ZH Tlumačov pokračuje v pořádání skokových tréninků Zdeňka Žíly a vypisuje další termíny

30. 04. 2020 10:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Skokové ježdění Počet přečtení: 535 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

ZH Tlumačov pokračuje v pořádání skokových tréninků Zdeňka Žíly a vypisuje další termíny.

Současná epidemiologická situace se vyvíjí ve prospěch dalšího uvolňování mimořádných opatření, přesto budou skokové tréninky probíhat i nadále za níže stanovených hygienických opatření:

 1. Maximální počet účastníků skokového tréninku v jedné tréninkové jednotce (lotu) na kolbišti jsou tři jezdci
 2. Na jednoho koně v tréninkové jednotce (lotu) připadají maximálně 3 osoby – 1 jezdec (účastník tréninku na kolbišti) a 2 ošetřovatelé, kteří pomáhají jezdci s vyložením a naložením koně z přepravníku a s pohybováním koně po tréninku.
 3. Jezdci na koních nemusí mít na ústech roušky a po celou dobu tréninku se jezdci pohybují po kolbišti v odstupech nejméně 2 m.
 4. Pomocní ošetřovatelé jezdců po celou dobu trvání tréninku zůstávají pouze na parkovišti a přilehlých prostorách kolbiště a platí pro ně přísný zákaz vstupu do ostatních prostor hřebčince. Pomocní ošetřovatelé jezdců sledují trénink buď z vozu na parkovišti nebo venku za hrazením kolbiště, nosí roušky a udržují mezi s sebou min. vzdálenost 2 m. Pomocní ošetřovatelé mohou vstoupit do kolbiště pouze v tom případě, když je k tomu vyzve trenér Zdeněk Žíla, a to za účelem pohybování s překážkami nebo za účelem úklidu.
 5. Všichni řidiči parkující na parkovišti u kolbiště za účelem účasti jezdců na skokovém tréninku parkují svoje vozidla s přepravníky koní s maximálně možným vzájemným odstupem od sebe, minimálně 10-15 m. Všichni účastníci skokového tréninku jsou vzájemně k sobě obezřetní, nevytváří spolu hloučky, drží od sebe min. vzdálenost 2 m a po skončení tréninku co nejdříve opouštějí prostor parkoviště areálu hřebčince. Jezdci po skončení tréninku a ukončení jízdy na koni, pokud sesednou z koně a pohybují se mimo kolbiště a na parkovišti, nosí roušku.
 6. Vzhledem k tomu, že dochází k plynulému a hlavně k postupnému střídání jezdců a pomocných ošetřovatelů jedné tréninkové jednotky (lotu) za druhou, je maximálně přípustné v jednom okamžiku, aby na parkovišti a kolbišti dohromady bylo ve vymezeném prostoru areálu maximálně 6 vozů s přepravníky a 18 osob.
 7. V případě, že kdokoliv z účastníků skokového tréninku nebude respektovat výše uvedená hygienická opatření, bude vykázán z areálu a vyřazen z rozpisu skokových tréninků v dalším období.

Termíny:

 • Neděle: 10.5.2020
 • Neděle: 17.5.2020
 • Neděle: 24.5.2020
 • Neděle: 31.5.2020

V případě, že zájem o skokové tréninky bude větší než je kapacita lotů v neděli ve výše uvedených termínech, budou doplněny o soboty:

 • Sobota: 9.5.2020
 • Sobota: 16.5.2020
 • Sobota: 23.5.2020
 • Sobota: 30.5.2020

Zájemci o skokové tréninky Zdeňka Žíly se opět mohou hlásit na e-mail: zuzana.pribylova@gmail.com

Vedení ZH Tlumačov děkuje všem účastníkům skokových tréninků za bezproblémové dodržování všech hygienických opatření.

 

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: