CAI - A Nebanice 2003 shrnutí zpravodajství

V průběhu celého víkendu jsme vám díky Lence Gotthardové přinášeli aktuální výsledky jednotlivých soutěží mezinárodních závodů spřežení v Nebanicích u Chebu. Pro lepší přehlednost a před samotnou reportáží shrnujeme nyní výsledky i zpravodajství do následujícího článku.

NE 23:57
CAI - A Nebanice 2003 - CELKOVÉ VÝSLEDKY
CAI-A1: 1. W. Pietrowski, 2. R. Gil, 3. T. Barták ml., 6. J. Exnar, 9. P. Dušková
CAI-A2: 1. J. Wolfmayer, 2. Z. Selyben, 3. M. Jirgala, 5. Nesvačil, 6. Kohout
CAI-A4: 1. J. Boszik, 2. D. Würgler, 3. L. Moro, 6. J. Škodný, 7. Jirásek, 8. T. Barták st.

NE 19:50
CAI - A Nebanice 2003 průběžně - parkur
Výsledky dnešní závěrečné soutěže:
CAI-A1: 1. R. Gil (POL), 2. Z. Szilagyi, 3. B. Kwiatek.
CAI-A2: 1. J. Wolfmayer (AUT), 2. I. Kozlowski (POL), 3. Z. Selyben (HUN).
CAI-A4: 1. J. Boszik (HUN), 2. F. Schnider (SUI), 3. M. Dangel (GER)

SO 19:11
CAI - A Nebanice 2003 průběžně - maraton
Další soutěží dnes pokračovalo CAI-A v Nebanicích u Chebu a zde jsou výsledky:
CAI-A1: 1. P. Andrzejewski, 2. M. Machnik, 3. Z. Szilagyi (HUN), 6. T. Barták ml..
CAI-A2: 1. Marek Jirgala, 2. Z. Selyben (HUN), 3. J. Nesvačil.
CAI-A4: 1. D. Würgler (SUI), 2. J. Boszik (HUN), 3. T. V. Knodel (GER). V kategorii čtyřek byl nejlepším Čechem J. Škodný na 6. místě.
Za překážkou č. 1 se převrátil M. Dangel a byl eliminován. Eliminován byl také Schnider.

PÁ 20:13
CAI - A Nebanice 2003 průběžně - drezúra
CAI-A1: 1. W. Pietrowski, 2. T. Barták ml., 3. R. Gil (Polsko).
CAI-A2: 1. J. Wolfmayer (AUT), 2. J. Nesvačil st. (CZ), 3. P. Wozniak (POL).
CAI-A4: 1. M. Dangel (GER), 2. D. Würgler (SUI), 3. J. Bozsik (HUN).
Jiří Škodný z NH Kladruby n/L je zatím ve velké konkurenci čtyřek devátý.

PÁ 13:40
CAI - A Nebanice 2003 průběžně
Od naší členky, Lenky Gotthardové, máme pro vás aktuální zprávy přímo z dějiště mezinárodních závodů spřežení v Nebanicích. Do mezinárodních soutěží CAI-A je přihlášeno celkem 12 jednospřeží, 17 dvojspřeží a 10 (!) čtyřspřeží (v loňském roce byly čtyřky pouze 3), v soutěži národní CAN jede 5 jednospřeží a 4 "dvojky".
První výsledky -
CAI-A1 drez.: 1. W. Pietrowski, 2. T. Barták ml., 3. R. Gil (Polsko).
Ranní zamračené počasí vystřídalo dusno před bouřkou. Nálada v místě konání je výborná.

Vlašic se stal halovým šampionem spřežení. Ziegler uzmul vítězství Muchové

Desátý ročník Zimního jezdeckého poháru v neděli zakončilo finále vozatajské části seriálu, v němž se stal dvojnásobným šampionem Petr Vlašic.…

Miloslav Příhoda

Jubilejní 10. ročník Zimního jezdeckého poháru míří do finále, které se uskuteční ve dnech 23. a 24. března v Královicích u Slaného. Parkurová i…