Český drezurní pohár míří do Brna!

8. 06. 2017 12:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Drezurní ježdění Počet přečtení: 1634 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Ve dnech 10.-11. června se ČDP přemístí do jihomoravské metropole, do Brna. Během nabitého víkendu se můžete těšit na celkem 13 soutěží a cca 200 startů.

Závodit se bude, jako tradičně, na dvou obdélnících a to od 8.00 hodin ráno. Prezentace bude probíhat v pátek od 17.00 do 18.30 hodin. Obdélníky budou na trénování otevřeny v pátek do 19.00 hod. Pro Jezdecký areál Panská lícha je kvalifikační kolo ČDP velkou zkouškou pro nadcházející Světový pohár.

 Kromě českých se v Brně představí také slovenští jezdci.
V každé ze soutěží nastoupí celá plejáda známých tváří. Jmenujme například Michala Knoflíčka s Dowerem, který koncem roku 2016 zaznamenal velký úspěch v malé rundě CDI3* v Polsku. Dále pak Idu Jančářovou s Dimplem, Barboru Leiterovou s Fabregasem, Silvii Šimonovskou se stájovou novinkou Darrantem, Hanu Vojáčkovou s Don Air a další.

Pro jezdce je připraveno občerstvení v místní vyhlášené restauraci a také sobotní párty s grilováním a tradičním opékáním špekáčků.
Rozpis jednotlivých soutěží naleznete na webu ČDP.

Těšíme se na vás!

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: