Dopravní omezení v blízkosti Chuchle Areny Praha

5. 07. 2021 10:00, Aktualizováno 6. 07. 2021 20:41

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Foto: Archiv Chuchle Arena Praha Rubrika: Dostihy Zdroj: Chuchle Arena Praha Počet přečtení: 214 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

V souvislosti s výstavbou železničního koridoru a přesunem železniční stanice Praha-Velká Chuchle dojde v nadcházejícím období k několika významným dopravním omezením v blízkosti Chuchle Areny Praha.

Od 10. července 2021 do 28. února 2022 dojde k částečné uzavírce v ulici Radotínská ve Velké Chuchli v úseku cca 270 metrů od železničního přejezdu směrem na Radotín. Doprava zůstane zachována jednosměrně ve směru z Radotína do Chuchle. Objízdná trasa pro směr do Radotína bude vedena ulicemi Dostihová, Strakonická a Výpadová. Příjezd k hlavnímu parkovišti i tribuně Chuchle Areny Praha tedy bude možný pouze ve směru od Radotína. 


Provoz autobusové linky č. 244 ve směru Smíchovské nádraží – Nádraží Radotín bude veden do zastávky „Starolázeňská“ beze změny, u železničního přejezdu ve Velké Chuchli odbočí přes Dostihovou na Strakonickou, poté na Výpadovou a přes Přeštínskou a Vrážskou se vrátí na svou obvyklou trasu. Ruší se zastávky Závodiště Chuchle a Zahradnictví ve směru na Nádraží Radotín a přemísťuje se zastávka Radotínská do ulice Dostihová. Pro návštěvníky akcí v Chuchle Areně Praha, kteří pojedou linkou č. 244, bude nutno vystoupit právě v zastávce Radotínská a dále pokračovat pěšky cca 500 metrů ke vchodu do areálu Chuchle Areny Praha. Ve směru na Smíchovské nádraží zůstává trasa linky č. 244 nezměněna.

Ve dnech 26. a 27. července dojde k úplné uzavírce železničního přejezdu v ulici Starochuchelská pro veškerý silniční i pěší provoz. Následně ve dnech 6. srpna až 5. září dojde k uzavírce tohoto železničního přejezdu pro silniční provoz. Pro chodce bude zřízena lávka pro pěší.

O dalších uzavírkách a návazných omezeních ve veřejné dopravě budeme průběžně informovat.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com