Prominenti na pólu

8. 02. 2010 15:00

Autor: iDNES.cz Rubrika: Pólo Zdroj: iDNES.cz Počet přečtení: 5570 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

"Dalík, Kočka a další přátelé politiků se sešli v Tatrách, hostila je firma J&T". Čeští novináři nezaháleli a dojeli se první únorový víkend podívat na Slovensko. Na Štrbském plese se zde konal turnaj v pólu.

"Spolumajitel finanční skupiny J&T Patrik Tkáč uspořádal o víkendu na Štrbském plese v Tatrách turnaj v pólu. Na akci za milion eur pozval snad každého, kdo něco znamená v českém a slovenském byznysu. Dorazili i lobbisté a přátelé českých politiků. Třeba Marek Dalík nebo Jan Kočka. J&T se uchází o státní zakázky."

Z pořadatelů, ale i výrazu celé akce tedy jen těžko můžeme usuzovat na lásku ke koním či ohleduplný sport, který těchto zvířat využívá. Plnou verzi článku, který odkrývá politické zákulisí akce, si přečtěte na webu vydavatele, iDNES.cz, zde:

http://zpravy.idnes.cz/dalik-kocka-a-dalsi-pratele-politiku-se-sesli-v-tatrach-hostila-je-firma-j-t-15b-/domaci.asp?c=A100208_075400_domaci_klu

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: