Různé

 • Hema hledá nový domov

  24. 09. 2017 16:00 − Zveřejněn před 2 dny

  Hema Náš partner EquiVet, který provozuje Stanici pro koně v nouzi o.s., nás poprosil o zveřejnění této zprávy, a tak tak činíme. Pomůžeme najít klisně Hemě nový domov?

  Autor: Stanice pro koně v nouzi Různé Počet přečtení: 380

 • Znovuotevření Střední školy dostihového sportu a jezdectví

  8. 09. 2017 15:00 − Zveřejněn před 18 dny

  Znovuotevření Střední školy dostihového sportu a jezdectví Zahájení školního roku 2017/2018 mělo pro zaměstnance a žáky Střední školy dostihového sportu a jezdectví Praha - Velká Chuchle vůni novoty. Již 61 let tato vzdělávací instituce připravuje milovníky rychlých koní pro dostihový provoz.

  Autor: Jana Fatenova Různé Počet přečtení: 349

 • Výchova psa ke koním trochu jinak

  7. 09. 2017 05:00 − Zveřejněn před 19 dny

  Odložení před výběhem je jedním z klíčových cviků psa ke koním Zatímco většina majitelů koní již zaznamenala, že pokud má jejich miláček fungovat i s ostatními lidmi, musí být vychovaný, u jejich psů to tak dost často není. Přitom pes je vizitkou člověka ještě o trochu víc než kůň, protože s ním tráví mnohem více času a upřímně řečeno, jeho výchova je v mnoha ohledech jednodušší. Nicméně i tady je potřeba něco...

  Autor: Katka Lipinská Různé 4 Hodnocení: 3.6667 Počet přečtení: 3220

 • Hvozdík svazčitý Na obou pastvinách velkých kopytníků v bývalém vojenském prostoru Milovice se letos objevily významné druhy bylin, které zde v předchozích letech buď chyběly, nebo byly velmi vzácné. Největší radost mají biologové z mateřídoušky, hvozdíku svazčitého, černýše rolního a nápadně žlutě kvetoucích omanů vrbolistých.

  Autor: Tisková informace Různé Počet přečtení: 407

 • iDNES.cz Se svým koněm překonává hořící překážky a prochází ohněm. Sandra Doležalová jezdí v dámském sedle a dlouhých šatech možná ještě lépe než proslulá císařovna Sissi.

  Autor: Eva Bartáková, Markéta Lankašová Různé Počet přečtení: 453

 • Závodiště hledá pár, který si řekne ano u Taxisu

  14. 08. 2017 17:00 − Zveřejněn před 43 dny

  Dostihový spolek Plánujete svatbu a obdivujete koně? Pak máte jedinečnou příležitost: v neděli 3. září se můžete vzít u Taxisova příkopu na pardubickém závodišti. Dostihový spolek hledá snoubence, jejichž vzájemné ano se stane součástí doprovodného programu výstavy s podtitulem Kůň a svatební veselí.

  Autor: Tisková informace Různé Počet přečtení: 450

 • Stájová kočka: preventivní kastrace

  3. 08. 2017 10:00 − Zveřejněn před 54 dny

  MVDr. Havelka s kolegyní chystají kocoura k preventivní kastraci O kočkách jsme už dlouho nepsali a přitom jsou to užiteční a nenápadní obyvatelé snad všech dobrých stájí. Mají tu smůlu, že je jich všude dost, nebo spíše moc, takže si jich lidé neváží. I proto apelujeme k zodpovědnému přístupu a kastraci – o ní bude dnešní článek z pera veterináře malých zvířat. Dozvíte se tam vše podstatné a součástí je i odkaz...

  Autor: MVDr. Miloš Havelka Různé Hodnocení: 5.0000 Počet přečtení: 1107

 • Hledáme nový domov pro koníka Bona

  21. 07. 2017 09:00 − Zveřejněn před 67 dny

  Hledáme nový domov pro koníka Bona Bon je 14letý pozdě kastrovaný valach teplokrevníka, zdravý, avšak s rysy charakteristickými pro koně vychovávaného člověkem, který tomu nerozuměl... Najdeme mu nový domov? Více informací v letáku a na kontaktech uvedených níže.

  Autor: Tisková informace Různé Počet přečtení: 426

 • Nejkrásnější chvíle dětství prožívala Martina Lowe u dědečka na statku. Choval všechna možná zvířata − kromě koní. O to víc je milovala. "Jezdit na koni byl můj sen. Splnila jsem si ho ale až po vysoké škole."

  Autor: Jarmila Jelínková Různé Počet přečtení: 798

 • Deník.cz Již devatenáct let se prohání ve volné přírodě Zeta, klisna koně Převalského. Právě ona byla jako jedna z prvních v roce 1998 v rámci transportů navrácena do Mongolska, do vlasti svých předků. Postupně zde tato první dobřejovská rodačka přivedla na svět jedenáct hříbat.

  Autor: redakce Pražského deníku Různé Počet přečtení: 715

1 2 3 122

Nejčtenější články

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: