Články

Všechny články, vydané na EQUICHANNELu, řazené podle data vydání.

 • 50 faktů o koních, mnohé vás určitě velmi překvapí!

  3. 08. 2021 10:00 − Zveřejněn dnes

  50 zajímavých faktů o koních, které jste nejspíš nevěděli! Koně jsou již dlouho jedním z nejlepších přátel člověka. Ať už nám pomáhají s farmářstvím nebo jsou našimi nejlepšími přáteli, mají v našem světě zvláštní místo.

  Autor: Klára Maříková Přečteno: 11x

 • III. kvalifikace na 131. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou Po uzávěrce přihlášek na dostihový mítink s termínem konání 7. srpna je zřejmé, že by na startu III. kvalifikace na 131. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou měl stát i loňský vítěz srpnového kvalifikačního dostihu Lodgian Whistle.

  Autor: Tisková informace Dostihy Přečteno: 11x

 • Kdo swapuje, nezlobí

  3. 08. 2021 06:00 − Zveřejněn dnes

  Swapování na koních - nový trend mezi koňáky. Swapování už nějaký ten rok doslova frčí! Máte podsedlovky v barvách, které se k vašemu novému koni nehodí? Deky na muchaře, které už nepotřebujete? Nadbytek uzdeček? Neprodávejte je – nač se otravovat s chozením na poštu, posíláním balíčků a následnými reklamacemi a vracením peněz kvůli pár vydělaným korunám. Ovšem ani k popelnicím nemiřte –...

  Autor: Iveta Jebáčková-Lažanská Přečteno: 127x

 • Stylové soutěže patřily koním MVDr. Horníka

  2. 08. 2021 10:00 − Zveřejněn včera

  Stylové soutěže patřily koním MVDr. Horníka Červenec nabídl pohled na dvě kvalifikace skokového seriálu KMK.

  Autor: Tisková informace Chov koní Přečteno: 22x

 • Deník.cz /VIDEO, FOTOGALERIE/ Už patnáctou sezónu tráví pan Valter Broda páteční a sobotní odpoledne na kozlíku kočáru, se kterým vozí zájemce po zámeckém parku ve Fryštátě. Turistům i návštěvníkům Karviné tak nabízí atrakci, jakou široko daleko nenajdete.

  Autor: Tomáš Januszek Jezdecká turistika Přečteno: 62x

 • Jak si postavit Mountain Trail

  2. 08. 2021 06:00 − Zveřejněn včera

  Mountain Trail Hoď srdce přes překážku a kůň půjde za ním. Ano půjde, neskočí. Překážky v Mountain Trailu se totiž překonávají převážně v kroku, i když mezi nimi je často předepsán i rychlejší chod. Ne vždy se však chodí přes překážky rovně, u náročnějších soutěží často bývá předepsáno ustupování, obrat, couvání. Jezdecká dvojice někdy do poslední...

  Autor: Michaela Zachová Neoficiální soutěže Přečteno: 375x

 • Křížem krážem světem koní

  30. 07. 2021 06:00 − Zveřejněn před 4 dny

  Rodrigo Torres Tevis Cup přináší nové příběhy, lusitano pod pěti kruhy na vzestupu, Isabell Werth má sedmé zlato z OH nebo jak se Jamesi Herriotovi nepodařilo utajit psaní. Lord Walter Rothschild zebry raději zapřáhl do vozu a další zajímavosti ze světa koní.

  Autor: Michaela Burdová Ze zahraničí Přečteno: 464x

1 2 3 1410

Nejčtenější články