Tréninky dostihových koní a všestrannosti v Pardubicích

20. 05. 2020 10:00

Obrázky: 1

Autor: Tisková informace Foto: Archiv Dostihový spolek a.s. Rubrika: Všeobecná sdělení Počet přečtení: 159 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Pardubické závodiště po nucené přestávce způsobené koronavirovou pandemií znovu otevírá své brány. Jako první se na dráhu vrátí individuální tréninky dostihových koní a veřejné tréninky na crossových tratích pro jezdce všestrannosti.

Tréninky dostihových koní

Areál závodiště, respektive dostihovou dráhu, lze pro individuální tréninky využívat ve všední dny v dopoledních hodinách, a to po předchozí domluvě.
Poplatek je stanoven ve výši 500,- Kč/kůň/den včetně DPH.
Kontaktní osobou pro tréninky dostihových koní je MVDr. Jiří Janda, tel. 773 757 625, e-mail: janda@zavodistepardubice.cz

Tréninky všestrannosti

Tréninky na crossových tratích v dráze Pardubického závodiště se uskuteční ve dnech 20. a 23. května 2020. Tréninky budou probíhat pod vedením vlastního trenéra a pod dohledem stavitele tratí Václava Žižky.

V dráze je připraveno 65 skoků.

Účastníci tréninku budou rozděleni do 5 lotů, každý o kapacitě maximálně 10 koní.

Čas vyhrazený pro jeden trénink je 90 minut. Začátky jednotlivých časových bloků jsou stanoveny v 10:00 hod., 11:30 hod., 13:00 hod., 14:30 hod. a 16:00 hod.

Přihlášky s uvedením jména jezdce, oddílu a kontaktních údajů (telefon, e-mail) je nutné zasílat na e-mail: press@zavodistepardubice.cz

Poplatek za jednoho účastníka je stanoven na 500 Kč včetně DPH a bude vybrán v hotovosti pověřeným pracovníkem před vstupem na dostihovou dráhu. Prosíme všechny účastníky, aby si připravili odpovídající hotovost. Přihlášení a zaplacení poplatku je podmínkou vstupu na dostihovou dráhu.

S ohledem na jiné pořadatelské aktivity v areálu závodiště bude vjezd do areálu Pardubického závodiště umožněn pouze zadní branou od Svítkova.

Bližší informace: Václav Žižka, tel. 776 637 845
Kontaktní osoba: Kateřina Nohavová, tel. 777 065 388

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: