Zajímavosti

 • Co nadělit koňákovi pod stromeček?

  15. 12. 2017 08:00 − Zveřejněn dnes

  Co pod stromeček? …and so this is Christmas, Jsou tady zase. Vánoce. Narvané obchody, vůně svařáků a jehličí na trzích, světýlka a blikátka na domech, vůně cukroví a vypulírované příbytky. Kapři se mrskají v kádích nebo jen tak tiše dlí ve vaně v předvečer své poslední mise. Betlémy živé i vyrobené trpělivou rukou řemeslníka. Chlév, kde se narodil Ježíšek. Stáj, řekl...

  Autor: Michaela Burdová Různé Počet přečtení: 566

 • Kamerové systémy budou povinné na všech anglických jatkách

  14. 12. 2017 20:00 − Zveřejněn včera

  Záznam z kamerových systémů zajistí, že zvířata nebudou "neviditelná" Velmi přínosný a inovativní přístup podporující ochranu zvířat proti týrání zavádí do praxe britská DEFRA (Department for Environment ‒ Ministerstvo zemědělství a životního prostředí). Od roku 2018 bude povinné instalovat kamerové systémy (CCTV) ve všech prostorách jatek, kde se pohybují živá zvířata.

  Autor: Gabriela Rotová Ze zahraničí Počet přečtení: 204

 • Za klasickým jezdectvím do vánoční Vídně

  14. 12. 2017 06:00 − Zveřejněn včera

  Práce na dlouhé otěži V dnešní reportáži se podíváme do Španělské jezdecké školy ve Vídni. Proč právě tam? Po celá staletí se tam přece odehrává jen jedno a to samé… Ano. Přesně tak! Právě tato skutečnost je odpovědí na úvodní otázku.

  Autor: Gabriela Rotová Různé Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 901

 • Novinka na trhu: CaniLine - analýza plemenné příslušnosti psa

  13. 12. 2017 07:00 − Zveřejněn před 2 dny

  Napadlo by vás, že černá fenka uprostřed a chlupatá napravo jsou sestry? Pomysleli jste si někdy, z jakých plemen se asi skládá váš voříšek? Nebo napadlo vás ověřit si, že pes je skutečně čistokrevný? Náš partner, Laboratoř Genomia, přichází na trh s novinkou – genetickým testem plemenné příslušnosti "CaniLine". Ten je vhodný právě k ověření čistokrevnosti plemene psa nebo ke zjištění skladby plemen psího křížence.

  Autor: tým Genomie PR článek Počet přečtení: 721

 • Kateřina Brožová: Koně jsou moje srdeční záležitost

  12. 12. 2017 21:00 − Zveřejněn před 3 dny

  Deník.cz Kolín /ROZHOVOR/ - Na mikulášskou besídku, která se ve Stáji Václav v Kolíně konala o uplynulém víkendu, dorazila vzácná návštěva. Mezi děti na koních zavítala herečka, zpěvačka a moderátorka Kateřina Brožová, která se zároveň stala patronkou kolínského jezdeckého kroužku. Deníku prozradila, že koně jsou její srdeční záležitost.

  Autor: Hana Kratochvílová Různé Počet přečtení: 206

 • Ježíšek z JP Dulkaj rozdával dárky... a kdo se může těšit?

  11. 12. 2017 20:00 − Zveřejněn před 4 dny

  Jezdecké potřeby Dulkaj pro malé i velké :) A my už to víme ;-) Známe pět (nebo dokonce víc??) šťastlivců, kteří se mohou těšit na dáreček od Dulkajovského Ježíška. Komu uděláme radost?

  Autor: EQCH redakce Soutěže 2 Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 562

 • Ohnivé peklo v Kalifornii pohltilo stáje, uhořelo 35 plnokrevníků

  10. 12. 2017 19:00 − Zveřejněn před 5 dny

  iDNES.cz Kalifornie dál bojuje s vlnou zničujících požárů. Ohnivý živel už má první potvrzenou oběť. Shořelo kolem pěti stovek budov, zraněno je deset lidí včetně čtyř hasičů. Své domovy už muselo opustit 210 000 lidí a tisíce dalších jsou bez proudu.

  Autor: ČTK, iDNES.cz Ze zahraničí Počet přečtení: 213

 • A zase po roce… Mikulášská soutěž s Dulkajem!

  10. 12. 2017 10:00 − Zveřejněn před 5 dny

  Jezdecké potřeby Dulkaj pro malé i velké :) Soutěž končí dnes o půlnoci! // Jaký by to byl Mikuláš bez oblíbené soutěže s Jezdeckými potřebami Dulkaj! Věrní čtenáři jistě vědí a už brousí na webu, o co by asi letos mohli Ježíška poprosit… Tak jdeme na to? :-)

  Autor: EQCH redakce Soutěže Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 1509

 • Netopýr ušatý Pozoruhodně bohatý výskyt netopýrů zaznamenali letos vědci na pastvinách velkých kopytníků a v jejich nejbližším okolí v bývalém vojenském prostoru mezi Milovicemi a Benátkami nad Jizerou.

  Autor: Tisková informace Různé Počet přečtení: 208

 • iDNES.cz Nečekaný pohled se ráno naskytl lidem mířícím v Šumperku do jedné z tamních firem. U jednoho ze stromů v areálu byl přivázaný kůň, který čekal, až policisté vypátrají jeho majitele. Zvíře v noci uteklo z ohrady a policisté společně se strážníky a hasiči ho museli odchytit.

  Autor: Stanislav Kamenský Koně a zákon Počet přečtení: 317

1 2 3 329

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: