Young Riders Academy a Jos Lansink ve Zduchovicích

20. 11. 2019 13:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Skokové ježdění Počet přečtení: 459 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Ve dnech 25. - 27. listopadu se ve Zduchovicích uskuteční soustředění jezdců pod záštitou Young Riders Academy. Výcvik povede parkurový mistra světa z roku 2006, belgický reprezentant Jos Lansink. Soustředění bude přístupné i divákům a vstup bude zdarma. Česká jezdecká federace zajistila pro zájemce překlad do českého jazyka.

Do mezinárodního projektu Young Riders Academy byl historicky poprvé zařazen mladý český jezdec Václav Staněk. Spolu s ním se tohoto soustředění účastní i další dvě české jezdkyně, a to Kateřina Kučerová a Linda Portychová.

Program bude zahájen v pondělí v 10.00 hodin ráno a bude probíhat až do 17.00 hodin každý den. Ve středu se bude končit dříve. Program soustředění bude provázet i večerní teoretická část, kterou povede fyzioterapeutka a aktivní britská parkurová jezdkyně Emma O´Dwyer. 

Více informací naleznete také na facebookové stránce události.

Zájemci z řady diváků by se měli registrovat na e-mailu: zavody@resort-zduchovice.cz nebo prostřednictvím potvrzení účasti na události. 

 

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: