Ušlechtilí arabští koně v novém termínu na Letné

30. 05. 2018 11:00

Obrázky: 7

Autor: Renata Kolářová Foto: Kolářová Renata Rubrika: Pozvánky Počet přečtení: 2347 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Milovníci (nejen) arabských koní by si neměli nechat ujít víkend 9.-10. června, kdy se již podruhé pod širým nebem v Praze na Letenské pláni uskuteční výstava plnokrevných arabských koní. Pořadatel byl nucen zvolit jiný termín (výstava se dosud konala vždy první víkend v září), tato změna byla nutná, protože akce kolidovala s jinými výstavami. Letos uvidíte nejprve XVII. českou národní přehlídku a následně VIII. ročník mezinárodní výstavy Prague Intercup.

Sobota bude tradičně zahájena českým národním šampionátem ACHPAK ČR. Koně budou hodnoceni tříčlennou mezinárodní porotou ve složení T. Tarczynski (PL), Ch. Jamar Demerseman (BE) a A. Stojanowska (PL). Poté (ve 14,30 hodin) odstartuje mezinárodní soutěž Prague Intercup, kterou bude hodnotit čtyřčlenná komise, jejímiž členy budou D. Hyde (UAE), M. Tengstedt (DK), S. Eberhardt (DE) a B. McCrea (USA). V sobotu budou ohodnoceny všechny juniorské kategorie, předpokládaný konec je v 17.30 hodin.

Program na Letné ale bude pokračovat letošní novinkou, a to večerní show, která začne ve 21.00 hodin. Těšit se můžete na zajímavý program, jejíž závěr bude patřit České barokní společnosti. Ta si připravila doslova žhavou novinku - premiéru vystoupení Zorro - meč a růže. Všechny vstupenky na tento večer budou slosovatelné o mnoho věcných cen!

Nedělní program odstartuje hodnocení seniorských kategorií. Odpoledne od 13.30 hod. budou moci diváci zhlédnout několik doprovodných vystoupení a ve 14.00 hodin přijdou na řadu šampionáty, do kterých se koně kvalifikovali z jednotlivých věkových tříd. Zároveň bude probíhat i tzv. European Cup, což je šampionát pro koně odchované a vlastněné v Evropě. Do tohoto se koně taktéž kvalifikují z jednotlivých tříd mezinárodní výstavy.

Vstupné v průběhu dne zdarma. 

Večerní show vstupné 200 Kč/dospělý a 100 Kč/dítě do 15 let, katalog k zakoupení v místě, parkování v místě zdarma

Program

Sobota 9. června 2018

10.00 - 14.00 hod – XVII. česká národní přehlídka ACHPAK ČR

14.30 – 17.30 hod – zahájení mezinárodní soutěže Prague Intercup – juniorské kategorie

21.00 – 23.30 hod – večerní show

Neděle 10. června 2018

10.00 - 12.30 hod – mezinárodní soutěž Prague Intercup – seniorské kategorie

13.30 - 17.30 hod – Šampionáty Prague Intecup + European Cup

 

Více informací na www.pragueintercup.cz nebo www.achpak.cz

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: