Češi úspěšní na drezurním ME ve Španělsku - máme bronz!

25. 07. 2016 10:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Foto: Zdeňka Šimková Rubrika: Drezurní ježdění Počet přečtení: 8417 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

AKTUALIZACE: Česká republika má bronzovou medaili z ME! // Historický úspěch zaznamenala česká ekipa hned první den na ME ve španělské Olivě.

AKTUALIZACE 25. 7. 10:00

Neděle

V neděli 24. července se jelo finále pro 18 nejlepších jezdců z druhé úlohy. Eva Vavříková šla do obdélníku jako poslední a dosáhla na bronz! Její známka měla hodnotu 69,406 %. Druhá dojela lucemburská dvojice Célia Giorgetti a Doceur. Vyhrála už zmíněná Anna Guseyna z Ruska, která získala vysoké hodnocení 77,438 %.

Pátek

České výpravě se ve španělské Olivě dařilo i v pátek. Evě Vavříkové a Belle Ennie se dařilo i v týmové soutěži dětí, kde ještě vylepšily svůj středeční výkon a obdržely skvělých 71,833 %. Za takto vysoké ohodnocení získaly opět druhé místo za Annou Guseynovou z Ruska. I v této úloze Eva porazila světovou jedničku Ekaterinu Aristovu taktéž z Ruska. Naše dvojice se představí ještě jednou, a sice v nedělní soutěži, kam postupuje 18 nejlepších. Moc držíme palce, aby v úloze, kde se budou rozdávat medaile jednotlivcům, předvedly opět takto skvělou jízdu.

V soutěži juniorů (JJ) Aneta Havlíčková a Ce Soir získala velmi pěkných 64,605 % a Alexandra Hanáčková s Well Done 62,368 %. Předběžně jsou po odjetí první poloviny soutěžících naše reprezentantky na 22. respektive 30. místě. Juniorská soutěž pokračuje zítra druhou částí a nejlepších 18 v celkovém hodnocení (maximálně však 3 z každé země) postupuje do nedělního küru. Podle složení týmů by se mohlo škrtat až 12 jezdců ze zemí, které vyslaly 4 jezdce.


V kategorii dětí si Eva Vavříková s klisnou Belle Ennie dojela pro druhé místo za 71,033 % a nechala za sebou dalších 21 dvojic. Lepšího výsledku dosáhla pouze Anna Guseynova z Ruska, které aktuálně patří druhé místo ve světovém žebříčku.

Eva Vavříková

Velmi dobrého výsledku dosáhla mezi juniory Alexandra Hanáčková s teprve sedmiletým Well Done, kteří zajeli za 64,541 % a obsadili tak 24. místo po první polovině odjetých úloh. V té samé úloze startovala i Aneta Havlíčková, která se Ce Soir uzavřela výsledkovou listinu na 32. místě za 56,959 %.

Dnes mají všechny tři české jezdkyně volný den a v obdélníku se představí opět až v pátek.

Webové stránky pořadatele: http://resultados.topiberian.com/results.php/resultscontroller/getchampionshiptest/25

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com