Česká jezdecká federace ocení na slavnostním galavečeru nejlepší jezdce sezony

24. 01. 2019 11:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Počet přečtení: 518 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Tečku za jezdeckou sezonou 2018 udělá již tradiční Galavečer České jezdecké federace. V Národním domě na pražských Vinohradech budou v sobotu 26. ledna zároveň oceněni nejlepší jezdci a koně v jednotlivých disciplínách.

Jsem ráda, že se nám z této akce podařilo vybudovat krásnou tradici. Jezdci i fanoušci našeho sportu napříč disciplínami mají unikátní možnost setkat se zase trochu jinak než na kolbištích při závodech. Společně si připomeneme i největší úspěchy uplynulého roku, kterých bylo opravdu hodně,“ říká prezidentka České jezdecké federace Olga Plachá. „Jsem přesvědčena, že si celý večer užijeme podobně, jako tomu bylo při předchozích ročnících,“ zve i návštěvníky z řad široké veřejnosti.

Během večera budou odtajněna jména nejlepších jezdců a koní, kteří byli nominováni v jednotlivých kategoriích v parkuru, drezuře včetně paradrezury, vytrvalosti, spřežení, všestrannosti, reiningu, voltiži a paravoltiži.

Prezidentka České jezdecké federace pak výroční cenou dekoruje nejméně jednu z významných osobností jezdeckého sportu za mimořádný přínos tomuto odvětví.

Galavečer začne v Národním domě na Vinohradech 26. ledna v 18 hodin a budou jím provázet moderátoři Jolana Voldánová a Aleš Suchánek. Na ceremoniál vzápětí naváže jezdecký ples, slavnostní ráz celé akce umocní přítomnost jezdecké policie na koních, jež bude držet čestnou stráž.

Vstupenky, jejichž cena začíná již na 250 korunách a jejichž majitelé mohou v losování získat hodnotné ceny, jsou ještě k dispozici. Další podrobnosti najdete na stránkách www.cjf.cz nebo www.jezdeckygalavecer.cz.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: