Sport a závody

 • Druhé kvalifikační kolo Českého drezurního poháru se blíží!

  26. 05. 2017 09:00 − Zveřejněn před 2 dny

  Český drezurní pohár (logo) Farma Borová v jižních Čechách se stane dějištěm druhého kola ČDP, které se uskuteční již tento víkend 27. -28. 5. 2017. Už tradičně jezdci změří své síly v soutěžích Challenge Cup a Top Ten Cup, které doplní Junior Trophy a Novice Cup.

  Autor: Tisková informace Drezurní ježdění Počet přečtení: 125

 • První kvalifikace bude s obhájcem vítězství na startu

  24. 05. 2017 12:00 − Zveřejněn před 4 dny

  Souboj loňského vítěze I. kvalifikace Kasima s druhým Rabbit Wellem Systém kvalifikačních dostihů startuje v sobotu odpoledne na pardubickém závodišti pěkně zostra. Startovní listina Velké ceny města Pardubic čítá šestnáct jmen a polovinu z nich jsme viděli loni v říjnu ve Velké pardubické. Nechybí ani vítěz 126. ročníku Velké pardubické s Českou pojišťovnou, desetiletý tmavý hnědák Charme Look.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 165

 • HaflingerCup rozšířen o skokovou hobby kategorii!

  18. 05. 2017 18:00 − Zveřejněn před 10 dny

  IMG_5625.jpg Jsme velmi rádi, že postupně přibývá sportujících haflingů a že majitelé a jezdci těchto koní mají zájem o účast v oficiálních soutěžích. Abychom podpořili jejich aktivitu a zdravou soutěživost, která může jedině přispět k dalšímu zvyšování úrovně, připravili jsme ve spolupráci s naší sportovní komisí pro letošní sezónu sportovní žebříček...

  Autor: Veronika Jenikovská Pony sport Počet přečtení: 289

 • Delight My Fire splnila kvalifikaci na Velkou pardubickou

  17. 05. 2017 16:00 − Zveřejněn před 11 dny

  Dostihový spolek Podmínky kvalifikace na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou už splnili tři z přihlášených koní. Po Charme Lookovi, který jako vítěz loňského ročníku má kvalifikaci automaticky zajištěnou, je třetí účastnicí Velké pardubické sedmiletá Delight My Fire. Právo startu v legendárním dostihu si vyběhla v milánském dostihu.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 314

 • Květnové závody na Suché

  16. 05. 2017 12:00 − Zveřejněn před 12 dny

  Veronika Špačková Druhou májovou sobotu se v areálu Jezdeckého klubu Hřebčín Suchá konaly parkurové závody, kde se dle rozpisu závodilo od Hobby soutěže do 80 cm, přes parkury stupňů „Z“,“ZL“, „L**“ a nejvyšší soutěží dne bylo dvouhvězdové S.

  Autor: Michaela Javůrková Skokové ježdění Počet přečtení: 260

 • Mamadysh, Zock, Riverton AKTUALIZACE: Klasickým vítězem se stal Sir Sun // Tuto neděli vyvrcholí první část letošní sezóny v Conseq Parku Velká Chuchle úvodním dostihem Klasické trojkoruny. V 96. Velké jarní ceně Pražské plynárenské (Listed, 1600 m, 550 tis. Kč) se představí jedenáct tříletých hřebců a dostih nemá jednoznačného favorita. Celkem se uskuteční osm dostihů, nominováno...

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 289

 • Trenérka dostihových koní Martina Růžičková si plní sny

  12. 05. 2017 13:00 − Zveřejněn před 16 dny

  Deník.cz Jako druhá žena v historii Velké pardubické dokázala připravit vítěze toho nejstaršího a nejtěžšího dostihu kontinentální Evropy. Na stupně vítězů se dostala v roce 2016 díky úspěchu tehdy devítiletého hnědáka Charme Looka a jeho jezdce Jana Faltejska. Řeč je o bývalé jezdkyni a dnes trenérce Martině Růžičkové, která své koně připravuje nedaleko...

  Autor: Redakce Deník.cz Dostihy Počet přečtení: 492

 • Dostihový spolek V seznamu přihlášek do 127. Velké pardubické s Českou pojišťovnou se v prvním kole přihlášek objevilo třiatřicet jmen koní. Své zástupce tu mají nejen tuzemské stáje, ale i konkurence ze Slovenska a Francie. Někteří trenéři s přihláškami vyčkávají ještě na zářijový termín. Nový systém přihlášek jim totiž umožňuje dohlásit koně za výrazně nižší...

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 242

 • Skvělé výkony předvedli čeští reprezentanti v parkuru na mezinárodních závodech v rakouském Linci. V Poháru národů divize 2 obsadili čtvrté místo, Zuzana Zelinková pak na koni Evita R vyhrála dvakrát soutěž Youngster Tour pro mladé koně.

  Autor: autoři Týden.cz Skokové ježdění Počet přečtení: 264

 • Zahajovací dostihy v Pardubicích

  11. 05. 2017 07:00 − Zveřejněn před 17 dny

  Lodgian Whistle Dne 8. května 2017 se otevřela dostihová sezóna na závodišti v Pardubicích. Kromě osmi dostihů na diváky čekala řada novinek, například nové logo Dostihového spolku, vybudovaná fan zóna či nové LED obrazovky.

  Autor: Monika Suchankova Dostihy Počet přečtení: 548

1 2 3 527

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: