Vstupenky na parkurové závody CSIO3* Prague Cup 2020 jdou do prodeje

24. 07. 2020 19:00

Obrázky: 2

Autor: Tisková informace Foto: Josef Malinovský Rubrika: Skokové ježdění Počet přečtení: 149 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Czech Equestrian Team, pořadatel mezinárodních oficiálních parkurových závodů CSIO3* Prague Cup 2020, které proběhnou v Chuchle Areně Praha od 20. do 23. srpna, pouští do prodeje na každý den pouhých 1000 vstupenek. K zakoupení budou od dnešního dne, pátku 24. července 12:00 hodin.

Čtyři týdny před začátkem hlavní parkurové události roku v České republice startuje prodej vstupenek. Na CSIO3* Prague Cup 2020 se vzhledem k současným vládním opatřením dostane pouze 1000 návštěvníků za den.

Pohár národů CSIO3* se do České republiky vrací po dlouhých dvanácti letech, a proto jsme přesvědčeni, že zájem ze strany příznivců parkurového skákání bude opravdu velký. Očekáváme, že kapacita chuchelského areálu bude velmi brzy naplněna,“ řekl ředitel organizačního týmu Jan Andrlík.

V Poháru národů se utká celkem třináct národních týmů, které jsou složeny ze čtyř dvojic (jezdců a koní) a nebudou mezi nimi chybět týmy Japonska, Argentiny, Nového Zélandu, Irska, Egypta a dalších. Představí se také český tým nominovaný na olympijské hry v Tokiu, o jehož složení by mělo být rozhodnuto na přelomu července a srpna. „Celkem by během mítinku mohlo odstartovat třicet českých jezdců včetně domácího A týmu. Patnáct jezdců bude vybráno dle žebříčku Mezinárodní jezdecké federace – FEI Longines Ranking, ostatní pak dle výkonnosti na požadované úrovni,“ prozradila ředitelka závodů Markéta Šveňková.

Každý den se bude v Chuchle Areně Praha skákat od 8:00 hodin ráno. Hlavními body čtyřdenního programu budou páteční Pohár národů a nedělní Grand Prix. Právě v těchto soutěžích si budou moci některé soutěžní dvojice splnit kvalifikační kritéria pro účast na olympijských hrách v Tokiu. Týká se to mimo jiných i Aleše Opatrného, Anny Kellnerové, Ondřeje Zváry či Kamila Papouška, kteří si kvalifikaci splnili již v loňském roce a letos tak musí zajet tzv. potvrzovací výsledek.

Vstupenky budou stát na čtvrtek 150 Kč, v ostatní dny pak 250 Kč. Držitele budou opravňovat jak ke vstupu do areálu, shopping zóny, ale také na vyhrazené tribuny v ochozech kolbiště. Nebude se však jednat o vstupenky s místenkou. Zájemci si mohou již nyní objednávat místa ve VIP sektoru u stolů pro čtyři nebo šest osob.

Informace o cenách a další podrobnosti jsou k dispozici na webu akce www.csiopraha.cz, kde bude aktuálně umístěn také odkaz na on-line prodej vstupenek prostřednictvím sítě GoOut.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: