EQUICHANNEL informuje: Podpořte etologické bádání v ČR!

10. 02. 2009 09:07, Aktualizováno 21. 03. 2011 17:45

Obrázky: 1

Autor: Jitka Bartošová Rubrika: Etologie koní Počet přečtení: 10042 Počet komentářů: 3 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Máte-li doma nebo ve svém okolí chovnou klisnu, přispějte k rozkvětu etologie koní v ČR! Nemusíte dlouze pozorovat ani zaznamenávat chování koní, stačí, když vyplníte stručný dotazník, který přinášíme v dnešním článku - a pak již jen čekáte na výsledky, které Vám, jako účastníkovi projektu, osobně doručíme e-mailem či telefonicky.

Dotazník jsme sestavili pro zodpovězení důležitých otázek z oblasti reprodukčního chování koní. Vyplnění by nemělo zabrat více než pár minut. Výsledky budou podkladem pro diplomovou práci nadějné studentky České zemědělské univerzity v Praze a vědeckého článku. Závěry práce si bude moci chovatelská veřejnost přečíst v odborném tisku, na EQUICHANNELu a aktivním účastníkům projektu je osobně doručíme e-mailem, případně telefonicky.

Přiložený dotazníkový formulář - ke stažení pod článkem - obsahuje kolonky, do kterých se vpisuje kýžená informace, a výběrová políčka, povolující zaškrtnout jednu, případě více možností. Vyplňuje se v programu Adobe Acrobat nebo Adobe Reader verze 9, která je volně stažitelná z internetu (např. www.slunecnice.cz/sw/acrobat-reader/czech-full/stahnout/). Pokud byste měli s formulářem jakékoli potíže či upřednostňujete telefonický hovor s živým badatelem, pošlete nám, prosím, na sebe kontakt, zavoláme Vám.

Vyplňování dotazníku je jednoduché a zabere Vám jen pár minut. Vyplněný formulář, prosíme, odešlete pomocí ikonky "Odeslat e-mailem" v jeho pravém dolním rohu.

Velmi děkujeme všem ochotným, kteří nenechají naši výzvu bez povšimnutí. Budeme také vděčni, předáte-li výzvu dalším chovatelům, zejména těm, kteří své koně chovají převážně venkovním způsobem.

Za řešitelský tým srdečně děkuje i zdraví,
Jitka Bartošová
Oddělení etologie, VÚŽV Uhříněves


Kontaktní osoba:

Jana Šindelářová
tel.: 605 912 554
e-mail:  jsindelarova@upcmail.cz


Pozn.red.:

EQUICHANNEL vítá ve svých řadách novou autorku, Jitku Bartošovou, pracovnici  Výzkumného ústavu živočišné výroby v Praze. Těšíme se na další zprávy i spolupráci v oblasti ETOLOGIE, která dosud našemu serveru i našim čtenářům tolik chyběla.

Své náměty na články, studie či jinou aktivitu, kterou byste uvítali, můžete psát přímo autorce na níže uvedené kontakty:

Ing. Jitka Bartošová, Ph.D.
Oddělení etologie
Výzkumný ústav živočišné výroby, v.v.i.
104 00 Praha 10 - Uhříněves, Přátelství 815
tel.: +420 267 009 598
e-mail: bartosova.jitka@vuzv.cz

Připojené obrázky

Připojené soubory

Komentáře

rozbalit všechny komentáře sbalit všechny komentáře

Seřadit komentáře: Od nejstaršího / Od nejnovějšího

 • 1. Sicky

  Nelze odeslat?

  01:26 - 11. 02. 2009

  Pokud nemám Outlook, nejde mi formulář odeslat, jde s tím něco udělat?

 • 2. Jitka Bartošová

  Nelze odeslat?

  11:27 - 11. 02. 2009

  Reaguje na 1.

  Dobrý den, <br />technické obtíže nás mrzí. Zkuste, prosím, dotazník uložit v jakémkoli formátu na harddisk (save as), případně oskenovat přes PrintScreen (obvykle klávesou PrtScn v horní řadě klávesnice) a odeslat Vaším e-mailovým programem. <br />Děkujeme velmi,<br />Jitka Bartošová

 • 3. zam

  Dotaz

  21:48 - 12. 02. 2009

  Chci se zeptat, jestli to můžu vyplnit později, až kobylu budu připouštět. Kobyla ještě nikdy připuštěná nebyla, ale letos to plánuji. Můžu to vyplnit a poslat potom (asi v květnu)?

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com