Zeptejte se veterináře online: Zelený chov koní

22. 04. 2011 10:00

Obrázky: 1

Autor: Dominika Švehlová Sponzor: TheHorse.com Foto: archiv TheHorse.com Rubrika: Ustájení a péče o koně Zdroj: TheHorse.com Počet přečtení: 4780 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Americký internetový portál TheHorse.com, zabývající se všemi aspekty zdraví koní, pravidelně organizuje různé online konzultace s odborníky. Ve 2 hodiny v noci z úterý 28. dubna na středu se anglicky mluvící noční ptáci mohou přímo ptát na téma ekologického a na ekologii orientovaného chovu koní.

Jako "ekologicky přátelské" změny ve způsobu chovu vašich koní by vám mohly fungovat? Co můžete udělat, abyste snížili nepříznivý dopad vašeho chovu koní na životní prostředí?

thehorselogo

Odpovídat vám budou dvě expertky:

Joyce Harman, DVM, která vlastní celostní veterinární praxi pro koně ve Virginii. Bývalá prezidentka American Holistic Veterinary Medical Association (americká celostní veterinární asociace) a Veterinary Botanical Medicine Association (veterinární botanická asociace). Napsala na téma celostní medicíny koní celou řadu učebnic, článků pro koňské publikace i odborných textů. Studovala praktické apekty "zelených farem" a stavby budov pro koně a skot přirozený metodami.

Alayne Renee Blickle je dlouholetou jezdkyní a závodnící v reiningu, dopisovatelkou Smart Horsekeeping blogu na TheHorse.com a autorkou/ředitelkou národního ekologického vzdělávacího programu Horses for Clean Water. Jako pedagožka a fotožurnalistka pracuje pro koně a hospodářská zvířata před 15 let, vyučuje tématům jako kompostování hnoje, management pastvin, kontrola bláta a prachu, ochrana vody, redukce používání chemie a rozšiřování divokých zvířat.

Podrobnosti k online audio diskusi včetně odkazů na bezplatnou registraci najdete na stránce http://www.thehorse.com/ecards/th_ATVL_GreenHorseKeeping42811.html.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: