Dva jezdci ve finále ME dětí, juniorů a mladých jezdců

15. 07. 2019 18:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Foto: Tomáš Holcbecher Rubrika: Skokové ježdění Zdroj: Česká jezdecká federace Počet přečtení: 521 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Čeští jezdci podávali na ME v nizozemském Zuidwolde výborné sportovní výkony a nejlépe se dařilo v kategorii dětí a juniorů.

Dětský tým se umístil na evropském šampionátu na 7. místě z celkem 23 týmů. Sestava byla: Laura Najmanová a La Frei, Viktor Skutecký a Jolly Joker, Adéla Opatrná a Lordany a Štěpán Filip s Cascarem.

Do finále pro nejlepších 31 dvojic se pak v kategorii dětí probojoval Štěpán Filip s hřebcem Cascar z 18. postupové pozice. Finálová kola absolvoval vždy s jednou chybou. Patřilo mu celkové 21. místo. V této kategorii nastoupilo do prvního kola celkem 120 startujících.

Další úspěch zaznamenal český jezdec v kategorii juniorů, a to František Stružinský s koněm Bob Saint Claire. I ten se probojoval do finále, kde dokončil obě kola a obsadil 26. místo. Na startu juniorské kategorie bylo v prvním kole 111 účastníků.

Děkujeme všem účastníkům ME za vzornou reprezentaci a blahopřejeme všem umístěným a účastníkům finále!

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: