Davidová o biatlonu, koních i plánech: Chci mít brzo normální práci

8. 08. 2019 19:00

Autor: Pavel Hartman Rubrika: Různé Zdroj: iSport.cz Počet přečtení: 601 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

V zimě se ještě coby juniorka prodrala do špičky světového biatlonu. Mnozí jí předpovídají medaili na olympiádě. 22letá usměvavá slečna Markéta Davidová však na to nehledí. V plánu má hlavně normální život, který se určitě neobejde bez koní. Nejen o nich a biatlonové kariéře se rozpovídala v rozhovoru pro Sport Magazín.

Za Jabloncem směrem na Bedřichov zahnete doleva. Vystoupáte po klikaté silničce do strmého kopce a najednou si připadáte jako v ráji. „Je to tady jiný svět. Příroda, zvířata, klid, pohoda,“ líčí dívka, která sem patří.

Markéta Davidová právě dorazila z odpoledního tréninku. Hodinu a půl brázdila krajinou Jizerských hor na kolečkových lyžích. Dopoledne na nich strávila ještě o půlhodinu víc.

V ohradě ji na farmě Vyšehrad v Hraničné vítá osm nádherných hnědých huculů. „Shelly, pojď sem! No, pojď honem,“ volá na milovanou kobylku.

Celý rozhovor s biatlonistkou Markétou Davidovou přináší iSport.cz: Davidová o biatlonu, koních i plánech: Chci mít brzo normání práci

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: