Vrchol dostihové sezóny se blíží

18. 06. 2018 21:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Foto: Gabriela Rotová Rubrika: Dostihy Počet přečtení: 441 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Neděle 24. června se blíží a s ní i absolutní vrchol dostihové sezony - 98. České derby. Přijďte se na vlastní oči podívat, který kůň se nesmazatelně zapíše do historie a která stáj dosáhne v dostihovém světě na tu vůbec nejvyšší možnou metu.

První dostih se ve Velké Chuchli poběží ve 14 hodin, areál včetně restaurace, stánků s občerstvením a dětských atrakcí bude otevřený už od 12 hodin.

Čím je derby tak výjimečné? Spolu s klasickými testy tříletých hřebců a klisen – Velkou jarní cenou a St. Leger – tvoří takzvanou klasickou Trojkorunu. V těchto dostizích startují koně jen jedinkrát za život, a to ve věku tří let.

Už samotná účast koně v derby je pro majitele a trenéry koní sen. Prvenství pak vítězného koně katapultuje vysoko v jeho dostihové kariéře. Samo České derby, jehož celkový součet cen činí 2,5 milionu korun, je již řadu let nejbohatším klasickým dostihem celého středoevropského regionu.

Nenechte si ujít nejvýznamnější událost dostihové sezóny a vyrazte k nám s celou rodinou.

Vstupné:

250 Kč (včetně Dostihového programu), vstupenky se slevami na místě. Děti do 15 let a TP, ZTP, ZTP/P mají vstup zdarma.

Začátek akce je ve 14.00 hodin.

Aktuální informace naleznete na webu dostihového závodiště www.velka-chuchle.cz

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: