ČÍM JE PRO MĚ KŮŇ - fotosoutěž o venkovní box!

12. 03. 2007 01:00, Aktualizováno 2. 12. 2010 16:25

Autor: Helena Görnerová Rubrika: Soutěže Počet přečtení: 137050 Počet komentářů: 71 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Aktualizace 9.7.2007: Změna sponzora, nově EQUISBOY Brno. Čtěte!
Několik měsíců trvala příprava akce o kterou jste si říkali a která nám samotným ležela již delší dobu v hlavě. Protože jsme pro myšlenku FOTOSOUTĚŽE nadchli i naše významné obchodní partnery, může dnes občanské sdružení EQUICHANNEL.cz, o.s. vyhlásit fotografickou soutěž v uměleckém vyjádření vztahu člověka a koně. A protože rádi děláme věci jinak, budete v naší soutěži fotit bez přesně daného obsahového rámce. Budete fotit přímo o venkovní box s vybavením!

Čím je pro mě kůň


Hlavní cena:

celodřevěný venkovní box společnosti Equidomus s.r.o.


Generální partner soutěže: EQUIDOMUS s.r.o.

Hlavní sponzor soutěže: EQUISBOY Brno


 


Zadání soutěže je jednoduché (na první pohled ;o) Pomocí fotografie vyjádřete, co pro vás kůň znamená. Nemusí to být váš kůň a nemusíte fotit umělecké detaily jeho očí.. snažte se zapojit srdce a svou lásku ke koním, zapomeňte, že soutěžíte o ceny, nebojujte, prostě se vyjádřete.


Účastníci soutěže budou rozděleni do dvou věkových skupin do 18 let / nad 18 let. Soutěž trvá od 12.3.2007 do 12.12.2007 a porota, složená z aktivních fotografů (jejichž medailonky vám přineseme v dalším článku) ocení do konce roku celkem 11 výherců dle následujícího klíče:


Každý měsíc bude ze všech došlých příspěvků (bez rozdílu věku) porotou vybrán jeden měsíční výherce.


KAŽDÝ MĚSÍČNÍ VÝHERCE obdrží:


* Poukaz k nákupu u firmy EQUISBOY Brno v hodnotě 1.500 Kč
* 10% slevovou poukázku na 30 dní, splatnou v e-shopu www.equisboy.cz
nebo v prodejně EQUISBOY v Brně.


Důležitou součástí naší soutěže je, abyste se při ní nejen uvolnili, ale také abyste získali nové poznatky a zkušenosti. Proto naši porotci v každém kole několik fotografií, které je zaujmou, doplní vlastním slovním hodnocením. Získáte tak neocenitelnou zpětnou vazbu a v článcích, v kterých budeme došlé a vítězné fotografie představovat, také možnost diskuze k tématu. Všechny došlé fotografie budou v závěrečném kole roztříděny do věkových kategorií a z každé bude vybrán finální vítěz soutěže.


VÝHERCI FINÁLNÍHO KOLA obdrží:

Do 18 let:

* Poukaz k nákupu u firmy EQUISBOY Brno v hodnotě 3.000 Kč a velká obrazová publikace „Duch koní“ uznávaného světového fotografa koní Boba Langrishe.

* 15% slevovou poukázku na 30 dní, splatnou v e-shopu www.equisboy.cz
nebo v prodejně EQUISBOY v Brně.

Od 18 let:

* Venkovní dřevěný box pro koně od společnosti Equidomus s.r.o., včetně dopravy a montáže.

* Vybavení do boxu od společnosti EQUISBOY Brno: napáječka, žlab, držák na sůl a solný liz, síť na seno, držák na sedlo, kbelík.

* Pro šťastnou majitelku / majitele venkovního boxu navíc termorajtky od společnosti EQUISBOY Brno.

 


Možnost získat hlavní cenu v soutěži jsme podmínili věkem 18 let, protože podporujeme myšlenku, že koně si má pořizovat dospělá, právně způsobilá osoba po zralé úvaze.

 

 

 

POZOR - 9.7.2007: Změna sponzora, nově EQUISBOY Brno. Čtěte!

Jelikož původně domluvený sponzor soutěže a majitel společnosti Equestrian World, pan A. Kutálek, nebyl dlouhodobě schopen dostát dohodě o poskytování věcných cen v naší soutěži, jeho účast v naší akci jsme zrušili.

Novým sponzorem se stala paní Kalendová, majitelka a provozovatelka brněnského obchodu EQUISBOY, která ochotně převzala veškeré závazky v původním rozsahu a svědomitě je plní. Každý výherce tedy má možnost vybrat si z bohaté nabídky jejího e-shopu na adrese http://www.equisboy.cz/.
Harmonogram soutěže:

1. kolo duben - uzávěrka 10.4.

2. kolo květen - uzávěrka 10.5.

3. kolo červen - uzávěrka 10.6.

4. kolo červenec - uzávěrka 10.7.

5. kolo srpen - uzávěrka 10.8.

6. kolo září - uzávěrka 10.9.

7. kolo říjen - uzávěrka 10.10.

8. kolo listopad - uzávěrka 10.11.

9. kolo prosinec - uzávěrka 10.12.

10. kolo prosinec – finále – vyhlášení 12.12.2007


Podmínky soutěže:

Každý soutěžící se může účastnit každého kola s jednou fotografií. Zasláním fotografie výslovně uvádíte, že jste autorem této fotografie!!

 

POZOR, 10.8.2007 změna systému zasílání fotografií:

Fotografie budete vkládat přes webový formulář, který bude vždy na Equichannelu zveřejněn. Povolený formát snímku je JPEG soubor o maximálním rozměru 700 pixelů delší strana a objemu do 300 kB. (Pokud těmto specifikacím nerozumíte, požádejte zkušenější kolegy a přátele o pomoc.)


Každý snímek doprovoďte celým občanským jménem, adresou dle OP (mladší dle OP jednoho ze zákonných zástupců) a datem vašeho narození. Tyto údaje se budou před vydáním výhry kontrolovat.


Každý soutěžící tedy může v průběhu soutěže zaslat postupně celkem 9 fotografií. Nezasílejte fotografie bez koní nebo s jiným obsahem.

Pokud nevyplníte všechny požadované údaje, nebudete do soutěže zařazeni.


Zasláním fotografie zároveň dáváte souhlas se zveřejněním svého jména, příjmení a bydliště v případě výhry.


Ze soutěže jsou vyloučeni členové o.s. EQUICHANNEL.cz, o.s. a jejich rodinní příslušníci, jakož i profesionální fotografové. Soutěž je omezena na území Česka a Slovenska a občany těchto zemí s trvalým pobytem v nich. Společnost Equidomus uhradí dopravu a montáž boxu pouze v těchto dvou zemích. V případě každé výhry bude zveřejněn výherce v rozsahu jméno, příjmení a místo bydliště (ne celá adresa).

Redakce EQUICHANNEL.cz si vyhrazuje právo změny podmínek či úplného zrušení soutěže.


Vše podstatné je řečeno, proto zahoďte stud, otevřete oči a srdce a začněte tvořit!


Těšíme se na vaše příspěvky!


Máte-li otázky k soutěži, pište pod článek. Zodpovíme :o)

 


Předání hlavní ceny proběhne po domluvě výherce s generálním partnerem,
výherce obdrží poukázku na zobrazený typ boxu
a technické specifikace nutné přípravy před samotnou montáží (terén, ohlášení atd.).

Komentáře

rozbalit všechny komentáře sbalit všechny komentáře

Seřadit komentáře: Od nejstaršího / Od nejnovějšího

 • 1. aja

  pravidla

  07:41 - 12. 03. 2007

  ahoj, mozna jsem trochu natvrdla tak se radsi zeptam:) takze tema je: cim je pro me kun a to tema je na vsechny mesice stejne, nebo se bude menit? A zustastnovat se mohu pravidelne kazdy mesic? Ja vim, ze je to tam nastinene, ale nejak nejsem schopna dat si dohromady jedna a jedna:) jinak jsem moc rada, ze tu ta soutez je!:) mejte se ada

 • 2. HelenaG

  pravidla

  10:15 - 12. 03. 2007

  Reaguje na 1.

  Ano, téma je jen jedno. Čím je pro vás kůň :o) Trvá do konce roku. My vám nechceme nic napovídat ani diktovat. Prostě tvořte :o)<br />Jinak v pravidlech je napsáno:<br />"Každý soutěžící se může účastnit každého kola s jednou fotografií... Každý soutěžící může zaslat celkem 9 fotografií. "<br /><br />Čili opravdu můžete do každého kola zaslat jednu fotografii. Těšíme se na ně, už chodí :o)

 • 3. aja

  pravidla

  10:55 - 12. 03. 2007

  Reaguje na 2.

  dekuji za odpoved:)jsem rikala, ze jsem trochu natvrdla:D mno to tema je docela tezke, ale uz se tesim az se zucastnim:)aja

 • 4. Hladovka

  Alex-Sandra

  14:15 - 12. 03. 2007

  Dobrý den...<br />Prosím Vás... může se fotka (počítačově) upravit???..nemám na mysli jen oříznutí a zmenšení formátu...Děkuji za odpověď ...už jdu fotit :o) <br />

 • 5. HelenaG

  upravy fotografii

  14:36 - 12. 03. 2007

  Reaguje na 4.

  To je v každé podobné soutěži ošemetná věc. Míru úpravy chápu bez problémů do té míry, že po zmenšení musím foto doostřit, správným ořezem se mu dá dát náboj, pokud jsm eblbě clonili tak dejme tomu ještě vytáhnout křivky a případně tu větev z nosu odmazat.. ale řekněte mi, nač provádět úpravy u fotografie, kde je téma "Čím je pro mě kůň" :o)<br /><br />Každý z našich porotců (a to pro vás ještě chvíli bude překvapení ;o) hodnotí za sebe, bez daných kritérií, neposuzují se technické parametry ani "lesk barvy". Koláže nebo obrázky s domalovaným pozadím ani posílat nemusíte, umělost nikoho z naší pětice určitě neohromí. Důležité je, čím je pro vás váš kůň. Emoce. Vztah. Jedinečnost. A pozor, nemusí být jen jehovisticky rozesmátý. I vážné chvíle jsou emotivní, často víc než plakátovka s azurovým nebem.<br /><br />Koukám, že odpověď jsem poskytla tak trochu jako učesaná - neučesaná :o) Ale nebudeme dogmaticky vyměřovat, co se v umění smí a co ne. Nakonec "nehraje se" o lízátko. Náročnost soutěžního tématu je přímo úměrná hlavní výhře. Zapojte srdce a ani ty retuše nebudete potřebovat...

 • 6. Hladovka

  upravy fotografii-děkuji

  15:21 - 12. 03. 2007

  Reaguje na 5.

  Děkuji za odpověď... musím říct, že čtete myšlenky ! Jde mi právě u jedné fotečky o to že potřebuji něco umazat... mam tam větev a vypadá to jako průvlečky takže to nedělá zrovna dvakrát dobrý dojem :o)- i když jsem se rozhodla pro jinou fotku :o) Děkuji a mějte se :o)

 • 7. HelenaG

  upravy fotografii-děkuji

  16:06 - 12. 03. 2007

  Reaguje na 6.

  I vy. Budem se těšit na příspěvky...

 • 8. Stáj Urban

  název

  17:08 - 12. 03. 2007

  chci se zeptat jestli má být fotografie pojmenovaná?

 • 9. HelenaG

  název

  17:29 - 12. 03. 2007

  Reaguje na 8.

  Název není nutný. Vymyslet nejvhodnější název je perná práce a kdybychom je měli hodnotit spolu s fotkami, mohl by nevhodný název snímku i ublížit. Znám to velmi dobře z vlastní zkušenosti, kdy funguji na několika fotografických fórech a komunitách a název fotky bývá často kritizovanější, než záběr samotný.<br /><br />Takže nebudeme vás trápit něčím, co dělá problémy i profesionálům :o)

 • 10.

  Profesionální fotograf

  18:28 - 12. 03. 2007

  Chci se zeptat, dle čeho se pozná, jestli je fotograf profesionál. Myslíte tím, jestli se tím např. živí? Focením se zabývám již dlouho, zrcadlovku mám prvním rokem a za profesionála se rozhodně nepovažuju, zajímalo by mě ale, jak to hodnotíte vy :)<br />Předem děkuji za odpověď, jestli k ní potřebujete vidět mé foto, je např. na adrese galerie.ufonek.net ;)

 • 11. HelenaG

  Profesionální fotograf

  18:58 - 12. 03. 2007

  Reaguje na 10.

  Ahoj Zuzule.<br />Ano, profesionál je ten, jehož podstatnou část příjmu (nebo aktivit) činí focení. Nebo kdo pracuje na různých fotozakázkách na objednávku. Vydává se zvých snímků kalendáře, publikace atp. Já jsem přesvědčena, že profíci mezi našimi čtenáři sami poznají, že se na ně dané omezení vztahuje a kdyby někdo váhal, také dejte odkaz a reference, zhodnotíme.

 • 12.

  Profesionální fotograf

  19:11 - 12. 03. 2007

  Reaguje na 11.

  Díky moc, tak já se zkusím zúčastnit ;)

 • 13. berry01

  Hodnocení fotografií

  21:18 - 12. 03. 2007

  Zdravím, mě by zase zajímalo,jak bude probíhat prakticky hodnocení? Např. zašlu celkem 9 fotografií,jedna fotka bude vybrána jako vítězná měsíce a ty ostatní již nesoutěží? a ta jedna postupuje do finále? Děkuji.

 • 14. tobi

  dotaz

  08:55 - 13. 03. 2007

  Chci se zeptat, budou k vidění v průběhu sotěže všechny soutěžní fotografie? Nebo jen ta, co v daném kole vyhraje?

 • 15.

  Hodnocení fotografií

  09:34 - 13. 03. 2007

  Reaguje na 13.

  No já bych řekla, že v každém kole se hodnotí všechny zaslané fotografie bez ohledu na autora (tj. bez ohledu na to, jestli už vyhrál). Jak přesně to bude s finálem nevím, ale zřejmě vyberou z těch devíti výherních fotografií v předešlých kolech tu nej :)

 • 16. HelenaG

  Do každého kole 1 foto

  14:09 - 13. 03. 2007

  Reaguje na 13.

  Odpovím citací článku: "Každý soutěžící se může účastnit každého kola s jednou fotografií."<br /><br />Takže teď do 10.4. vč. zašlete jedno foto. Od 11.4. do 10.5. můžete zaslat další. Atd atd. Celkem můžete tedy poslat do 9 kol 9 fotografií.

 • 17. HelenaG

  Hodnocení fotografií

  14:41 - 13. 03. 2007

  Reaguje na 15.

  odpovím opět citací z článku :o)<br />"Všechny došlé fotografie budou v závěrečném kole roztříděny do věkových kategorií a z každé bude vybrán finální vítěz soutěže."<br /><br />Čili opravdu všechny došlé fotografie budou znovu zhodnoceny do finále.

 • 18. PeťulkaM .

  Porota

  11:31 - 18. 03. 2007

  Ještě se chci jenom zeptat kdy se bude zhruba vědět kdo bude v porotě?

 • 19. HelenaG

  Re: dotaz

  18:36 - 18. 03. 2007

  Reaguje na 14.

  Schválně jsem čekala na ohlas soutěže, abychom v tomto mohli rozhodnout. Zájem je zatím tedy až neuvěřitelně veliký, první týden přišlo na 60 fotografií. To jsem čekala měsíčně, ne týdně :o)<br /><br />Takže dávat všechny došlé foto do jednoho článku by nbylo vůbec přehledné nebo ke srovnání. Protože zatím nám náš systém neumožňuje vyvíjet nic nového, pátrám po další možnosti, jak všechny fotografie ukázat.<br /><br />Ve formě článku tedy půjdou určitě fotky vítezné a ty, ke kterým naši porotci připíší slibované komentáře. Tedy ty, které je nějakým způsobem, ať vkladném nebo záporném smyslu, zaujmou. Jejich počet tím pádem netuším ani já, ani sami porotci a záleží jen na vaší kreativitě :o)

 • 20. HelenaG

  Porota

  18:42 - 18. 03. 2007

  Reaguje na 18.

  "Ono" se to samozřejmě ví ;o) Vyhlásit soutěž a nemít porotu bych se neodvážila. Ale počkejte si na slíbený článek s jejich profily. Prozradit zatím můžu, že všichni 4 externí porotci velmi aktivně fotí (ale nejen to), koně (ale nejen je), používají kreativní myšlení (ale uznávají i klasická pravidla), odvádí profesionální práci (ale nejsou postiženi profesí) a vaše výtvory budou vnímat srdcem.<br />Stačí? :o))

 • 21. shirl

  dotaz

  18:57 - 18. 03. 2007

  ahoj, mozu sutazit aj ludia zo slovenska?

 • 22. HelenaG

  Slovensko jistě

  19:03 - 18. 03. 2007

  Reaguje na 21.

  Samozřejmě. To bude mít Equidomus radost, jestli pojede box montovat do zahraničí :o))

 • 23. Svapu

  Porota

  14:32 - 22. 03. 2007

  Reaguje na 20.

  Pane jo:)) Asi jsem se zbláznila, ale nakonec jsem taky poslala fotku do soutěže.. a asi pošlu i další do dalších měsíců, protože jsem si nemohla vybrat.. to téma je tak široké, že ho vážně neobsáhnu jednou fotkou:)

 • 24.

  Fotoseriál?

  22:30 - 23. 03. 2007

  Mohla bych pár fotek spojit do miniseriálu, který nepřekročí určené rozměry ani velikost? Asi ne... ja vím...

 • 25. dominicca

  Jak to je s fotkou ....

  19:54 - 24. 03. 2007

  .... kterou už jsem do 1 kola poslala, ale t&#345;eba nevyhrála. M&#367;žu tu samou poslat i v dalším kole a doufat že t&#345;eba te&#271; vyhraje? Nebo to už se musí poslat jiná ... ?

 • 26.

  Otázečka

  20:22 - 25. 03. 2007

  Reaguje na 25.

  ...Musí být poslaná fotka vyfocená mnou, nebo ji můžu mít z internetu.. (samozřejmě po domluvě s autorem)?

 • 27. fibany

  Otázečka

  15:21 - 26. 03. 2007

  ahoj jen jsem se chtěla zeptat zda k té fotce má být nějaký popis, nebo jestli na té fotce máme být i mi?? děkuji za odpověď Fibany

 • 28. Jájinkah

  Otázečka

  19:18 - 05. 04. 2007

  Reaguje na 27.

  Jo, dobrej dotasz.. Protože aby bylo vidět, o co tam vlastně jde... Protože já mám jendu fotečku a jsem furt na vážkách, protořže je tam kůň zezadu... ale tenb hl. záměr řáíkat nebudu :P :D

 • 29. berry01

  Potvrzení přijetí

  21:07 - 05. 04. 2007

  Mám ještě jeden malý dotaz: je možné potvrzovat přijetí fotografií?

 • 30. Pony.girl

  Rámeček

  09:44 - 06. 04. 2007

  Dobrý den :) Chtěla bych se zeptat zda vadí rámeček na fotografii? JEstli se to bere jako za úpravu fotografie apod? Samozřejmě vím že zde o nějaký rámeček nejde, jen se chci zeptat.<br />Děkuji moc za odpověď Terka

 • 31. HelenaG

  Fotoseriál?

  21:04 - 06. 04. 2007

  Reaguje na 24.

  Ne, nemohla. Máme do každého kola napsanou jednu fotografii. Jeden záběr. Fotoseriál můžeme udělat třeba někdy příště, je to prima nápad.

 • 32. HelenaG

  Autorství fotek

  21:06 - 06. 04. 2007

  Reaguje na 26.

  Jezuskote samozřejmě že musíte být autorkou fotky!! Nač by jinak celá ta soutěž byla... Výstavkou umělecky dokonalých fotek?? Oprostěte se od výhry a vyjádřete, čím je pro vás kůň. Vy sama. Osobně. Nikdo za vás.

 • 33. HelenaG

  Potvrzení přijetí

  21:07 - 06. 04. 2007

  Reaguje na 29.

  Bohužel to není možné. Jsem dlouhodobě přetížena a už teď mám z prvního kola přes 230 e-mailů... Odepisuji (ač bych nemusela) pouze těm, kteří neuvedou povinné údaje (typicky datum narození) nebo kteří mají doplňujcí otázky a nekladou je sem. Věřte, že víc toho nestíhám. <br />Můžete si přeci nastavit v mailu potvrzení o přečtení...

 • 34. HelenaG

  Rámeček

  21:09 - 06. 04. 2007

  Reaguje na 30.

  O rámeček opravdu nejde :o)) Jde o obsah. Pokud ho mermomocí chcete dělat, pak vězte, že stejně jako může vjemu pomoci, může i uškodit..

 • 35. HelenaG

  Otázečka

  21:10 - 06. 04. 2007

  Reaguje na 27.

  Prosím vás pěkně.. jak byste mohla být na fotce, když ji máte fotit? Obávám se, že se samospouští tu moc lidí dobře neumí. Vyjádřete, čím je pro vás kůň. Nefoťte sebe :o)<br /><br />Popis k fotce být nemá, už jsem to tu psala.

 • 36. HelenaG

  Jak to je s fotkou ....

  21:12 - 06. 04. 2007

  Reaguje na 25.

  Předpokládám, že úroveň fotografií bude se zveřejněním výherních z předchozích kol pouze stoupat. Pokud tedy nebudete vybrána napoprvé, myslím, že šance nevybraného snímku se už jen snižuje. Neumím si představit, že by v dalším kole přišly samé méně hodnotné snímky.<br />Ale samozřejmě to tak udělat můžete.

 • 37. Jana Lacková

  Uzávěrka x Vyhodnocení

  14:46 - 09. 04. 2007

  Mám takovou nepodstatnou nejasnost. U harmonogramu soutěže jsou napsané jen uzávěrky jednotlivých kol. Ráda bych se zeptala, kdy bude vyhodnocení (nebo to stihnete ve stejný den, jako uzávěrku? :-) Díky za odpověď, Jana.

 • 38. HelenaG

  Uzávěrka x Vyhodnocení

  14:51 - 09. 04. 2007

  Reaguje na 37.

  Ano, JE to napsané v článku:<br />9. kolo prosinec - uzávěrka 10.12.<br />10. kolo prosinec – finále – vyhlášení 12.12.2007 <br /><br />Čili prozatím počítáme s finálním vyhlášením 12.12.2007.<br /><br />Jelikož ale nemůžeme tušit, jak velký bude počet dodaných fotografií a prozatím vysoce předčil jakákoliv naše očekávání, je možné, že finální vyhlášení proběhne později. V tomto směru si samozřejmě vyhrazujeme právo termín ještě upřesnit.<br /><br />Proč se takhle brzy ptáte? :o)

 • 39. Jana Lacková

  Uzávěrka x Vyhodnocení

  18:19 - 09. 04. 2007

  Reaguje na 38.

  KAŽDÝ MĚSÍČNÍ VÝHERCE obdrží:<br />* Poukaz k nákupu u firmy Equestrian World v hodnotě 1.500 Kč <br />* 10% slevovou poukázku na 30 dní, splatnou v e-shopu http://eqw.i7.cz nebo v prodejně Equestrian World v Ostravě.<br /><br /><br />Proto se ptám. Uzávěrka právě probíhajícího měsíčního kola by měla být 10. 4., což je zítra (jestli jsem všechno správně pochopila), a já jsem strašně zvědavá na konkurenci, komentáře k fotkám atd... :-)<br />

 • 40. HelenaG

  Uzávěrka x Vyhodnocení

  22:25 - 09. 04. 2007

  Reaguje na 39.

  Aha, vyznělo to, že se ptáte na vyhodnocení celé soutěže. <br /><br />Měsíčního výherce bychom vždy chtěli vyhlásit do týdne nejdéle. Musíte si ale uvědomit, že posoudit stovky fotografií a ještě k některým psát komentář zabere čtyřem lidem, kteří to budou dělat po nocích, velmi mnoho času. <br />Samozřejmě to budu urychlovat, co to půjde :o)

 • 41. Jana Lacková

  Uzávěrka x Vyhodnocení

  06:56 - 10. 04. 2007

  Reaguje na 40.

  Jj, docela se divím, že jste měla odvahu se do takové akce, jako je pořádání fotosoutěže, vrhnout. Každopádně myslím, že propmluvím za všechny, když za tuhle fajn soutěžku poděkuju a popřeju hodně štěstí s řešením všech problémů :-)

 • 42. tana

  přehled fotek

  14:53 - 14. 04. 2007

  Pročetla jsem si všechny příspěvky a chtěla bych podpořit zobrazení všech fotek. Hrozně ráda bych viděla fotky všech soutěžících:-) Jednoduše zájem o to, vidět i ostatní fotky než výherní by z mé strany byl:-)

 • 43. Anik

  přehled fotek

  16:52 - 15. 04. 2007

  Reaguje na 42.

  z mé taky:)

 • 44. ES84

  výsledky

  09:18 - 16. 04. 2007

  dobrý den, kdy a kde budou výsledky prvního kola?Děkuji

 • 45. LucieS

  výsledky

  20:30 - 21. 04. 2007

  Reaguje na 44.

  Tipuju, že až budou, nepřehlídnem to ;-).<br /><br />Jinak se taky připojuji k prosbě o zveřejnění všech zúčastněných fotek!

 • 46. spota

  výsledky

  14:59 - 22. 04. 2007

  Hezký den zajímalo by mě kdy a jak budou ohlášené výsledky děkuji za odpověd

 • 47. Stáj Tara

  čím je pro mě kůň

  11:07 - 02. 05. 2007

  Dobrý den, mám konkrétní dotaz, není mně to zcela jasné. Mám několik fotek, kde jsem se svým koněm a které vyjadřují můj vztah k němu, ale bohužel nejsem autorem fotky, fotí to člen rodiny. Sama sebe těžko nafotím, a naopak, fotograf, který to fotí,tak zase vztah ke koním nemá žádný. Ze zadání vyplývá, že musím já být autorem fotky, to tedy ale znamená, že nemohu být ani na jedné fotce se svým koněm, i když to vystihuje můj vztah k němu? Leda bych to fotila samospouští. Můžete to prosím upřesnit? V galerii je plno fotek, kde jsou určitě majitelé se svým koněm, ale určitě to tedy nefotili. Jak to tedy je? Děkuji za odpověď.

 • 48. HelenaG

  musíte být autorem fotky

  19:28 - 02. 05. 2007

  Reaguje na 47.

  V nadpisu je specifikováno základní pravidlo, které je jasně napsáno i v článku. Pokud fotil člen rodiny, zasílá foto on svým jménem, za sebe. <br />Samospouští samozřejmě fotit lze, musím říct, jako fotograf, že to zhusta jde poznat. Srovnat se ale musí se svým svědomím každý sám... Chcete vyhrát a přitom spát s vědomím že podvádíte? Já bych nechtěla :o)<br /><br />"V galerii je plno fotek, kde jsou určitě majitelé se svým koněm, ale určitě to tedy nefotili. "<br /><br />Trochu mě znepokojujete, když konkrétní dotaz, prosila bych od vás konkrétní odpověď. Znáte některé z těch, co jsou na fotkách a víte, že foto neposlal třeba přítel, který je fotil? Vy nevidíte, kdo nám foto zaslal. Buďte tedy konkrétní, prosím.

 • 49. KatkaW

  VÝSLEDKY

  19:38 - 02. 05. 2007

  Zajímalo by mě, jestli jsou už výsledky prvního kola, a jestli ano tak kde je najdu:o)

 • 50. HelenaG

  VÝSLEDKY

  20:00 - 02. 05. 2007

  Reaguje na 49.

  Kuk sem. Včera jsem odpovídala a už čekáme jen na Jirku Zacha. http://www.equichannel.cz/diskuze/?o=dsk&c=sho&id=1181042&style=detail

 • 51. KatkaW

  vysledky

  20:22 - 02. 05. 2007

  Díky, já četla jenom příspěvky, který jsou tady :o)

 • 52. Pony.girl

  Téma :)

  17:03 - 03. 05. 2007

  Téma "Čím je pro mě kůň" je stejné pro všechna kola? <br />Myslím že by bylo lepší udělat různá témata co se týkají koní pro různá kola, bylo by to oživení... :) Ale to je jen můj názor ;)

 • 53. HelenaG

  Téma :)

  17:06 - 03. 05. 2007

  Reaguje na 52.

  Naopak! To je nevyčerpatelné téma! Vždyť kůň pro člověka znamená milión věcí, ne? Nebo to nevidíte? :o))<br /><br />Ne, nebudeme nic měnit. Už takhle denně přijdou i desítky neplatných fotek (opět bez osobních údajů) a já každému píši a žádám a informuji... Ježiš ještě do toho míchat něco složitějšího. Ne :o))

 • 54. Pony.girl

  Téma :)

  17:13 - 03. 05. 2007

  Reaguje na 53.

  Já vím ;) Však říkám že je to jen můj názor... Takhle je to všechno pohromadě, ale alespoň si v tom každý najde to svoje :)

 • 55. žofré

  musíte být autorem fotky

  19:54 - 03. 05. 2007

  Reaguje na 48.

  Otázečka-pokud fotí člen rodiny, musí být registrován na equichannelu, nebo pošle za sebe, pochopitelně, na mail,atd... ač neregistrován-logika napovídá-registrován,neb soutěž je "Vaše", ale pro úplný sichr..Omlouvám se, asi demence.

 • 56. HelenaG

  musíte být autorem fotky

  19:58 - 03. 05. 2007

  Reaguje na 55.

  Autor fotky posle fotku za sebe. Uda sve CELE trvale bydliste dle OP, v pripade nezletilosti jmeno zastupce dle zakona a jeho adresu. Take CELE datum narozeni (opravdu uz zacinam byt alergicka na chytre dovetky "kat.do18ti let")<br /><br />Autor fotky NEMUSi byt registrovan na equichannelu. Proc take - nikoho k registraci nenutime, z vasich registraci nic nemame a dokonce z lenosti ani nevytvarim zadny souhrnny soubor dat soutezicich :o)<br /><br />Zdravim roztomile usmivajici se kolecko :o)

 • 57. žofré

  musíte být autorem fotky

  21:29 - 04. 05. 2007

  Reaguje na 56.

  Děkuji za trpělivost..ač nedůvěřivá,skálopevně věřím, že ze mne v registraci nic nemáte.Ó,to pokušení, pustit se do další činnosti, která je tak zajímavá a nic o ní nevíme...proč jsme proflákali větší půl života mimo JO?Jak vystihnout vztah,kde na oře nadšeně čučí permanentně totálně překvapené kolečko?/Typicky nevhodný majitel, věkem to není,to bychom měli kvalifikaci na odchov albínského hřebce achala,ale boxík vypadá dřevěnej,ten by nás mohl tolerovat../Rovněž zdravím.

 • 58. Veronika Egerová

  kdy uz...

  18:15 - 18. 05. 2007

  kdy se uz tady ukazou fotky?soutezicich?

 • 59. HelenaG

  kdy uz...

  20:37 - 18. 05. 2007

  Reaguje na 58.

  11. května byla galerie zveřejněna spolu s výsledky. Nevyčítejte nám, že nečtete pozorně, prosím :-(

 • 60. dominicca

  kdy uz...

  07:46 - 19. 05. 2007

  Reaguje na 59.

  Aha to je super a kde ji najdu?Nikde ji tady nevidím ani v galerii to není... Možná by jste mohli dát odkaz někam na viditelné místo anebo jsem asi slepá...Díky

 • 61. Valerie Miričová

  musíte být autorem fotky

  21:20 - 20. 05. 2007

  Reaguje na 57.

  a ty seš co za inteligenta? :-/

 • 62. Veronika Egerová

  dotaz

  16:08 - 22. 05. 2007

  no ja jsem 11.5. na netu nebyla a je jeste nekde na equichannelu ten prehled fotek a vsledky?ja to taky nemuzu najit

 • 63. Veronika Egerová

  ok

  16:18 - 22. 05. 2007

  uz sem to nasla

 • 64. Jamca

  vysledky

  22:53 - 02. 06. 2007

  kedy vysledky?

 • 65. Lena Sawyer

  Výsledky

  11:44 - 30. 06. 2007

  Reaguje na 64.

  Taky by mne to zajímalo už bylo několik uzávěrek, ale fotky nikde. Vím, že s tím máte asi spoustu práce (asi určitě), ale alespoň malé info o tom, jak se to vyvíjí by neškodilo. Díky moc za odpověď.

 • 66. casia

  Zapojení do souteže

  09:07 - 03. 08. 2007

  Dobrý den, jen bych se chtěla zeptat zda se můžu ještě zapojit.<br />A kolik můžu poslat fotek v tuhle chvíli, zda jen do neuzavřených kol, nebo doposlat zbývyjící fotky do počtu 9.<br />Děkuji.

 • 67. HelenaG

  Zapojení do souteže

  20:10 - 10. 08. 2007

  Reaguje na 66.

  Prosím vás, vše je v článku jasně napsáno. Jsou tu přímo rozepsané datumy, od kdy do kdy je jaké kolo. Těžko se můžete zapojit do něčeho, co už je uzavřeno, takže dnes do půlnoci můžete poslat jedno foto do 5. kola. Od zítra měsíc můžete vkládat jedno foto do 6. kola. Atd atd.

 • 68. HelenaG

  Výsledky

  20:11 - 10. 08. 2007

  Reaguje na 65.

  Sledujte titulku. Nejen tento článek.

 • 69. adla.cz

  vložení fotografie

  22:55 - 30. 08. 2007

  chtěla jsee vložit fotografii pomocí formuláře...ale po vložení se mi ukázalo že osob s tímto jménem, e-mailem a adresou již existuje...při tom ja jsem sem chtela vlozit prvni fotku Dekuji Adéla

 • 70. HelenaG

  vložení fotografie - věštec

  10:21 - 31. 08. 2007

  Reaguje na 69.

  No a mohu se zeptat, jaké údaje mám hledat?? Vy napíšete, že vám něco nejde a čekáte, že mám křišťálovou kouli??<br />Děkuji :o)) HG

 • 71. adla.cz

  vložení fotografie - věštec

  19:56 - 02. 09. 2007

  Reaguje na 70.

  Adéla Bílková, Třibřichy 38, Chrudim, 53701, 14 let, adla.cz@seznam.cz<br />...omlouvám se že me to nenapadlo driv...Děkuji Adéla

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: