Vrchol Srpnových závodů pro Terezu Veselou

22. 08. 2018 08:00

Obrázky: 1

Autor: Michaela Javůrková Foto: Javůrková Michaela Rubrika: Skokové ježdění Počet přečtení: 370 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

V sobotu 18. srpna se v Suché u Litomyšle v areálu Jízdárny Suchá konaly další parkurové závody. Pořadatel si pro jezdce a koně nachystal celkem pět soutěží.

Zahajovalo se Hobby soutěží do 80 cm na limitovaný čas. Hodnotě 57 sekund se nejvíce přiblížila Šárka Mikešová a Ally Jolly z JK Lanškroun.

Následoval parkur stupně „Z“ na limitovaný čas. 0,58 sekundy byl čas, který chyběl do stanoveného času pro parkur, který zajela Nikola Tivoradová a Quenta 1. Jejich odchylku nikdo nesnížil, proto zaslouženě domácí dvojice zvítězila.

Tradičně nejobsazenější soutěží je parkur stupně ZL, kde startovní listina čítala rovných 40 dvojic. V parkuru s návazným rozeskakováním byla nejúspěšnější Denisa Tošovská v sedle Ricca (JPS Vanice).

Parkur stupně „L*/L**“ handicap byl taktéž s návazným rozeskakováním. Čas pod 23,5 sekundy stlačila v druhé fázi parkuru Zuzana Plundrová a Benthe, reprezentující JS Plundra. Žádná z dvojic nebyla rychlejší, a Zuzana se tak mohla radovat z vítězství.

Vrcholem sobotního horkého odpoledne byl parkur stupně „S*/S**“. Jedinou dvojicí, která se poprala s nástrahami parkuru Romana Falty bez zaváhání a pokračovala do návazného rozeskakování, byla Tereza Veselá a Histannie HDH (JO Stáj Dvořák Čistá). Ostatní dvojice alespoň jednou chybovaly, pro Terezu to znamenalo přesvědčivé vítězství. Na druhém místě se umístil domácí Jakub Petrus a Honey 6 s chybou ze základního kola, třetí byla Kateřina Málková a Cornelius (SS Málek), taktéž s chybou.

Děkujeme všem za účast a budeme se těšit na následující závody!

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: