Vstupenky na Velkou pardubickou mizí před očima

20. 09. 2018 16:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Dostihy Počet přečtení: 327 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Vstupenky k sezení na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou jsou tři týdny před jejím startem téměř vyprodány. Přesto je stále ještě možné své sedadlo najít. Volné kapacity jsou především na tribuně A. On-line prodej nabízejí hned tři prodejní systémy.

Vstupenky k sezení, ale i na stání na vrchol tuzemské překážkové sezony je možné pořídit v síti Tickeportal a SportTicket, ale také na terminálech Sazky, která nabízí vstupenky na stání. Na všechny prodeje se lze dostat prostřednictvím webových stránek www.zavodistepardubice.cz, odkaz Vstupenky. „Je to pohodlná cesta, jak vstupenky s předstihem vybírat. Pokud volné místo návštěvník nenajde v jednom systému, může zkusit štěstí v tom dalším. Vstupenky na tribuny se ale skutečně prodávají velmi rychle, doporučujeme proto s nákupem neváhat,“ řekl místopředseda představenstva a výkonný ředitel Dostihového spolku a.s. Martin Korba.

Vstupenek na stání je stále dostatek. Lze je koupit buď on-line, nebo přímo na pokladnách závodiště v den konání dostihového mítinku, tedy 14. října 2018. Ceny vstupenek na tribuny se pohybují už od 300 korun výše dle typu tribuny a nabízeného servisu, lístky na stání jsou za 220 korun. Děti do 140 cm výšky, držitelé průkazů ZTP, TP a ZTP/P  a senioři nad 65 let mají vstupné zdarma, ovšem bez nároku na sedadlo. Za předložení jízdenky Českých drah, které vypravují i zvláštní vlaky mezi hlavním nádražím a zastávkou Pardubice, Závodiště a také na trati Praha – Pardubice, je možné získat slevu 50 %. Sleva se však nevztahuje na vstupenky zakoupené v předprodeji. Stejnou slevu mohou získat držitelé permanentek na pardubický hokej a basketbal.

„Další výhodnou nabídku máme pro fanoušky, kteří u nás chtějí prožít celý Víkendový festival se 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou. Za „permanentku“ na sobotní i nedělní dostihy totiž zaplatí pouze 250 korun,“ dodal Martin Korba.

Podrobnější informace o vstupenkách: http://zavodistepardubice.cz/velka-pardubicka--5

Informace o dopravě a jízdní řády zvláštních vlaků: http://zavodistepardubice.cz/doprava-a-parkovani---velka-pardubicka

 

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: