Spřežení

 • Starokladrubští koně na Světových jezdeckých hrách 2018

  3. 10. 2018 13:00 − Zveřejněn před 142 dny

  Národní hřebčín Kladruby nad Labem se zúčastnil Světových jezdeckých her v Tryonu Poprvé v historii se na jezdeckých závodech v USA představilo čtyřspřeží starokladrubských koní z České republiky. Stalo se tak při Světových jezdeckých hrách, které se konaly ve dnech 10. – 23. září 2018 v americkém Tryonu v Severní Karolíně.

  Autor: Tisková informace Spřežení Počet přečtení: 416

 • iDNES.cz Do Humpolce na Zlatou podkovu jezdí Jiří Nesvačil starší pravidelně už od osmdesátých let. Se svými čtyřspřežími má na kontě řadu úspěchů. I když musel obměnit sestavu koní, zvítězil i letos. „Je to pracnější, musíte ovládat hned čtyři koně najednou,“ říká několikanásobný Mistr opratí.

  Autor: Ilona Zelníčková Spřežení Počet přečtení: 384

 • Jiří Nesvačil Dvě vítězství z pěti startů si v letošní sezoně připsal nejlepší český vozataj Jiří Nesvačil junior. Závod kategorie CAI3* na začátku srpna v Nebanicích u Chebu sice nedokončil, ale teď už se pilně se svým čtyřspřežím starokladrubských koní chystá na jezdeckou událost roku, kterou budou zářijové Světové jezdecké hry v americkém Tryonu.

  Autor: Tisková informace Spřežení Počet přečtení: 298

 • iDNES.cz V národním hřebčíně v Kladrubech nad Labem naložili kompletní vybavení pro čtyřspřeží, které poprvé míří na „koňskou olympiádu“ přes oceán. Jedna z největších sportovních akcí - Světové jezdecké hry - se po čtyřech letech vrací, tentokrát do americké Severní Karolíny.

  Autor: Jaroslav Hubený Spřežení Počet přečtení: 464

 • CAI3* Nebanice Favorizovaný Benjamin Aillaud ovládl skvěle obsazené jezdecké závody čtyřspřeží kategorie CAI3* v Nebanicích u Chebu, které se započítávaly do Světového poháru. Jiří Nesvačil junior, dlouhodobá česká jednička mezi vozataji, dobře rozjeté závody nedokončil, když kvůli zranění koně musel odstoupit z maratonu.

  Autor: Tisková informace Spřežení Počet přečtení: 256

 • Jiří Nesvačil Čeští vozatajové zcela ovládli soutěž čtyřspřeží při mezinárodních závodech kategorie CAI3* ve slovinské Lipici. Vítězství Jiřího Nesvačila mladšího totiž podtrhl druhým místem Radek Nesvačil.

  Autor: Tisková informace Spřežení Počet přečtení: 463

 • Jaký byl Rudolfův pohár 2018

  23. 04. 2018 11:00 − Zveřejněn před 305 dny

  Rudolfův pohár 2018 Národní hřebčín Kladruby nad Labem uspořádal pod záštitou ministra zemědělství Jiřího Milka a hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického ve dnech 19. – 22. dubna 2018 mezinárodní závody spřežení Rudolfův pohár. Závodů se zúčastnilo na 90 spřežení z 10 evropských zemí.

  Autor: Tisková informace Spřežení Počet přečtení: 932

 • Dnes odstartoval Rudolfův pohár

  19. 04. 2018 09:00 − Zveřejněn před 309 dny

  Dnes odstartovaly Mezinárodní závody spřežení - Rudolfův pohár a to s rekordní účastí Dnešním dnem v Kladrubech nad Labem začínají mezinárodní závody spřežení, Rudolfův pohár, jeho již 15. ročník. Včera koně absolvovali první veterinární inspekci, dnes se pokračuje drezurami.

  Autor: Tisková informace Spřežení Počet přečtení: 658

 • Vozatajská sezona odstartuje letos v Pardubicích

  3. 04. 2018 14:00 − Zveřejněn před 325 dny

  Vozatajská sezona odstartuje letos v Pardubicích 2018 O víkendu 7. a 8. dubna odstartuje letošní sezona i pro vozataje. Na pardubickém závodišti se uskuteční první letošní oficiální závody koňských spřežení. Připraveno je hned sedm soutěží, včetně tří dětských. V sobotu i v neděli první vozatajové do kolbišť vyráží v devět hodin, diváci mají vstup zdarma.

  Autor: Tisková informace Spřežení Počet přečtení: 691

 • Zimní pohár čtyřspřeží v Královicích pro Hroudu

  26. 02. 2018 14:00 − Zveřejněn před 360 dny

  Dominik Brumovský Josef Hrouda v Královicích u Slaného přerušil sérii vítězství Petra Vlašice a v neděli 25. února vybojoval prvenství v královské kategorii čtyřspřeží Zimního jezdeckého poháru 2018. Petr Vlašic se o nejvyšší příčku připravil sám chybou v druhé jízdě.

  Autor: Tisková informace Spřežení Počet přečtení: 726

1 2 3 37

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: