WEG 2010: Culverovy akademie budou prezentovat jezdecké skupiny na úvodním ceremoniálu

25. 08. 2010 19:00

Obrázky: 2

Autor: Staff Writer Sponzor: Alltech CZ Rubrika: Všeobecná sdělení Zdroj: The Alltech FEI World Equestrian Games Počet přečtení: 2664 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Culverovy akademie, známé svým historickým vojenským jízdním oddílem Black Horse a sportovními jezdeckými oddíly, obohatí za 80 dní svými tradicemi úvodní ceremoniál Světových jezdeckých her, který se uskuteční 25. září.

„Je vynikající, že vybrali právě Culvera", řekl Mark Waller, ředitel výcviku na Culverově akademii. „Jsem přesvědčen, že můžeme prezentovat opravdu dobrý program a Culverův jezdecký program zanechá dobrý dojem."

Culverův jezdecký program, založený v roce 1897, sestává z několika jezdeckých sportů, jako je drezúra, pólo, parkurové skákání a voltiž. Jezdecký oddíl začal koupí 16 jezdeckých koní vojenského oddílu Black Horse Clevelandské národní gardy. Od té doby vytvořil Culver svou vlastní chlapeckou jednotku Black Horse, která se rozrostla až na 90 jezdců.

Culver Academy

V roce 1913 se oddíl Black Horse účastnil inaugurační přehlídky prezidenta Woodrowa Wilsona, a od té doby byl účastníkem dalších 15 inauguračních přehlídek, včetně inaugurace Baracka Obamy v roce 2009. Jednotka rovněž doprovázela anglickou královnu Alžbětu II. a účastnila se úvodního ceremoniálu 11. panamerických her.

Culverův jezdecký oddíl se nakonec rozrostl o dva další týmy: Lancers a Equestriennes, elitní týmy pro vyznamenané studenty.

Tým Lancers tvoří vyznamenaní studenti z jednotky Black Horse a tým Equestriennes byl vytvořen pro vyznamenané dívky poté, co byla založena Culverova dívčí akademie. Lynn Raschová, zástupce děkana Culverovy dívčí akademie a trenérka týmu Equestriennes, řekla, že děvčata jsou svou účastí na hrách nadšena.

"Účast na hrách cítí skutečně jakou velkou čest," řekla trenérka Raschová. "Některé dívky jely v inauguračním průvodu na národní úrovni a teď jsou nadšené, že to bude i na mezinárodní scéně."

Studenti v obou týmech musejí být vynikající jezdci, musí být příkladnými občany a mít dobré hodnocení. Waller řekl, že je více než pravděpodobné, že se úvodního ceremoniálu budou účastnit právě členové těchto dvou týmů.

"Na přípravu na ceremoniál vynakládáme velké úsilí," řekl Waller. "Chceme, aby byl každý okamžik výbornou, profesionálně připravenou podívanou. Bereme to velmi vážně."

Na úvodním ceremoniálu předvede kolem 40 Culverových jezdců ukázky svého komplexního výcviku a ponesou vlajky v tradičních barvách gardy. Členové a členky oddílů Lancers a Equestriennes se rovněž budou prezentovat v rámci Equine Village a Culver zde bude mít během trvání her zřízeno i náborové místo.

"Uvedení této skupiny talentovaných mladých jezdců, kteří se představili na národní i mezinárodní úrovni, doplňuje nádhernou podívanou a přitahuje pozornost k programu, který jsme vytvořili pro úvodní ceremoniál," řekl Everett McCorvey, výkonný producent úvodního a uzavíracího ceremoniálu.

Culver Academy

Culverovy akademie představují pouze jednu skupinu, která se představí na úvodním ceremoniálu. Programu se zúčastní přes 200 koní. Účast koní doplní i „lidská" složka, kterou budou tvořit orchestry, sbor, tanečníci, přední hudebníci, pohybové skupiny stovek dospělých i dětí, stejně jako místní i mezinárodní celebrity a hodnostáři.

Vstupenky na úvodní ceremoniál jsou stále k dispozici.


O Alltech FEI Světových jezdeckých hrách:

Alltech FEI Světové jezdecké hry jsou mistrovstvím světa v osmi jezdeckých disciplínách, evidovaných Světovou jezdeckou federací (FEI). Hry se konají každé čtyři roky a letos poprvé se budou konat v USA. Vstupenky na hry v roce 2010 jsou stále v prodeji a lze je zakoupit na www.alltechfeigames.com/tickets, www.ticketmaster.com, prostřednictvím horké linky 1-800-745-3000, nebo u vašeho místního prodejce Ticketmaster.

Hry bude vysílat stanice NBC Sports, která se zavázala k největšímu pokrytí jezdeckého sportu v historii televizního vysílání v USA. Očekává se, že hry v roce 2010 budou představovat celostátní ekonomický přínos 167 milionů dolarů. Mezi současné sponzory patří Alltech, Rolex, John Deere, Ariat International, Inc., Meydan a American Quarter Horse Association. Více informací o Alltech FEI Světových jezdeckých hrách získáte na www.alltechfeigames.com.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: