Vítkovi navýšili základní kapitál v Chuchli. Žádají o sázkové licence

5. 02. 2019 19:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Rubrika: Dostihy Počet přečtení: 448 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Rodina Vítkových navýšila základní kapitál akciové společnosti Turf Praha. Díky tomu tradice dostihového sázení v Chuchli může dál pokračovat.

Na základě rozhodnutí valné hromady společnosti Turf Praha a.s. ze dne 11. prosince 2018, došlo ke splacení úpisu nových akcií v celkové hodnotě 65 090 000 korun. Úpis byl rozdělen do dvou tranší o velikosti 45 750 000 a 19 340 000 korun. K tomuto navýšení základního kapitálu došlo z důvodu žádosti o dvě nové licence (kurzové i totalizátorové) pro dceřinou společnost TOTO CZ, která pod obchodní značkou BETINO fyzicky provozuje sázky na koně v České republice. Základní kapitál společnosti navýšila rodina Vítkových, nikdo z ostatních akcionářů se zvýšení základního kapitálu nezúčastnil.

Platnost původní licence končí 31. března letošního roku. Žadatel o licenci podle nových podmínek musí disponovat vlastním jměním ve výši ekvivalentu 2 milionů eur,“ upřesňuje Martin Pecka, ředitel závodiště Velká Chuchle a současně šéf společnosti TOTO CZ. „Velice nás těší, že díky navýšení kapitálu v akciové společnosti Turf Praha o více než 65 milionů korun zůstane tato letitá sázkařská tradice zachována,“ dodává Martin Pecka.

Sázková kancelář TOTO CZ pro letošní rok připravuje pod stávající značkou BETINO nejen modernizaci dostihových sázek, ale i jejich novou marketingovou koncepci. Vedle toho probíhají intenzivní jednání se strategickým partnerem v oboru elektronických sázek. Výnosy ze sázení jsou předurčeny pro spolufinancování českého dostihového sportu.

 

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: