Sport a závody

 • Working Equitation, prověrka důvěry

  7. 11. 2018 06:00 − Zveřejněn před 6 dny

  Můstek V dalším díle seriálu věnovaném disciplíně Working Equitation, který pro nás připravila Barbora Svobodová, si představíme základní typy překážek, s nimiž se v této disciplíně setkáváme. Dozvíme se, jak by ideální projetí překážek mělo vypadat a jak se výkony hodnotí na závodech. Na závěr přidáme i pár tipů, které nám mohou pomoci v tréninku.

  Autor: Barbora Svobodová Working Equitation Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 706

 • O loučení se sportovní sezonou v Pardubicích je zájem

  5. 11. 2018 12:00 − Zveřejněn před 8 dny

  Pardubice se loučí se sportovní sezónou všestrannosti Už tento týden uzavře pardubické závodiště i sportovní sezonu. Na druhý listopadový víkend totiž připadá Rozlučková všestrannost, jejíž součástí bude i mistrovství oblasti Praha. O soutěž je opět zájem, přihlášeno je 169 soutěžních dvojic. Rozlučková všestrannost se koná pod záštitou ministra zemědělství Miroslava Tomana.

  Autor: Tisková informace Všestrannost Počet přečtení: 142

 • Dostihové loučení s pardubickou sezonou ukázalo na šampiony

  28. 10. 2018 19:00 − Zveřejněn před 17 dny

  Cena města Pardubice Vrcholem Závěrečného dostihového dne byla Cena města Pardubic, kterou pro sebe vybojoval svěřenec trenérky Hany Kabelkové Turdus. V sedle sedmiletého hnědáka byl žokej Lukáš Matuský.

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 168

 • Ohlédnutí za Working Hunter Show 2018 ve Lhotě

  26. 10. 2018 10:00 − Zveřejněn před 19 dny

  OR - Tereza Blechová a Maygem Golden Glory Jste zvědaví, které dvojice byly v letošní sezóně těmi nejúspěšnějšími v rámci NPS speciálkových jezdeckých šampionátů, a příslušníci které rodiny měli u zahraničních posuzovatelů největší úspěch? Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalšího najdete v reportáži ze zářijové Working Hunter Show.

  Autor: Iveta Lewingerová a Rafífa Hamoudová Pony sport Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 546

 • iROZHLAS Dostihový kůň reprezentující Českou republiku dosáhl v Anglii výjimečného úspěchu. Na královském závodišti v Ascotu skončil valach Subway Dancer v elitní konkurenci na třetím místě a vydělal svému týmu přes čtyři miliony korun. Ani historický úspěch ale pravděpodobně popularitě rovinových dostihů v Česku nijak nepomůže.

  Autor: Jakub Marek Dostihy Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 419

 • 128. Velká pardubická Předpověď počasí několik dní před startem 128. Velké pardubické s Českou pojišťovnou naznačovala, že by letošní ročník legendárního dostihu mohlo na pardubickém závodišti sledovat několik desítek tisíc lidí. Předpoklady se naplnily a během celého víkendového dostihového festivalu se 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou závodištěm prošlo na 35...

  Autor: Tisková informace Dostihy Počet přečtení: 197

 • O paravoltižním mistrovství 2018 - a kavaleristech

  19. 10. 2018 06:00 − Zveřejněn před 26 dny

  MČR paravoltiž Rok ho dostávali na koně čtyři chlapi. Dnes je už poněkolikáté na mistrovství republiky důležitým členem týmu, který pravidelně bývá na bedně. Na koni zacvičí i sestavy, které bych fakt moc ráda viděla takhle zacvičit jezdce, které nebrzdí žádný handicap, včetně sebe. Paravoltiž s sebou nese příběhy - i návrat k tomu, co věděli staří kavaleristé....

  Autor: Michaela Burdová Parajezdectví 2 Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 825

1 2 3 554

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: