V neděli na procházku Prahou s Ing. Cyrilem Neumannem

11. 05. 2017 20:00

Obrázky: 4

Autor: EQCH redakce Spoluautoři: Cyril Neumann Foto: archiv autora Rubrika: Pozvánky Počet přečtení: 2329 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Pro příznivce historie, architektury a koní máme zajímavou pozvánku. Ing. Cyril Neumann bude přednášet o pražských hipologických stavbách a monumentech. Udělejte si hezký podvečer a vydejte se spolu s ním na virtuální procházku po památkách našeho hlavního města!

Dne 14. května se bude ve Ctěnickém areálu v Kočárovně konat přednáška Ing. Cyrila Neumanna. Tématem jsou koně a jejich spojení s Prahou a její historií, tzn. jezdecké stavby, které nyní již slouží jiným účelům a o nichž mnozí ani neví, že koním byly určeny.

Tato "koňařská" procházka Prahou neopomene ani nejvýznamnější monumenty koní, které v Praze míjíme.

Přednáška začíná v 16:15 a končí cca v 17:45 hod.

Na setkání bude dne 18. června ve stejný čas navazovat přednáška věnovaná jediné živé kulturní památce na světě, a to starokladrubskému koni a jeho historii.

Přednášky jsou dokumentovány řadou fotografií. Přijďte si poslechnout a vnímat historii, ve spojení s koňmi pro nás všechny, kteří je máme rádi, jistě zajímavou.

Kde: Zámecký areál Ctěnice, Bohdanečská 259, Praha 9 - Vinoř


Navnadit se můžete třeba našimi články:

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: