68. Velká červnová cena má své vítěze

16. 08. 2020 20:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Foto: Archiv TMM Rubrika: Dostihy Počet přečtení: 162 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Dostihová sezóna v Chuchle Areně Praha pokračovala 15. srpna šestou kapitolou, která nabídla devět dostihů, z nichž dva z dostihů měly status nejvyšší kategorie.

Tři týdny před Českým Derby se tuto sobotu konala v Chuchle Areně Praha jeho hlavní předzkouška, 68. Velká červnová cena. Favoritem hlavního testu na 100. České Derby byl doma neporažený hnědák Rate. Největšími konkurenty v boji o vítězství mu měli být ryzák Cote Jardin s žokejem Jiřím Chaloupkou v sedle a hnědák Zoheyr s žokejem Jiřím Palíkem. Bez šancí nebyli ani Francimor a Spartico. Triumf si ale nakonec připsal hnědák srbského chovu Markoni LP. Jako druhý skončil Swinging Thomas s žokejem Janem Vernerem a třetí doběhl favorizovaný Rate s žokejem Milanem Zatloukalem.

V klisnám vyhrazené 17. Ceně Nory Jeane i při svém třetím letošním vystoupení zvítězila čtyřletá favoritka Tularka s žokejem Davidem Liškou. Druhá doběhla Pray For Paris s žokejem Pavlínou Filipovou. A třetí skončila Kingston Lilly a žokejem Beysim Ferhanovem. 

Kompletní výsledky dostihového dne naleznete zde.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: