Sport a závody

 • Světový šampion vedl soustředění ve Zduchovicích

  2. 12. 2019 19:00 − Zveřejněn před 10 dny

  Trénink s holandským jezdcem Jos Lansinkem se konal ve středočeských Zduchovicích Třídenní soustředění jezdců v rámci projektu Young Riders Academy se konalo od pondělí 25. listopadu do středy 27. listopadu ve Zduchovicích. Tréninku s holandským jezdcem Jos Lansinkem se účastnili i čeští jezdci Linda Portychová, Václav Staněk a Kateřina Kučerová.

  Autor: Tisková informace Skokové ježdění Přečteno: 159x

 • Explosion W po svém vítězném tažení v Praze změnil majitele

  2. 12. 2019 10:00 − Zveřejněn před 10 dny

  Ben Maher a Explosion W v Praze Explosion W (Chacco-Blue) krátce po svém vítězství v LGCT Super Grand Prix minulý týden v Praze změnil majitele.

  Autor: EQCH redakce Skokové ježdění Přečteno: 187x

 • Kateřina Mestenhauserová První krok k tomu, aby se uskutečnil další ročník tradiční série Zimního jezdeckého poháru ČJF, byl učiněn. Výkonný výbor ČJF schválil jeho pravidla i s novinkami v bodování účastníků. Pohárové závody odstartují 1. února vozatajským kolem v Hradištku.

  Autor: Tisková informace Všeobecná sdělení Přečteno: 177x

 • MV - Miluška Černá a Viky od Very Mezinárodní výstava KŮŇ, která se pravidelně již 26 let koná na výstavišti v Lysé nad Labem, je také již pět let pevně spjata s prvním a nejznámějším speciálkovým projektem probíhajícím na území ČR pod taktovkou Národní pony společnosti (NPS) – seriálovou soutěží LEAD REIN POHÁR. Jaká byla v letošním roce v této soutěži účast a kterému týmu...

  Autor: Iveta Lewingerová a Rafífa Hamoudová Pony sport Přečteno: 487x

 • Deník.cz Za dostihovou sezonou v Chuchle Areně se definitivně zatáhla opona. Minulou neděli ji uzavřel klusácký mítink. Jaká byla a co čeká areál v nejbližší budoucnosti?

  Autor: Aleš Pohořal Dostihy Přečteno: 128x

 • Nejdražší dostihoví koně

  27. 11. 2019 06:00 − Zveřejněn před 15 dny

  Royal Academy V zásadě odnepaměti platilo, že nejdražším koněm byl ten nejrychlejší. Nebo ten, který tu možnost sliboval. A je jen jedno plemeno na planetě, které tomuto hodnocení „nejrychlejší“ odpovídá, a to je A 1/1, plnokrevník, thoroughbred, vollblut, pur sang, pełna krew angielska… zkrátka v rodokmenech to pro mnohé děsivé červené zbarvení.

  Autor: Eva Holubcová Dostihy Přečteno: 1379x

 • logo iSport Srdečně se pozdravil s Belgičanem Nielsem Bruynseelsem a Nizozemcem Gerkem Schröderem, s nimiž loni závodil v jednom týmu, a běžel ubytovat své koně do stájí. Aleš Opatrný (38) letos není členem Prague Lions, při pražském finále seriálu Global Champions ale nechybí. S Foreverem bude startovat v nižších soutěžích a věří, že nadějný kůň tady získá potřebné...

  Autor: Ivana Jakoubková Skokové ježdění Přečteno: 312x

1 2 3 573

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: