Český skokový pohár 2003

Cílem tohoto seriálu kvalifikačních kol a jednoho finále je zvýšení atraktivity parkurového ježdění a sportovní úrovně jednotlivých akcí. Stal se ,,extraligou“ českého parkurového ježdění.

ČSP se stal po svém vzniku nejsledovanějším podnikem sezóny. Zatraktivnil jezdecký sport a zajistil gradaci parkurového dění na jezdecké scéně.

Termíny pro rok 2003:

26. – 27.4. Velká cena Pecínova
3. – 4.5. Velká cena Brna
16. – 18.5. Velká cena Ostravy
24. – 25.5. Velká cena Kolína
13. – 15.6. Velká cena Litomyšle
28. – 29.6. Velká cena Opavy
2. – 3.8. Velká cena zámku Jemčina
16. – 18.8. Velká cena Radegastu – Frenštát pod Radhoštěm
22. – 24.8. Velká cena zámku Belcredi –Brno – Líšeň
29. – 31.8. Velká cena Plzně

26. – 28.9. Všemily finále ČSP 2003

Seriál roku vrcholí ve finálové soutěži. Ta probíhá dle systému Mistrovství světa pro nejlepší čtyři jezdce se střídáním koní. Do finále postoupí jezdci s nejvyšším počtem získaných bodů z deseti soutěží ČSP. Vítěz finálové soutěže se stane vítězem Českého skokového poháru pro rok 2003. V roce 2002 se jím stal Aleš Opatrný.

Úspěch prvního ročníku byl motivací pro pokračování celého projektu. Seriál závodů Velkých cen poutá stále více pozornosti jak ze strany jezdců, široké jezdecké veřejnosti, tak i diváků a médií.

Kontaktní osoba: Jiří Skřivan, e-mail: manon@wo.cz

GALERIE
PODOBNÉ ČLÁNKY

Körung pro plemennou knihu českého teplokrevníka se blíží

První lednové předvýběry se uskuteční 28. ledna 2026 v Zemském hřebčinci Tlumačov a 29. ledna 2026 v Zemsk...

Podzimní třídění hřebečků v TO Nový Dvůr

Z důvodu rekonstrukce hříbárny byl termín píseckého třídění hřebečků posunut na 6. listopadu 2025. Test...

Zůstaňte v kontaktu
info@equichannel.cz
Sledujte nás na
Důležité odkazy
Copyright 1997 - 2025 by EQUICHANNEL.cz
Webové stránky od 200solutions

Zapomenuté heslo

Přihlásit se