Zajímavosti

 • Výhodné permanentky a vstupenky do Pardubic jsou v prodeji

  22. 03. 2019 14:00 − Zveřejněn dnes

  Dostihový spolek Dostihová sezona se rychle blíží a tak je nejvyšší čas pořídit si permanentku na rok 2019. V prodeji jsou také vstupenky na jednotlivé dostihové dny včetně 129. Velké pardubické steeplechase. Navíc při včasném nákupu víkendových vstupenek na vrchol české překážkové sezony je možné získat slevu.

  Autor: Tisková informace Různé Přečteno: 20x

 • FOR HORSE: drezurní účastníci se představují

  21. 03. 2019 07:00 − Zveřejněn včera

  Hana Vašáryová Pelikánová Na dubnovém veletrhu FOR HORSE se diváci mohou těšit mimojiné na drezurní ukázky jak v denním programu, tak při večerní show. Vystoupí se svými koňmi přední česká jezdkyně Hana Vašáryová Pelikánová a Petra Wiktoria Zemanová. Co o sobě prozradily v rozhovoru?

  Autor: Tým FOR HORSE Pozvánky Přečteno: 351x

 • Kůň se projel na pick upu. Policie: Je to naprosto v pořádku

  20. 03. 2019 20:00 − Zveřejněn před 2 dny

  TÝDEN.cz Amerika je zemí neomezených možností. Dokonce i takový kůň se může naprosto legálně projet na zadní části auta a nikomu to nepřijde divné, ani policii. Řidič však rozhodně nejel opatrně, se zvířetem za zády to svištěl sedmdesátkou. Zprávu přinesl server Metro.co.uk.

  Autor: TYA /Týden.cz/ Ze zahraničí Přečteno: 127x

 • Vetys Na letošní výstavě Jaro s koňmi najdete mezi vystavovateli také značku české veterinární kosmetiky Vetercann.

  Autor: tým Vetys PR článek Přečteno: 90x

 • Landek Park Ostrava chystá expozici o práci koní v podzemí

  20. 03. 2019 08:00 − Zveřejněn před 2 dny

  TÝDEN.cz Hornické muzeum Landek Park v Ostravě-Petřkovicích připravuje novou expozici věnovanou práci koní v podzemí při těžbě uhlí. Její součástí bude model koně v životní velikosti. Poprvé návštěvníci novou expozici uvidí 21. března. Řekla to mluvčí instituce Eva Kijonková.

  Autor: ČTK Různé Přečteno: 66x

 • Sbohem pro výjimečnou Weihaiwej

  20. 03. 2019 07:00 − Zveřejněn před 2 dny

  Weihaiwej Weihaiwej byla ve své době celosvětově velmi populární ryzka s velkou lucernou a rybíma očima. Tato „modrooká blondýna“ vyhrála WEG v týmech i jednotlivcích roku 1994 a letos se dožila 35 let.

  Autor: Eva Holubcová Kdo je kdo Přečteno: 1551x

 • Exmoor pony v nové rezervaci NP Podyjí Do fialova se v minulých dnech zbarvily stráně v lokalitě Havranické vřesoviště, kde se od loňského května pase stádo divokých koní z anglického Exmooru. Ještě před rokem přitom v těchto místech dominovaly agresivní druhy trav, které koniklece a další kvetoucí byliny z těchto míst dlouhodobě vytlačovaly.

  Autor: Tisková informace Různé Přečteno: 152x

 • Veletrhem FOR HORSE se bude letos rozléhat také oslí hýkání

  14. 03. 2019 07:00 − Zveřejněn před 8 dny

  Na veletrhu FOR HORSE se představí kolekce 10 oslíků Všechna oslí plemena na světě používají pro vzájemné dorozumívání stejný „jazyk“. Jejich charakteristické hýkání je doprovázeno ještě dalšími chraplavými zvuky a vzdechy a jeho hlasitost a intenzita může neznalé zaskočit až vyděsit, zvláště v případě, kdy se k sólovému výstupu připojí více oslích „zpěváků“ a celý sbor koncertuje společně.

  Autor: Tým FOR HORSE Pozvánky Přečteno: 397x

 • Den otevřených dveří v dostihovém středisku Luka racing

  13. 03. 2019 16:00 − Zveřejněn před 9 dny

  Den otevřených dveří v dostihovém středisku Luka racing Nahlédněte do světa dostihových koní! Den otevřených dveří v dostihovém středisku Luka racing proběhne 30. března 2019 od 10.00 v Bošovicích u Písku. Pojedete se podívat?

  Autor: Tisková informace Pozvánky Přečteno: 186x

 • Představujeme: chovatelka a fotografka Šárka Votavová

  12. 03. 2019 06:00 − Zveřejněn před 10 dny

  S Petrem Vančurou Šárku Votavovou všichni velmi dobře známe díky jejím krásným fotografiím pokrývajícím téměř veškeré dění kolem koní, od chovu až po sport. Ale ne všichni vědí, že je Šárka koním oddaná nejen za fotoaparátem, ale je také chovatelkou a dokonce i majitelkou plemenných hřebců. A jaká byla její cesta od dostihů a anglického plnokrevníka k teplokrevným koním...

  Autor: Martina Cerhová Kdo je kdo Přečteno: 1522x

1 2 3 397

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: