Všestrannost

 • Mistrovství světa mladých koní ve všestrannosti

  31. 10. 2017 21:00 − Zveřejněn před 25 dny

  Paul Tapner a Bob Chaplin Ve dnech 19. – 22. října 2017 se ve francouzském Le Lion d'Angers konalo mistrovství světa pro mladé koně ve všestrannosti. Účastnilo se jej 47 šestiletých (soutěž dokončilo 39 koní) a 58 sedmiletých (soutěž dokončilo 43) koní. Přestavili se zde také 3 čeští zástupci, a to v kategorii pro šestileté koně.

  Autor: Martina Cerhová Všestrannost Počet přečtení: 643

 • S mezinárodní Rozlučkovou všestranností si pohrálo počasí

  29. 10. 2017 21:00 − Zveřejněn před 28 dny

  Rozlučková všestrannost Do Rozlučkové všestrannosti bylo přihlášeno rekordních 220 koní, ne všem ale počasí dovolilo soutěže dokončit. Na povětrnostní podmínky doplatila především nejvyšší soutěž CNC1*, ve které soupeřily dvojice z České republiky, Slovenska, Slovinska a Rakouska. Bez odjetých krosů, které v neděli překazil silný vítr, byly v souladu s pravidly celkové výsledky...

  Autor: Tisková informace Všestrannost Počet přečtení: 328

 • Rozlučková všestrannost bude s mezinárodní účastí

  27. 10. 2017 11:00 − Zveřejněn před 30 dny

  Rozlučková všestrannost 17 Téměř rekordní účast hlásí poslední ze sportovních akcí letošní sezony. Do Rozlučkové všestrannosti je přihlášeno 220 koní reprezentujících nejen Českou republiku, ale například také Německo či Rakousko. Rozlučkovou všestrannost pardubické závodiště pořádá od 27. do 29. října.

  Všestrannost Počet přečtení: 287

 • Miroslav Trunda na MS mladých koní ve všestrannosti S výtečným výsledkem se vrátil český reprezentant v jezdecké všestrannosti Miroslav Trunda z mistrovství světa mladých koní. V Lion d´Angers si v sedle Shutterflyke dojel v kategorii šestiletých koní pro skvělé osmé místo.

  Autor: Tisková informace Všestrannost Počet přečtení: 631

 • Družstva Po čtyři dny žilo pardubické závodiště Mistrovstvím České republiky ve všestrannosti. Závodníky trochu potrápilo počasí, které střídavě servírovalo slunce a vydatné srážky. S rozmary počasí, ale především s náročností soutěže se nejlépe vypořádali Miloslav Příhoda a Eliška Orctová, kteří ve svých kategoriích obhájili tituly šampionů. Skvělé...

  Autor: Tisková informace Všestrannost Počet přečtení: 436

 • Mistrovství ČR ve všestrannosti je doslova za dveřmi

  17. 07. 2017 10:00 − Zveřejněn před 132 dny

  MČR všestrannost Už jen několik dní zbývá do startu letošního Mistrovství ČR ve všestrannosti. Na pardubickém závodišti se sjedou jezdci všech věkových kategorií, jednotlivci i družstva, aby v jeden čas a na jednom místě usilovali o titul českých šampionů. Mistrovství ČR ve všestrannosti se koná ve dnech 20. – 23. července a záštitu nad ním převzal ministr obrany České...

  Autor: Tisková informace Všestrannost Počet přečtení: 531

 • Příhoda věří, že polské kouzlo zafunguje i na šampionátu

  8. 06. 2017 13:00 − Zveřejněn před 171 dny

  S velkými ambicemi hledí k srpnovému mistrovství Evropy český reprezentant v jezdecké všestrannosti Miloslav Příhoda. Opravňuje ho k tomu i fakt, že se mu na kolbišti v polské Strzegomi, kde se šampionát koná, velmi daří.

  Autor: redakce Týden.cz Všestrannost Počet přečtení: 715

 • Velikonoce na pardubickém závodišti budou sportovní

  11. 04. 2017 14:00 − Zveřejněn před 229 dny

  Jarní všestrannost Velikonoční svátky budou na pardubickém hippodromu patřit Jarní všestrannosti. První letošní závody všestranně nadaných koní a jezdců v České republice tu odstartují už padesátý druhý ročník Zlaté podkovy. Pardubice jsou prvním dílem ze třinácti kvalifikačních kol, která vyvrcholí velkým finále.

  Autor: Tisková informace Všestrannost Počet přečtení: 624

 • Sportovní sezona na pardubickém závodišti se rozjíždí

  17. 03. 2017 09:00 − Zveřejněn před 253 dny

  MČR cross Pro ty, kteří se už nemohli dočkat zahájení sezony na pardubickém závodišti, máme dobrou zprávu. První sportovní akce se uskuteční už příští týden. Sezona se rozjíždí prostřednictvím parkurového skákání a tradičních jarních závodů všestrannosti. Především na atraktivní všestrannost určitě zamíří desítky koní a jezdců, může jich být až dvě stě.

  Autor: Tisková informace Všestrannost Počet přečtení: 771

 • Se sezonou se rozloučí i všestrannost a závody spřežení

  26. 10. 2016 08:00 − Zveřejněn před 396 dny

  Z loňské rozlučkové všestrannosti Na konci října se dostihové závodiště promění v centrum soutěží všestrannosti a závodů spřežení. Zájem ze strany jezdců je tak velký, že pořadatelé museli soutěže všestrannosti rozložit ze dvou na tři dny. Některé ze soutěží jsou součástí Oblastního mistrovství Východočeské oblasti.

  Autor: Tisková informace Všestrannost Počet přečtení: 735

1 2 3 41

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: