Sport a závody

 • Jaké to je být majitelem dostihového koně?

  23. 11. 2017 12:00 − Zveřejněn před 2 dny

  Hodný koníček! Možná je to i váš sen? Že tato myšlenka není úplně zcestná, se dozvíte v dnešním článku jednoho z majitelů dostihového koně Theophila, Katky Mrázové, která vám fungování dostihového majitelského syndikátu popíše s humorem sobě vlastním. A dobrá zpráva - i vy se můžete stát majitelem, ještě to stíháte! ;-)

  Autor: Kateřina Mrázová Dostihy 1 Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 2014

 • Celoroční snahy leadreinistů vyvrcholily v Lysé

  16. 11. 2017 07:00 − Zveřejněn před 9 dny

  Kristýna Smejkalová a MurthWaite Tikka Lead Rein, soutěže dětí na ponících vedených vodičem, jsou mimořádnou příležitostí, jak mohou rodiče uvést své děti do světa jezdectví bezpečně, kultivovaně a s noblesou. Pod drobnohledem posuzovatelů těchto tříd totiž není jen jezdecký projev dítěte a jeho schopnost navázat s poníkem kontakt a spolupráci, ale i celkový dojem, který spoluvytváří výkon...

  Autor: Iveta Lewingerová, Rafífa Hamoudová Pony sport Počet přečtení: 757

 • Anna Kellnerová a Aleš Opatrný startovali v Dauhá Skvělými výkony se rozloučili čeští jezdci s letošním ročníkem Global Champions Tour. V Dauhá, které závěrečný díl nejprestižnější světové série v parkurovém skákání hostilo, pomohla Anna Kellnerová týmu Berlin Lions v Global Champions League ke 13. pozici. Aleš Opatrný se v individuálním závodě probojoval až do finálové Grand Prix, v níž obsadil 21....

  Autor: Tisková informace Skokové ježdění Počet přečtení: 296

 • Naposledy byl osedlán a s několika tréninkovými parťáky vyrazil do jesenických kopců. Tentokrát ve vyloženě procházkovém tempu. Dvanáctiletý Nikas, diskvalifikovaný vítěz Velké pardubické z roku 2015, se v neděli při tradiční Hubertově jízdě rozloučil se sezonou i s dostihovou kariérou. Při poslední vyjížďce před odchodem do „důchodu“ byl v jeho sedle...

  Autor: Květoslav Šimek Dostihy Počet přečtení: 417

 • Dánský rozhodčí suspendován za své výroky v médiích

  10. 11. 2017 20:00 − Zveřejněn před 15 dny

  9. listopadu 2017 bylo zveřejněno oficiální prohlášení FEI k případu dánského rozhodčího Leifa Törnblada, a to kvůli jeho v rozhovoru pro australský časopis The Horse Magazine.

  Autor: Martina Cerhová Drezurní ježdění 1 Počet přečtení: 1757

 • Gun Runner vyhrál nejbohatší americký dostih

  6. 11. 2017 21:00 − Zveřejněn před 19 dny

  Hlavní dostih tradičního Breeders' Cupu vyhrál Gun Runner. V nejlépe dotovaném americkém dostihu BC Classic o šest milionů dolarů vyhrál na kalifornské dráze Del Mar u San Diega o dvě a čtvrt délky a jasně předčil obhájce prvenství Arrogatea, považovaného za nejlepšího koně světa. Ten doběhl až na pátém místě.

  Autor: ČTK Dostihy Počet přečtení: 304

 • Protiruské sankce v zemích Evropské Unie mají i nečekané dopady. V České republice kvůli nim totiž "uvízli" dostihoví koně prezidenta autonomní čečenské republiky Ramzana Kadyrova. Pro něj nepříjemná situace ale pomohla českým chovatelům a na zdejších dráhách tak už vítězí potomci koně, který vyhrál i ve Spojených arabských emirátech.

  Autor: Jakub Marek Dostihy Počet přečtení: 524

 • Mistrovství světa mladých koní ve všestrannosti

  31. 10. 2017 21:00 − Zveřejněn před 25 dny

  Paul Tapner a Bob Chaplin Ve dnech 19. – 22. října 2017 se ve francouzském Le Lion d'Angers konalo mistrovství světa pro mladé koně ve všestrannosti. Účastnilo se jej 47 šestiletých (soutěž dokončilo 39 koní) a 58 sedmiletých (soutěž dokončilo 43) koní. Přestavili se zde také 3 čeští zástupci, a to v kategorii pro šestileté koně.

  Autor: Martina Cerhová Všestrannost Počet přečtení: 643

 • S mezinárodní Rozlučkovou všestranností si pohrálo počasí

  29. 10. 2017 21:00 − Zveřejněn před 28 dny

  Rozlučková všestrannost Do Rozlučkové všestrannosti bylo přihlášeno rekordních 220 koní, ne všem ale počasí dovolilo soutěže dokončit. Na povětrnostní podmínky doplatila především nejvyšší soutěž CNC1*, ve které soupeřily dvojice z České republiky, Slovenska, Slovinska a Rakouska. Bez odjetých krosů, které v neděli překazil silný vítr, byly v souladu s pravidly celkové výsledky...

  Autor: Tisková informace Všestrannost Počet přečtení: 328

 • Rozlučková všestrannost bude s mezinárodní účastí

  27. 10. 2017 11:00 − Zveřejněn před 30 dny

  Rozlučková všestrannost 17 Téměř rekordní účast hlásí poslední ze sportovních akcí letošní sezony. Do Rozlučkové všestrannosti je přihlášeno 220 koní reprezentujících nejen Českou republiku, ale například také Německo či Rakousko. Rozlučkovou všestrannost pardubické závodiště pořádá od 27. do 29. října.

  Všestrannost Počet přečtení: 287

1 2 3 536

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: