EQUICHANNEL.cz a Dibaq - FITMIN prodlužují uzávěrku soutěže

28. 02. 2010 22:00, Aktualizováno 1. 03. 2010 00:25

Obrázky: 1

Autor: EQCH redakce Rubrika: Soutěže Počet přečtení: 5041 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Desítka příběhů dorazila do soutěže "Odyssea mého koně". Při jejich čtení má člověk pocity různorodé, někdy slzy v očích, někdy mrazení v zádech, často bezmocný vztek na ty, kteří koním ublížili. A také proto, že je náš sponzor, společnost Dibaq, ochotný vybrat více výherců, rozhodli jsme se prodloužit termín pro příjem vašich příběhů. Zatím naneurčito...

.Proč takové opatření? Nemáte příběhy?

Opak je pravdou. První desítka příběhů je v redakční poště a věřte, jejich čtení často není jednoduché. U některých je třeba dokonce zvažovat, zda je ještě koni pomoci (natož "pouze" vybalancovanou a pečlivě hlídanou výživou...), u některých kolik by stála související zvýšená veterinární péče, kterou do určité míry uhradí EQUICHANNEL.cz, u všech pak zda půjde o akci smysluplnou i do budoucna.

Stále ovšem navíc máme dojem, že dosud ne všichni čtenáři pochopili, že JE soutěž určená velké části z nich (přečtěte si pozorně zadání). A navíc máme stále zprávy, že mnoho lidí se bojí napsat příběh proto, aby například kolegové nezáviděli nebo nepomlouvali. Budete-li to požadovat, v zadání soutěže je přesně řečeno, které údaje jsou povinné, ale které jsou veřejné a neveřejné. Samozřejmě po osobní dohodě s redakcí je možné v odůvodněných případech utajit více.

Kdy tedy soutěž končí?

Po zvážení všech pro a proti jsme se rozhodli být (pro změnu:) nekonvenční a prozatím termín konce soutěže necháváme otevřený. V úterý proběhne schůzka redakce s odborníky, na které vybereme prvního z výherců, budeme jej kontaktovat a již v nejbližších dnech začneme na jeho případu pracovat. Příběh prvního výherce bude tedy v nejbližších dnech zveřejněn. A my doufáme, že i vy se poté zbavíte ostychu, strachu či jiných nepříjemných pocitů a pro svého koně ten váš příběh také sepíšete.

Zatím má totiž šanci skutečně ještě každý. A o to nám přeci společně jde...

 

Zadání a podmínky soutěže najdete zde: Velká soutěž Equichannelu a Fitminu: Odyssea mého koně

Všem vám držíme palce, aby právě ta vaše odyssea skončila šťastně.

společný projekt

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com