Sport a závody

 • Jaroslav Juráň je mistrem republiky královské disciplíny spřežení

  18. 09. 2017 15:00 − Zveřejněn před 6 dny

  Jaroslav Juráň - čtyřspřeží Tituly mistrů České republiky v závodech spřežení jsou uděleny. Na pardubickém závodišti o ně v uplynulých třech dnech soupeřili vozatajové hned ve čtyřech soutěžích. Šampionem královské disciplíny čtyřspřeží je Jaroslav Juráň, který své soupeře nepustil ani v jedné z disciplín před sebe. Zapřahal čtyřku koní, která byla v tréninku teprve dva měsíce.

  Autor: Tisková informace Spřežení Počet přečtení: 259

 • Dostihy střídá Mistrovství ČR koňských spřežení

  12. 09. 2017 14:00 − Zveřejněn před 12 dny

  Spřežení (foto Tomáš Kubelka) Dostihová klání střídá Mistrovství ČR spřežení. Nejlepší vozatajové z celé České republiky se na pardubické závodiště sjedou v pátek 15. září, aby až do neděle soutěžili o tituly šampionů. Stavitelem tratí bude devítinásobný mistr republiky a votazaj se zápisem v Guinessově knize rekordů Petr Vozáb.

  Autor: Tisková informace Spřežení Počet přečtení: 300

 • Poslední kvalifikace na Velkou pardubickou pro Power Zara

  12. 09. 2017 07:00 − Zveřejněn před 12 dny

  Shahrik Kolotoč kvalifikací na letošní 127. Velkou pardubickou se uzavřel v sobotu 9. září na dostihovém závodišti v Pardubicích. Kromě samotné IV. kvalifikace bylo na programu dalších sedm dostihů.

  Autor: Monika Suchankova Dostihy Počet přečtení: 774

 • Závěrečná kvalifikace na VP: Šance pro druhý sled

  8. 09. 2017 10:00 − Zveřejněn před 16 dny

  Evropský den koní a IV. kvalifikace na 126. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou Druhá zářijová sobota je v posledních letech termínem pro závěrečnou kvalifikaci na Velkou pardubickou. V Ceně města Pardubic – Euro Equus má většina v Česku připravovaných koní poslední šanci splnit podmínky pro start ve vrcholu sezóny. Startovní listina obsahuje desítku jmen, která můžeme označit jako druhý sled, protože nikdo z účastníků zatím nesehrál...

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 222

 • Nebanická III. Karlovarská WPC & SHP & Minihorse Show 2017

  8. 09. 2017 07:00 − Zveřejněn před 16 dny

  WHP - Ivana Česalová - Limetree Speedy Již potřetí se v krásném a multifunkčním sportovním areálu Chovu koní Nebanice uskutečnilo setkání příznivců původních britských plemen a nejen jich. Dvoudenní výstava, která zahrnovala speciální výstavní třídy jezdecké, zápřahové i novinku letošní sezóny Working Hunter Pony třídy, obsahovala dále chovatelské třídy na ruce a k tomu všemu rozličnou...

  Autor: Iveta Lewingerová, Rafífa Hamoudová Pony sport Počet přečtení: 722

 • Atraktivní Masters v Martinicích propojí tři jezdecké disciplíny

  7. 09. 2017 13:00 − Zveřejněn před 17 dny

  CEM Unikátní možnost vidět špičkové výkony hned ve třech disciplínách na jediném místě mají fanoušci jezdectví při čtyřdenním Czech Equestrian Masters (CEM), které začíná ve čtvrtek 7. 9. 2017.

  Autor: Tisková informace Všeobecná sdělení Počet přečtení: 181

 • Vedení irských dostihů potrestalo žokeje Davyho Russella. Zkušeného jezdce v polovině srpna zachytily kamery, jak bije klisnu, kterou měl svěřenou, před dostihem zezadu do hlavy pěstí. Dostal trest na čtyři dny.

  Autor: Vojtěch Man Dostihy Počet přečtení: 438

 • Historické finále ME v parkuru uniklo Zvárovi o jediné místo

  31. 08. 2017 09:00 − Zveřejněn před 24 dny

  Ondřej Zvára Jediné místo dělilo českého parkurového jezdce Ondřeje Zváru od historického postupu do finále na mistrovství Evropy. I tak hodnotí vystoupení na šampionátu, který hostil švédský Göteborg, pozitivně.

  Autor: Tisková informace Skokové ježdění Počet přečtení: 327

 • Kladrubské čtyřspřeží na mistrovství Evropy jedenácté!

  28. 08. 2017 13:00 − Zveřejněn před 27 dny

  Jiří Nesvačil junior na ME Jiří Nesvačil jun. se čtyřspřežím starokladrubských běloušů z Národního hřebčína Kladruby nad Labem obsadil na mistrovství Evropy ve Švédsku skvělé jedenácté místo. Výborně si vedl především v parkuru spřežení, kde obsadil pátou pozici. I díky pátečnímu solidnímu výsledku z drezury tak celkově přiváží domů 11. místo, které vybojoval v konkurenci...

  Autor: Tisková informace Spřežení Počet přečtení: 340

 • Nejprve se o koně staral, až pak závodil a začal vyhrávat

  28. 08. 2017 10:00 − Zveřejněn před 27 dny

  iDNES.cz Koně jej zaujali před sedmi lety na dni dětí, když se prvně na koňském hřbetě i svezl. Teď je z patnáctiletého Matěje Beinhauera z Raduně na Opavsku republikový šampion v parkurovém skákání. Ovládl nejvyšší kategorii pony sportu.

  Autor: Žaneta Motlová Pony sport Počet přečtení: 510

1 2 3 533

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: