Theophilos bez podkovy ztrácel. Jeli jsme jako v roce 1960, štvalo Bartoše

10. 8. 2020 Květoslav Šimek

Vymazat z hlavy! Takovými slovy zhodnotil žokej Josef Bartoš třetí kvalifikaci na Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. Vyhrál ji sedmiletý Lodgian Whistle (Stáj Jeso) s Jaroslavem Myškou.

Favorizovaný Theophilos, poslední vítěz Velké pardubické z Dostihového klubu iSport-Váňa, doběhl s Bartošem čtvrtý. Ještě hůř skončil No Time To Lose, vítěz Velké z roku 2017. Do cíle přišel krokem, podle trenéra Josefa Váni se mu vrátily zdravotní problémy, které ho poslední dva roky trápily.

Celý článek přináší iSport.cz: Theophilos bez podkovy ztrácel. Jeli jsme jako v roce 1960, štvalo Bartoše

Představitele výrazných rolí znají čeští diváci především z filmů z šedesátých a sedmdesátých let. Vysoký a nezaměnitelný Jean Rochefort vypadal jako…

Na kolbišti ve Velké Chuchli se od 27. do 30. června uskuteční pátý ročník mezinárodních parkurových závodů, tzv. Pohár národů. Organizátoři z Czech…