Články

Všechny články, vydané na EQUICHANNELu, řazené podle data vydání.

 • Olympijského koně (†14) museli utratit: Skočil si pro smrt!

  3. 08. 2021 20:00 − Zveřejněn před 2 dny

  Blesk logo Tragická událost narušila soutěž jezdectví na olympiádě. Jeden z koní, hnědák švýcarského Robina Godela (22), musel být v noci utracen.

  Autor: vba Olympijské hry Přečteno: 125x

 • ČT sport Úspěchem byla už účast na olympijských hrách a své výkony hodnotí jako slušné. Čeští reprezentanti v jezdecké všestrannosti se do pětadvacetičlenného finále neprobojovali. Miloslav Příhoda v závěrečném parkuru udělal s valachem Ferreolusem pouze jednu chybu a obsadil celkově 33. místo. Miroslav Trunda skončil s klisnou Shutterflyke s počtem 101,70 bodu na 39....

  Autor: ČT Sport Olympijské hry Přečteno: 96x

 • 50 faktů o koních, mnohé vás určitě velmi překvapí!

  3. 08. 2021 10:00 − Zveřejněn před 2 dny

  50 zajímavých faktů o koních, které jste nejspíš nevěděli! Koně jsou již dlouho jedním z nejlepších přátel člověka. Ať už nám pomáhají s farmářstvím nebo jsou našimi nejlepšími přáteli, mají v našem světě zvláštní místo.

  Autor: Klára Maříková Přečteno: 141x

 • Deník.cz /VIDEO, FOTOGALERIE/ Už patnáctou sezónu tráví pan Valter Broda páteční a sobotní odpoledne na kozlíku kočáru, se kterým vozí zájemce po zámeckém parku ve Fryštátě. Turistům i návštěvníkům Karviné tak nabízí atrakci, jakou široko daleko nenajdete.

  Autor: Tomáš Januszek Jezdecká turistika Přečteno: 90x

 • iDNES.cz Reprezentant v jezdecké všestrannosti Miloslav Příhoda obdržel v disciplíně cross country s valachem Ferreolusem 30,60 trestného bodu a klesl v olympijském závodě o jednu příčku na šestatřicátou příčku. Miroslav Trunda, další český zástupce, je sedmačtyřicátý z devětačtyřiceti zbývajících jezdců.

  Autor: iDNES.cz, ČTK Všestrannost Přečteno: 108x

 • Esa z Monaka si v Berlíně vyskákala první vítězství v sezoně

  30. 07. 2021 11:00 − Zveřejněn před 6 dny

  ČT sport V travnaté aréně v Berlíně dominovali v Global Champions League letos poprvé Monaco Aces. Druhé místo obsadili jezdci Valkenswaard United, kteří uzmuli celkové vedení v šampionátu. Prague Lions stačily čtyři trestné body na vydařenou pátou příčku.

  Autor: alt Skokové ježdění Přečteno: 111x

 • Sport.cz logo Český parkurový tým obsadil ve finále Poháru národů Evropské jezdecké federace ve Varšavě druhé místo a vybojoval postup do první divize v příštím roce. Při neúčasti olympioniků startovali v soutěži Vladimír Tretera s Gangsterem van het Noddevelt, Filip Doležal s valachem Coup De Coeur GP Madame Z, Alena Machová s Chacco Belly a Jan Štětina s Gylordem.

  Autor: ČTK Skokové ježdění Přečteno: 117x

1 2 3 211

Nejčtenější články