Soutěžíme s GLORDEM, letos už podruhé! Výhry rozdány

4. 12. 2016 19:00

Obrázky: 6

Autor: EQCH redakce Sponzor: GLORD.cz Rubrika: Soutěže Počet přečtení: 5377 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

Kdo vyhrává? // Soutěž prodloužena do soboty 3. prosince! // Oblíbené soutěže s firmou GLORD pro vás většinou pořádáme jen jedenkrát do roka, ovšem tato na našem trhu již tradiční společnost, známá především GLORD Lněným olejem, pro vás připravila novinky v sortimentu. A právě ty vám chceme představit – a také si o ně samozřejmě můžete zasoutěžit :-)

Téměř dva týdny jste měli možnost zasoutěžit si s GLORD.cz o ceny, které vašim koním jistě udělají dobře :-). A že jste se snažili! Na soutěžní e-mail dorazilo více než 90 odpovědí. Tentokrát to asi bylo nějaké jednoduché, protože jste úplně všichni odpověděli správně... takže příště přitvrdíme ;-) Z tohoto počtu dorazivších e-mailů jsme tedy pomocí generátoru náhodných čísel zvolili 4 šťastlivce.

Kdo jsou ti šťastní?

Vítězům gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za účast v soutěži!


Rozhodli jsme se vám takhle s počátkem prosince udělat radost... určitě jste nestihli správné odpovědi do soutěže s GLORDEM poslat všichni, proto je uzávěrka soutěže posunuta až na 3. prosince 00:00 hodin. Tak kdo ještě nenašel v tom počínajícím shonu čas, šup šup, máte další 3 dny k dobru :-)

Nebudeme vás napínat dlouho, v neděli navečer se čtyři šťastlivci dozví, na jaký tak trochu předvánoční dárek se mohou těšit.

Co si pro vás tým GLORDU připravil nového?

Pod naší privátní značkou GLORD nabízíme nyní portfolio krmných doplňků, které jsou pro nás vyráběny v Německu a Rakousku za použití těch nejkvalitnějších surovin. Nově na trh uvádíme:

GLORD MINERAL

Nechceme, aby vaše koně byli jen zdraví, chceme, aby byli zdraví „jako řípa". Proto přicházíme s minerálním doplňkem GLORD MINERAL, který obsahuje důležité vitamíny, minerály a stopové prvky, které běžná píce většinou neobsahuje v dostatečném množství, a proto podávání GLORD MINERAL může předejít nedostatku těchto látek.

 GLORD KLOUBNÍ VÝŽIVA

Jednou se dostanete do bodu, kdy už nemůžete popřít, že nemůžete dělat velké skoky, jak jste byli zvyklí, a že jste celkově v jistém smyslu bolaví. Naštěstí GLORD KLOUBNÍ VÝŽIVA může pomoci a zlepšit mobilitu vašeho koně. GLORD KLOUBNÍ VÝŽIVA obsahuje výtažek z vodní řasy, želatinu, vitamíny, stejně jako vápník, který hraje důležitou roli v metabolismu kostí.
Pomozte se vašemu koni znovu odrazit!

GLORD ZDRAVÁ KOPYTA

Křehká a popraskaná kopyta mohou hodně bolet a každý krok se může obrátit v noční můru. GLORD ZDRAVÁ KOPYTA obsahuje biotin, který je koňský organismus za normálních okolností schopen produkovat sám v dostatečném množství. Jestliže ne, pak GLORD ZDRAVÁ KOPYTA může pomoci zabránit jeho nedostatku. GLORD ZDRAVÁ KOPYTA také obsahuje důležité minerály jako zinek a vápník.

GLORD ELEKTROLYT

Stejně jako my se i naši koně skládají převážně z vody. Proto ztráta vody může představovat vážný problém. Zejména proto, že s sebou nese ztrátu důležitých minerálních látek a stopových prvků, které jsou stále potřeba v metabolismu. GLORD ELEKTROLYT může pomoci doplnit zásoby vašeho koně v případě ztrát elektrolytu způsobených velkým pocením.

Láká vás vyzkoušet nový sortiment firmy GLORD? Máte možnost!

A soutěžíme!

Pokračujeme v osvědčené tradici, správně nám zodpovězte následující otázky a my z došlých správných odpovědí vylosujeme dokonce 4 výherce ;-)

 Otázky:
  1. Jaké množství biotinu obsahuje přípravek GLORD ZDRAVÁ KOPYTA?
  2. Jaké je dávkování přípravku GLORD KLOUBNÍ VÝŽIVA pro velké koně?
  3. V jakých baleních je přípravek GLORD MINERAL k dostání?
  4. Vypište všechny vitamíny, které obsahuje přípravek GLORD ELEKTROLYT.

Soutěž probíhá od vyhlášení dne 22. listopadu 2016 do 30. listopadu 2016 00:00 hodin.
Odpovědi hledejte v článku a na stránkách firmy GLORD.cz.

Správné odpovědi nám zašlete na soutěžní e-mail soutez@equichannel.cz. Spolu s odpověďmi uveďte v e-mailu jméno, adresu vašeho bydliště a telefonní číslo.

Podmínky soutěže:
Každý soutěžící se může zúčastnit zasláním odpovědí pouze z jedné e-mailové adresy.
Soutěže se nemohou zúčastnit zástupci pořadatele a webu EQUICHANNEL.cz, ani jejich rodinní příslušníci.

A na co se výherci mohou těšit?

 První čtyři vylosovaní získávají:


Tak na koho se usměje štěstí?


Soutěž vám přináší firma GLORD.cz ‒ krmiva pro koně, výhradní distributor vysoce kvalitních přírodních produktů pro koně. Českým a slovenským zákazníkům představuje výrobky rodinné firmy ALLKRAFT - URKRAFT Leinmanufaktur, Eiserbeck Naturprodukte UG - výroba unikátního lněného oleje a pokrutin metodou lisování za studena, v potravinářské kvalitě; a Agrobs GmbH - výrobce vysoce kvalitních krmiv pro koně, bez plísní a prachu z vlastní produkce trávy, která se skládá z více než 60 druhů trav a bylin. Zdravou odměnou pro vaše čtyřnohé kamarády budou pamlsky značky GLORDIES dochucovanými pouze přírodními přísadami. Nově najdete v sortimentu také produkty rakouské rodinné firmy SIGLHORSE, pro kterou jsme se stali výhradním distributorem pro ČR a Slovensko.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 1 čtenářů. Celkový počet bodů: 5.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: