Příměstský víkend u koní 8. a 9.4.2017

Obrázky: 2

Autor: TerezaKlidek Kategorie: Dětské tábory Město: Doubravčice Země: Česká republika Okres: Kolín

Krásný téměř jarní den, zveme všechny velké i malé nadšence koní na PŘÍMĚSTSKÝ VÍKEND NA FARMU KLÍDEK DO DOUBRAVČIC a to 8. – 9. 4.2017. Děti budou jezdit na konících pod vedením zkušené trenérky a mimo času v sedle se budou věnovat rozšíření teoretických znalostí z koňského světa, seznámení se s životem na farmě, hrám a výtvarné tvorbě. K dispozici máme vytápěné zázemí, čisté sociální zařízení, stravování je zajištěno ve formě dopolední svačiny, obědu v místní restauraci, odpolední svačiny a celodenní pitný režim. Pracujeme v malých skupinách, maximální počet účastníků je 10 osob. Minimální věk dětí je 9 let. Cena včetně stravy, pitného režimu, jezdeckého výcviku pod vedením trenéra a výtvarných potřeb je 2000,- Kč za víkend. Příjezd na farmu je v sobotu i v neděli v 8:30h – 9:00h a odjezd v 17:00h až 17:30h. Dřívější nebo pozdější příjezdy a odjezdy lze domluvit individuálně. Na sebe vrstvené sportovní oblečení, na ježdění: pevná obuv ideálně jezdecká perka, prstové rukavice, helmu (může být cyklo), doporučujeme páteřní chránič nebo bezpečnostní vestu, s sebou kartičku zdravotní pojišťovny, vlastní léky, dítě by mělo mít úrazové pojištění. Pokud budete mít zájem přihlásit dítě, zašlete nám email a my Vám pošleme přihlášku, případně mne kontaktujte na telefonu 732 258 256 a na tereza@farmaklidek.cz. Budeme se na Vás moc těšit. Farma Klídek Tereza Schottnerová a kolektiv

Pořadatel

Společnost: Farma Klídek
Jméno a příjmení: Tereza Schottnerová
Adresa: Doubravčice
Telefon: 732258256
E-mail: tereza@farmaklidek.cz
Web: http://www.farmaklidek.cz

Podrobnosti akce

Doprovodný program: Krásný téměř jarní den,
zveme všechny velké i malé nadšence koní na PŘÍMĚSTSKÝ VÍKEND NA FARMU KLÍDEK DO DOUBRAVČIC a to 8. – 9. 4.2017. Děti budou jezdit na konících pod vedením zkušené trenérky a mimo času v sedle se budou věnovat rozšíření teoretických znalostí z koňského světa, seznámení se s životem na farmě, hrám a výtvarné tvorbě. K dispozici máme vytápěné zázemí, čisté sociální zařízení, stravování je zajištěno ve formě dopolední svačiny, obědu v místní restauraci, odpolední svačiny a celodenní pitný režim. Pracujeme v malých skupinách, maximální počet účastníků je 10 osob. Minimální věk dětí je 9 let.
Cena včetně stravy, pitného režimu, jezdeckého výcviku pod vedením trenéra a výtvarných potřeb je 2000,- Kč za víkend.
Příjezd na farmu je v sobotu i v neděli v 8:30h – 9:00h a odjezd v 17:00h až 17:30h.
Dřívější nebo pozdější příjezdy a odjezdy lze domluvit individuálně.

Na sebe vrstvené sportovní oblečení, na ježdění: pevná obuv ideálně jezdecká perka, prstové rukavice, helmu (může být cyklo), doporučujeme páteřní chránič nebo bezpečnostní vestu, s sebou kartičku zdravotní pojišťovny, vlastní léky, dítě by mělo mít úrazové pojištění.
Pokud budete mít zájem přihlásit dítě, zašlete nám email a my Vám pošleme přihlášku, případně mne kontaktujte na telefonu 732 258 256 a na tereza@farmaklidek.cz.
Budeme se na Vás moc těšit.
Farma Klídek
Tereza Schottnerová a kolektiv

Připojené obrázky

Připojené soubory

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com

Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: