Přijďte v pondělí na benefici do Brna!

27. 10. 2017 13:00

Obrázky: 4

Autor: Tisková informace Rubrika: Pomozte koním Počet přečtení: 1823 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 0 krát

"Muži na koních", to je Galavečer, na kterém se v pondělí 30. října 2017 setkají milovníci koní různého zaměření i skupin. Společně podpoří koňskou záchranku Horse Emergency a Hiporehabilitaci Brno.

Srdečně zveme všechny příznivce koní na jediný benefiční galavečer na jižní Moravě na podporu koní!

Během krátké „road show pro koně“ se nám podařilo sjednotit maximum „koňáků“ a milovníků koní, abychom společně pomohli „koním, kteří pomáhají“.

Hlavní součástí projektu je vernisáž FOTO OBRAZŮ fotografa Zbyňka Maděryče. Na těchto obrazech zachytil v průběhu letošního léta dvanáct dobrovolníků, kteří vlastní nebo mají radi koně. V čele těchto dobrovolníků stojí pan ředitel ZOO BRNO MVDr. Martin Hovorka. V rámci galavečera pokřtíme kalendář sestavený z těchto fotografií a budete se moci aktivně zapojit do benefiční aukce čtyř vybraných obrazů. Na galavečeru bude přítomen i patron kalendáře poník EMIL, jediný hipoterapeutický poník, který pomáhá i v nemocnicích a zdravotních zařízeních.

Dress code pro Galavečer: Dark Suit nebo Formal western (tzn. šerif / bankéř na Divokém západě).

SMS vstupenky: SMSticket.cz/vstupenky/10498-beneficni-galavecer-muzi-na-konich

Vstupné: 499 Kč

V ceně vstupného je RAW rautové občerstvení, dobré pivo, dobrá káva a skvělý program.
Vzhledem k omezené kapacitě akce prosíme minimálně o SMS rezervaci vašeho vstupu.

Událost na Facebooku: Facebook.com/events/2017237468513455

Výtěžek ze vstupného, prodeje kalendářů i benefiční aukce bude věnován na zakoupení nového lékařského vybavení koňské záchranky a na podporu hipoterapeutických koní, kteří pomáhají lidem v rámci Hiporehabilitace Brno.
(65 % z každé vstupenky bude poukázano přímo na podporu koní. Zbytek částky bude uložen na účtu Propomoc z.s. pro další pomoc. Veškerá pomoc bude konkrétní, veřejná a poukázána prostřednictvím transparentního účtu.)

Muži na koních 2017

Projekt chce dále upozornit, že také koně jsou přátelé lidí a dělají náš život krásnějším. I galavečer bude důkazem, že milovníci koní jsou z různých skupin, zaměření i oborů. Pozvány byly osobnosti z řad Veterinární a farmaceutické univerzity, Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity, ZOO Brno, Městské Policie Brno, Útvaru hipologie Policie ČR, Brno atd.

Akce se koná pod záštitou starostky MČ Brno Královo Pole Karin Karásové a za podpory této městské části. Galavečer podporují ZOO Brno v čele s ředitelem Martinem Hovorkou, westernové městečko Boskovice, komplex zábavních areálů Šikland a Jezdecký areál Panská lícha.

Kdy? Pondělí 30. října 2017 od 19 hodin

Kde? KC Semilasso Brno

Pořádá Propomoc z.s.:
Akce je součástí trilogie benefičních galavečerů. V loňském roce jsme úspěšně zrealizovali projekt www.kockyzakocky.eu, v příštím roce pak chystáme podporu pejsků díky galavečeru Rodiny se psy.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 0 čtenářů. Celkový počet bodů: 0.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com


Equichannel na Facebooku

Děkujeme
našim
partnerům: