Sportovní žebříček pro haflingy startuje i letos!

5. 04. 2018 14:00

Obrázky: 2

Autor: Veronika Jenikovská Foto: Věra Marková Rubrika: Pony sport Počet přečtení: 496 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Český svaz chovatelů haflingů (ČSCHH) vyhlašuje i v letošním roce sportovní žebříček pro koně plemene hafling. Soutěž je vyhlášena pro koně účastnící se oficiálních soutěží v disciplínách drezura, parkur a všestrannost a hobby soutěží v parkuru.

Skokový Haflinger Hobby Cup Hobby žebříček je určen všem, kteří se svými haflingy startují v parkurových hobby soutěžích obtížnosti 60 – 90 cm.

Přihlásit se můžete ve dvou kategoriích, a to v kategorii dětí do 16 let a jezdců nad 16 let. Koně musí splňovat pouze plemennou příslušnost hafling a věk 4 roky a více. Pro účast je nutné do konce dubna zaslat přihlášku a případné poplatek za zápisné (členové ČSCHH mají účast zdarma), následně od nás získáte výsledkovou kartu, kam si budete nechávat zapsat výsledky z absolvovaných soutěží. Z výsledků pak přepočtem podle umístění a obtížnosti soutěže získáte body, jejichž součet určí výsledné pořadí.

Haflinger Profi Cup žebříček pro 4leté a starší koně plemene hafling, kteří startují v oficiálních soutěžích, je vypsán v drezuře, parkuru a všestrannosti, přičemž v drezuře a skocích je možné zvolit si kategorii podle obtížnosti.

  • Kategorie A drezury se týká koní startujících převážně v soutěžích Z a L, kategorie B pak kombinuje výsledky ze soutěží L a S.
  • V kategorii A parkuru se započítávají výsledky z obtížnosti 80 – 90 cm a do kategorie B zahrnujeme výsledky ze závodů 90 – 110 cm.
  • Všestrannost je z důvodu malého počtu koní vyhodnocována pouze v jedné kategorii.

Veškeré další informace, zejména podrobné propozice včetně způsobu výpočtu bodových zisků a formuláře přihlášek, naleznete v příslušné sekci na webu www.haflingove.cz.

S vyhlášením vítězů se počítá v závěru roku na valné hromadě ČSCHH, kde vítězové zároveň obdrží věcné ceny, které věnují sponzoři obou žebříčků – Haflinger Centrum Vrchovany, Statek Nečín, Ranč u Tuffa a www.sloupkynafurt.cz.

Neváhejte a přidejte se k téměř čtyřem desítkám haflingů, kteří se vyhodnocení v rámci žebříčku zúčastnili v loňském ročníku!

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: