečných okolků, v čem se soutěží a co od vás čekáme:

 • snímek musí být z Hubertovy jízdy (z libovolného roku, nemusí být aktuální)
 • alespoň částečně musí být na snímku zachycen kůň (je zde tedy prostor pro kreativitu, detaily, výrazy jezdců nebo psí smečku s koňmi na pozadí.. prostě pro vyjádření atmosféry)
 • 1 - 3 snímky vložíte jako přílohu přímo do e-mailu a dopíšete k nim místo a rok konání akce
 • vymyslíte a do e-mailu (ne do obrázku!) připíšete také název a popisek snímku, bude ještě lepší, když uvedete i celé jméno a plemeno koně na snímku, je-li jeden (nechte se inspirovat v naší Galerii)
 • uvedete nám svůj login a přezdívku na našem webu

Každý může soutěžit s až třemi snímky!

Podmínky soutěže:

 • vy musíte být autorem snímků, což potvrzujete jednoduše tím, že snímek do soutěže zašlete
 • musíte být zaregistrován na našem webu, abychom vám obrázek mohli v budoucnu přiřadit do profilu
 • pokud si chcete snímek doplnit podpisem, umístěte do rohu nenápadný, poloprůhledný vodoznak - snímky s velkými nápisy nebudou do soutěže přijaty (myslete na to, abyste zbytečně nekazili porotě dojem)
 • nevkládejte snímky do wordu, takové příspěvky nebudou do soutěže přijaty!
REGISTRACI na EQUICHANNEL.cz provedete ZDE.

Snímky zasílejte výhradně na e-mail helena@equichannel.cz, a to do 20.11.2009 23:59:59 ;o)

Uzávěrka soutěže je 20.11.2009, zveřejnění v Galerii a vyhlášení vítězů proběhne 24.11.2009.


A co získáte odměnou?

1. místo získává velký nástěnný kalendář Chladnokrevníci 2010 a publikaci "Soustřeďování dříví koňmi" od Jaroslava Radvana.

2. místo získává publikaci "Jezdecká turistika" od Karola Hollého.

3. místo získává publikaci "Jezdectví pro samouky" také od Karola Hollého.

VŠICHNI bez vyjímky pak ale získáváte navíc (ne tak zcela běžnou) šanci! Pokud se váš snímek bude porotě líbit, bude zařazen a spolu s Vaším jménem prezentován zde v naší Galerii na věčné časy. Můžete tak třeba ostatním zprostředkovat atmosféru vašich akcí, nalákat je na další, případně ukázat, že vám jde focení.

Takže s chutí do terénu a foťáky na krk! Jistě najdete v případě výhry i vhodné přátele, kterým ji můžete, pokud vám nebude vyhovovat, zabalit pod stromeček ;o) a navíc můžete zpropagovat svou milovanou stáj či přátele.

Porotu tvoří stálá redakce Equichannelu, tedy MVDr. Dominika Švehlová, Helena Görnerová, Lucie Hladová a Kateřina Návojová.

Ze soutěže není vyloučen nikdo, avšak členové redakce a profesionální fotografové (prodej snímků, fotoslužby, živnost) nebudou hodnoceni. Uvítáme ale samozřejmě i jejich snímky, kterými jedině se mohou tímto způsobem v nově vzniklé galerii bezplatně prezentovat.

Redakce si vyhrazuje právo soutěžní snímek do galerie nezařadit, případně upravit dodaný popisek.

Těšíme se tedy na vaše snímky a přejeme vám dobré světlo!

 

Soutěžní galerie: http://www.equichannel.cz/hubertova-jizda-galerie

 

Připojené obrázky

Komentáře

rozbalit všechny komentáře sbalit všechny komentáře

Seřadit komentáře: Od nejstaršího / Od nejnovějšího

 • 1. ambra

  Tak to tu ještě nebylo :-)

  13:25 - 21. 10. 2009

  Musím ocenit redakci za originální nápad na soutěž. Třeba se do budoucna dočkáme i dalších "sezóních" soutěží. Opravdu dobrý nápad.

 • 2. HelenaG

  Děkujeme!

  13:35 - 21. 10. 2009

  Reaguje na 1.

  Doufám, že některé Huberty budou i chladnokrevné ;o)

 • 3. ambra

  Chladnokrevné

  13:55 - 21. 10. 2009

  Reaguje na 2.

  Tak pokud jo tak to bude hodně velké překvapení, ikdyž ne nereálné. Ale je to co v naší oblasti rozhodně nehrozí: a) chladnokrevníku jak máku b) Huberty pro letošek beznadějně odjeté některé za dosti fujtajblového počasí, a ani archív to nezachrání.
  JO a ještě nerozumím spojení "ne od obrázku!", asi je to překlep a má být "do obrázku" nebo ne?

 • 4. HelenaG

  jj

  14:00 - 21. 10. 2009

  Reaguje na 3.

  Tak to byl samozřejmě překlep - a to jsme to kontrolovaly (ženy) tři :o) Díky, opravila jsem.

 • 5. barbucha

  autor

  17:02 - 12. 11. 2009

  Dobrý den,
  mám v archivu docela pěknou fotku z Huberta, focenou mou drahou polovičkou. Stačí mít autorovo posvěcení nebo ho musím chytit pod krkem a donutit k registraci a aby ji sem dal on?
  Díky za info

 • 6. HelenaG

  Pravidla a autorská zákon

  11:12 - 13. 11. 2009

  Reaguje na 5.

  Vida, já myslela, že jsem ta pravidla napsala jasně ;o)
  # vy musíte být autorem snímků, což potvrzujete jednoduše tím, že snímek do soutěže zašlete
  # musíte být zaregistrován na našem webu, abychom vám obrázek mohli v budoucnu přiřadit do profilu

  Barbuško, tady nejde o to, abyste nám ukázali, že máte doma od kamarádů etc. pěkný fotky. My vyzýváme vaší kreativitu, vaše oko a vaše ruce, abyste ukázali, co ve vás dříme! Každý si třeba nevěří a pak se dozví, že se jeho fotky ostatním líbí... Takže skutečně podle pravidel, prosím. Není nutné, aby se tu někdo registroval jen kvůli soutěži, nakonec nehrajeme i milion a my nehrajeme na počty uživatelů a stránek, jako někdo...
  Chceme ale vytvořit pěknou galerii z toho, co umí naši čtenáři. EQCH je komunita, plná, doufáme, přemýšlejících, poctivých lidí. O to jde :o) Díky za pochopení.

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 1 čtenářů. Celkový počet bodů: 5.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: