Tradiční podzimní hobby parkury v areálu Dvůr Nové Zámky

9. 09. 2013 13:00

Obrázky: 1

Autor: Petra Holoušová Foto: archiv autorky Rubrika: Neoficiální soutěže Počet přečtení: 3908 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

V sobotu 7. září 2013 proběhly v romantické přírodě v CHKO Litovelského Pomoraví v areálu Dvůr Nové Zámky tradiční veřejnosti otevřené hobby parkury.

I přes začínající podzim bylo počasí v tento den jak na objednávku, jasná modrá obloha a příjemné teploučko. Na rozdíl od jiných hobby parkurů pořádaných v daném roce tentokrát proběhly závody spíše v rodinné atmosféře. Místo obvyklých 150 startujících odstartovalo v tento den 77 dvojic. Začínalo se v deset hodin ráno a konec byl plánován na tři hodiny odpoledne. Ve dvě hodiny nemohla chybět také veřejnosti přístupná projížďka na ponících. Soutěže byly tradiční, jelo se pět úrovní, od křížků až po 110 cm.

Nejlépe se v tento den dařilo domácí jezdkyni Lence Dostálové, která z pěti soutěží obsadila třikrát první místo.

Nejbližší plánovaná akce je datována na 5. října, kdy se v areálu Dvůr Nové Zámky budou konat tradiční podzimní hobby parkury otevřené veřejnosti a přístupné i pro jezdce a koně bez licencí.

Lenka Dostálová

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: