Zajímavosti

 • Rodinná firma Orling vyvíjí a vyrábí doplňky stravy vyživující lidské i zvířecí klouby. Práškové nápoje a kapsle putují z orlickoústeckého podniku do Ruska, Vietnamu nebo Japonska. Mezi spotřebitele patří kromě lidí i sloni, žirafy a nosorožci v českých a ruských zoologických zahradách. Sortiment pro zvířata tvoří 20 procent výroby. Za 25 let firma dodala do...

  Autor: Kristýna Dlasková Různé Počet přečtení: 10

 • Přijeďte do Holandska jezdit neholandsky!

  25. 04. 2017 05:00 − Zveřejněn dnes

  Lucie Franková Lucie Franková je autorkou několika našich skvělých článků. Jednak úvahy "Je to ještě sport", z níž jste mohli poznat, že žije v Holandsku, povídání o Valegrovi nebo také několikadílné příručky "Jak porozumět koňákovi". Tentokrát má pro vás pozvánku na soustředění. A to přímo k sobě do Holandska. Pokud se tedy zajímáte o drezurní ježdění, nebo se jen...

  Autor: Lucie Franková Pozvánky Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 1962

 • Lesk? Proboha proč? Protože proto... Kdo vyhrává?

  20. 04. 2017 20:00 − Zveřejněn před 5 dny

  "Prase" Gabči Koderové Milí přátelé …a my vám ty medaile dovezeme… ale ne medaile, ceny přece! Velmi děkujeme za váš zájem o naši soutěž a zaslané fotografie. Všichni zúčastnění koně si vysloužili čestný titul „Prase Absorbinu Jaro 2017“ :-)

  Autor: EQCH redakce Soutěže Počet přečtení: 7652

 • Čtvrté hříbě narozené v rezervaci v Milovicích Obrovskou sledovanost na internetových stránkách YouTube mají dokumenty věnované divokým koním z Milovic, jejichž autorem je místní filmař Jaroslav Kolčava.

  Autor: Tisková informace Různé Počet přečtení: 294

 • CSFHO pořádá seminář s holandským inspektorem - již tento víkend!

  19. 04. 2017 09:00 − Zveřejněn před 6 dny

  CSFHO CSFHO vás srdečně zve na dvoudenní seminář s holandským komisařem KFPS. Naše pozvání letos přijala paní Sabien Zwaga, která v roli komisařky KFPS působí již několik let a také aktivně dodává vzdělávací semináře, právě na téma posuzování fríských koní.

  Autor: Tisková informace Pozvánky Počet přečtení: 181

 • Proč je důležité čištění koní?

  19. 04. 2017 06:00 − Zveřejněn před 6 dny

  Širokou nabídku pomůcek pro čištění koní najdete na EQUIVET Koně je třeba pravidelně čistit, má to vliv nejen na jejich vzhled, ale i na zdraví a kondici srsti. Během odstraňování špíny a potu z koňské srsti také utužujeme přátelství s naším koňským miláčkem. Správným čištěním provádíme příjemnou masáž svalů, která uvolňuje a podporuje prokrvení celého těla koně. Hřívu a ocas je třeba důkladně pročesat....

  Autor: tým Equivet PR článek 3 Počet přečtení: 1620

 • Lesk? Proboha proč? Protože proto... (soutěž!)

  12. 04. 2017 11:00 − Zveřejněn před 13 dny

  Olympijská vítězka Charlotte Dujardin používá kompletní řadu produktů ShowSheen, Lesk a Rozčesávač samozřejmě nevyjímaje Jaro je, co se diskuzí týče, skoro stejně tak výživné jako podzim. Klidně bychom se mohli zase svézt na lněném semínku, ale tentokrát ne, tentokrát mrkneme na „lesk blesk koní srsti“. Což už samo o sobě je na jaře téma buď k smíchu, nebo k pláči, záleží na přístupu a momentálním počasí.

  Autor: tým Ghoda s.r.o. Soutěže 1 Počet přečtení: 2823

 • Předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Jan Hamáček na návštěvě Předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Jan Hamáček navštívil v pondělí odpoledne rezervaci velkých kopytníků v bývalém vojenském výcvikovém prostoru Milovice. Za slunečného počasí si prohlédl stádo divokých koní, včetně letošních hříbat, a stádo praturů.

  Autor: Tisková informace Různé Počet přečtení: 294

 • Centered Riding, Sally Swift a tak trochu jiná filosofie

  10. 04. 2017 05:00 − Zveřejněn před 15 dny

  Angelika Engberg v akci Největším kamenem úrazu v jezdectví je jeho mnohostrannost. Jednu chybu opravíte a další dvě z toho vzniknou. A protože pocity se velmi těžko vysvětlují, trenér vám sice pomáhá, ale ten správný pocit zpravidla hledáte sami. Americká trenérka Sally Swift přišla s velmi zajímavým způsobem, jak pomoci. Neříká, kam máte dát ruku nebo nohu, ale pomocí přirovnání...

  Autor: Martina Krpálková Pozvánky Počet přečtení: 4890

 • Národní hřebčín v Kladrubech nad Labem vstupuje do nové sezóny

  6. 04. 2017 11:00 − Zveřejněn před 19 dny

  Křest klisničky jménem Sintarea Národní hřebčín Kladruby nad Labem zahájil v sobotu 1. 4. 2017 druhou návštěvnickou sezónu po rozsáhlé a náročné rekonstrukci. V loňské sezóně dorazilo do Kladrub, Slatiňan a Heřmanova Městce rekordních 60 000 návštěvníků.

  Autor: Tisková informace Různé Počet přečtení: 351

1 2 3 319

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: