Z hobby parkurových závodů v Polkovicích

7. 05. 2013 06:00

Obrázky: 7

Autor: Lucie Komoňová Foto: Lucie Komoňová Rubrika: Neoficiální soutěže Zdroj: Lucie Komoňová Počet přečtení: 5412 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Hanácký Dvůr Polkovice pořádal v sobotu 4. května 2013 hobby parkurové závody. Počasí přálo a tak se 25 jezdců s koňmi utkalo v celkem šesti soutěžích. A to v křížkovém parkuru, parkuru 50/60 se dvěma fázemi, s výškou 80 cm na limitovaný čas, parkuru st. ZM, dvoufázovém Z a vrcholnou soutěží byla "Cena Hanáckého Dvora" se žolíkem 105 cm.

První na řadě byl křížkový parkur a jeho vítězkou se stala Mária Rosulková s Norisem v čase 46,75s, startující za domácí oddíl. Na druhém místě se umístila Ivana Machová se Smajlínem před Klárou Poledňákovou na Fioně.

Mária Rosulková a Noris

Aneta Ježková a BejrutDruhá soutěž přinesla vítězství Anetě Ježkové a Bejrutovi (JK Azavero) za 19,81 s. Druhé místo vybojovala Eliška Kopřivová s Vympelem a třetí byla Dagmar Zapletalová s Linorou.

Po přestavbě parkuru a krátké přestávce se pokračovalo v parkuru 80 cm na limitovaný čas. Mezi 14 dvojicemi se první umístila Dagmar Zapletalová s Linorou (Manner), která se nejvíc přiblížila limitovanému času 45 s. Druhá dokončila Tereza Legátová na Amálii a třetí Monika Machová se Šegym.

Následující soutěží byl parkur st. ZM, kde se do rozeskakování dostaly 4 dvojice. Z nich první místo vybojovala Simona Krejčířová s Elisabeth-B (JO TJ Sokol Troubky) v čase 27,75. Druhá byla Aneta Ježková a Charlie před Terezou Legátovou s Amálií.

Ve třetí soutěži - dvoufázovém parkuru st. Z - se stala vítězkou jediná bezchybná jezdkyně Soňa Seménková s Virgin Gold (Aryman), druhé místo se 4 tr. b připadlo Simoně Krejčířové a Elisabeth-B a na třetím místě se umístila Jana Kopečná na Just a Dream.

Vrcholem dne byla "Cena Hanáckého Dvora", parkur se žolíkem výšky 105 cm. Vítězství v hlavní soutěži připadlo do rukou Anetě Ježkové s Charliem (JK Azavero), která měla 44 dobrých bodů. Druhá byla Soňa Seménková s Virgin Gold a třetí Jana Hellová s Rupijí.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: